Şimdi Ara

Kablosuz Klavye seti hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar sizlerin bilgisine dayanaraktan bir kac sorum olacak sizlere :

1- klavye seti alacagim hangi marka/model tercih etmeyilim

2- kablosuz oldugu için saglık acısından herhangi bir zarari olur mu

3- teknosadan almayi usunuyorum sizce teknosanın urunleri nasıl olur

• 1.Microsoft ya da logitech öneririm,,
    2.Sağlık açısında bir zararı olmaz.
    3.teknosa veya başka yer farketmez.nerede ucuz bulursan oradan al...yukarıda ismini verdiğim markaların bir sürü modeli var...aralarından beğendiğinizi alırsınız.
  • Diğer seçenekleri arkadaş açıklamış. Bende birşey ekleyeyim microsoft daha dayanıklıdır.
  • eyw beyler saolasınız
  • logitech mx3200 bence cok ii bi alet =))
  • 1) İhtiyacına ve beğenine uygun olanı tercih et. Her klavye yaklaşık aynı performansı gösterir o yüzden hangisini alırsan al çok bir şey değişmez.

2) Kablosuz almanı tavsiye etmiyorum. İlk başta hoş geliyor ama bir süre sonra pillerle uğraşmak bıkkınlık verebilir.

3) Teknosa denen o kapkaççı soyguncu mağazadan asla ve ASLA bir şey almanı önermiyorum. Sadece sikayetvar.com adlı adreste teknosa ile ilgili 1436 şikayet var. Bozuk mal satıyorlar ve satıştan sonra işin düşerse asla yardım alamazsın. Vatanbilgisayar biraz daha iyi en azından ufak da olsa kendi servisleri var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataberke

1.Microsoft ya da logitech öneririm,,
    2.Sağlık açısında bir zararı olmaz.
    3.teknosa veya başka yer farketmez.nerede ucuz bulursan oradan al...yukarıda ismini verdiğim markaların bir sürü modeli var...aralarından beğendiğinizi alırsınız.

• Fiyat performans oranı iyi olan bir ürünüde seçebilirsin.Logitech ve Microsoft kaliteli kablosuz kablo mouse seti üretirler ama ben A4 tech veya Creative marka kablosuz klavye mouse setini önerebilirim ,çünkü fiyatları daha uygun ve diğer markalardan aşağa kalır özellikleri yok.Şu market kötü bu iyi demek ve karalamak ise bizlere birşey kazandırmaz ,sevmiyorsanız eğer belirli marketleri oradan alışveriş etmeyiniz derim.Teknosa bana göre pahalı bir market ama Türkiye'ye ait bir marka.Saygılar
  • Logitech'ten şaşma hepsiburada.com da bir model var bir ara gördüm 85 ytl civarı en çok satılan model ona bir bak. Oyun oynuyorsan kalitesiz bir şey alma hızı çok önemli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.