Şimdi Ara

Kablo net kaç para?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Olmuş 100 kağıt

barim şu kablonet'e dönelim

Kablonet tarifeleri kaç para?
    bileniniz var mı?_

Herkez Barim Kabloya geçsin telekom iflas etsin allah belalarını versin

• Izmir KabloNet firması ile 128/32 hızı aylık 49 YTL
  • 128 bu saatten sonra kesmez bizi
  • aslında kablonet bu karışık ortamdan faydalanıp fiyatlar da takdire şayan bi indirimle kullanıcı çekebilir. Bilinmez tabi işin arka yüzü.. telekom tekeli..
  • geçen indirimde olduğu gibi, kablo internetin telekomla görüşmeleri devam ediyormuş.yetkili ağızdan aldım bu haberi.adsl ile yakin bir duruma getirtecekler.tahminimce bi 1 ay sonra falan olur.e napalım kabloyu sevenler 1 ay çekecekler bunu:) şu foruma bakıyorum da kablo internetle ilgili haber sayısı o kadar az ki.geçen seneki indirimde millet soruyordu ne olacak bu kabloya diye.bu sene o bile yok şu topiği açan arkadaş olmasa..bir de adsl topiğine bakın:) ben şahsen kablodan vazgeçmem, adsl fıtık ediyor beni..millet neler diyor neler, yok kablonet kalkacakmış bilmem ne; mümkün olur mu hiç böyle birşey ya.rekabet yeni başlıyor gelecekte neler olacak neler.ucuz internet isteyen artık rekabetten ne yapacağını şaşıracak adsl ile kablo arasında mekik dokurlar artık.ama ben kablodan vazgeçmem..bilgisayarımı açıyorum direkt netteyim biryeri aramıyorum direkt messengerdayım.(ufak ama benim için önemli bir detay)
  • quote:

Orjinalden alıntı: taran1tula

geçen indirimde olduğu gibi, kablo internetin telekomla görüşmeleri devam ediyormuş.yetkili ağızdan aldım bu haberi.adsl ile yakin bir duruma getirtecekler.tahminimce bi 1 ay sonra falan olur.e napalım kabloyu sevenler 1 ay çekecekler bunu:) şu foruma bakıyorum da kablo internetle ilgili haber sayısı o kadar az ki.geçen seneki indirimde millet soruyordu ne olacak bu kabloya diye.bu sene o bile yok şu topiği açan arkadaş olmasa..bir de adsl topiğine bakın:) ben şahsen kablodan vazgeçmem, adsl fıtık ediyor beni..millet neler diyor neler, yok kablonet kalkacakmış bilmem ne; mümkün olur mu hiç böyle birşey ya.rekabet yeni başlıyor gelecekte neler olacak neler.ucuz internet isteyen artık rekabetten ne yapacağını şaşıracak adsl ile kablo arasında mekik dokurlar artık.ama ben kablodan vazgeçmem..bilgisayarımı açıyorum direkt netteyim biryeri aramıyorum direkt messengerdayım.(ufak ama benim için önemli bir detay)

sevgili kardeşim, sanırım adsl ve modem çeşitleri hakkında pek az bilgiye sahipsin. usb modemlerle dial up bağlantı kurar gibi bağlanman gerekir. ama lan modem/routerlerde internete bağlı olan modemdir. bilgisayarın bağlantıyı ondan alır, kendisi kurmaz. dolayısıyla senin önemsediğin ayrıntıyı o modemler sağlar ki genelde kullanılan modemlerdendir.

saygılarımla...

• quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

quote:

Orjinalden alıntı: taran1tula

geçen indirimde olduğu gibi, kablo internetin telekomla görüşmeleri devam ediyormuş.yetkili ağızdan aldım bu haberi.adsl ile yakin bir duruma getirtecekler.tahminimce bi 1 ay sonra falan olur.e napalım kabloyu sevenler 1 ay çekecekler bunu:) şu foruma bakıyorum da kablo internetle ilgili haber sayısı o kadar az ki.geçen seneki indirimde millet soruyordu ne olacak bu kabloya diye.bu sene o bile yok şu topiği açan arkadaş olmasa..bir de adsl topiğine bakın:) ben şahsen kablodan vazgeçmem, adsl fıtık ediyor beni..millet neler diyor neler, yok kablonet kalkacakmış bilmem ne; mümkün olur mu hiç böyle birşey ya.rekabet yeni başlıyor gelecekte neler olacak neler.ucuz internet isteyen artık rekabetten ne yapacağını şaşıracak adsl ile kablo arasında mekik dokurlar artık.ama ben kablodan vazgeçmem..bilgisayarımı açıyorum direkt netteyim biryeri aramıyorum direkt messengerdayım.(ufak ama benim için önemli bir detay)

sevgili kardeşim, sanırım adsl ve modem çeşitleri hakkında pek az bilgiye sahipsin. usb modemlerle dial up bağlantı kurar gibi bağlanman gerekir. ama lan modem/routerlerde internete bağlı olan modemdir. bilgisayarın bağlantıyı ondan alır, kendisi kurmaz. dolayısıyla senin önemsediğin ayrıntıyı o modemler sağlar ki genelde kullanılan modemlerdendir.

saygılarımla...

• :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

saygılarımla...

Evet bende ADSL olmadığı halde ben bie biliyorum bunu.
  • ben eski aktifkablo üyesiyim dolayısıyla telekoma hizmet bedeli filan ödemiyorum (bakırköy bahçeşehir bölgesi) böyle olunca fiyatlar adsl'le aynı

128----> 36

256----> 49
  • Ayrıca pek cok USB ADSL modemlerde bir yeri aramaya bile gerek kalmadan direk bilgisayar acılınca baglantı kuruluyor.
  • ben antepde topaz üyesiyim. 128/32 ye 36 veriyorum.
  • ya ama bi sorun war. eskiden bağlantım 64/16 ydı. 15le indiriyodum. bu senenin başında 128/32 oldu ama hala 15 kbla indiriyorum :D
  • kabloneti bilerek bitirmeye çalışıyorlar bunlar
  • Kablonet'e indirim geliyor 1 Aralık itibariyle.
    Kabloculara duyurulur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.