Şimdi Ara

k750i softwaresı guncellendı ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler enson versıyonunu yukleyenler varmı aranızda bılmıyorum ama ben yukledım onceden sankı daha cok ses gelıyordu mp3 ten telefeden sankı sesı kısılmıs gıbı r1l002 daha ıyıdı keske yuklemeseydım yoksa bendemı sorun var aynımı telefedekı ses sızdede oyle bır problem varmı arkadaslar

• sen de bi sorun var ayrıca bunları konuştuğumuz ana başlık var k750i ile ilgili...
  • tamamda yokyaaa sankı daha yanı dun daha fazla asırırı ses cıkıuyordu ben kısıyordum ama sımdı sonunakadara acıyorum vallaha ben anlamadım bısey bu sabah softwaresını guncelledım ondan sonra caldım bır fark daha ıyı deyılde daha kotu oldu sankı neden acaba beyler baska yukleyen yokmu
  • belki önceden megabasın açıktı ekodan şimdi normalde duruo...ses az gelmesi nedeni....
  • yok abı yaa sen yukledınmı fark gormemen ımkansız
  • r1lye geri dönmek istersen davinciteam.comdan 10€ karşılığı dönebilirsin...seustan geri dönüş yok...
  • yanı sımdı bosunamı yukledım abıı varya bu forum 2.ci defa yanıttı benı yaa ufyaaa
  • hayır boşuna yüklemedin rj ile rl aynıydı zaten...rn de büyük yenilikler var...çekme gücü de arttırlmış-video da iyileştirilmiş vs vs
  • evet vee sesıde kısmıslar bayabır gelısme var ulan ses duyamıyorum telefonda bee
  • abi sesi nie kıssın adamlar
  • Ben yeni yazılımı dün yükledim ses önceden de iyi idi şimdi de bir fark görmedim.
    mp3 çalarken telefonu yere koyunca (sehpa, masa gibi veya yerde olabilir) daha güçlü ses geliyor.
  • siz oyle dıyorsanız oyledır
  • ee pekı arkadaslar k750i de edge ve 3g varmı beyler
  • hocam sen alırken bilmio muydun bunlar var mı yok mu???

yok 3g edge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 10 Ekim 2005, 23:26:29 >
  • K 750 yi ellemeyin,en iyi hali ilk alındığı hali.
  • beyler tema yukleyecem karta attım calısmadı yanı hafıza kartına dırek attım calısmadıo telefon hafızasına atıyım dedım calıstı nedemek oluyor bu sımdı ben sımdı tema atııgımda hafıza kartına atamayacakmıyım
  • bende temalar hafıza kartında da ,telefon hafızasında da çalışıyo. Elektronik işi şans işi. senin şansına sorunlu bi telefon denk gelmiş olabilir.

eğer ki böle değilse www.k750ikaralamakampanyasibasladi.com diye düsünmeye baslıyacam .
  • PEKİ OYUNLARI KARTTA NEREYE YUKLIYEYIM ARKADASXLAR BENDE SORUN VARMIS TEMA KLASORUNE YUKLEDIM CALISIYOR PEKİ OYUNLARI HANGI KLASORUN ICINE YUKLIYEYIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.