Şimdi Ara

KABLOSUZ MODEMDEN KABLOLU PAYLAŞIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar alt komşumda kablosuz internet var.ondan internet çekmek istiyorum.modem e kablo ağlayıp benim pc ye çekmeyi düşündüm.bunu nasıl gerçekleştirebiliriz.mevcut bağlantıyı ben kablo ile sağlıcam.o kablosuz olarak.ben kabloyu pc ye takınca ağı görebilecekmiyim miyim yoksa ekstra birşey yapmam gerekiyormu?

kusura bakmayın bu konuda biraz bilgisizim.yoksa sizleri yormak istemezdim

• Merhaba,
    Alt komşunuzdaki modemden bir ethernet kablosu ile evinizdeki bilgisayara doğrudan bağlantı sağlayabilirsiniz. Kabloyu bilgisayara taktığınız anda internete girebilirsiniz.
  • anladım peki teşekkürler.yalnız arkadaşın kullandığı mevcut ağ şifreli.şifresini bilmiyor şu an.abisi biliyormuş.oda askerde.anlıcağınız durum biraz karışık

şifreyi bilmeden bağlantı sağlamak için kablosuz ağ kur sihirbazından yeni bir ağ oluşturup ikimizde oradan girebilirmiyiz internete acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadox18

anladım peki teşekkürler.yalnız arkadaşın kullandığı mevcut ağ şifreli.şifresini bilmiyor şu an.abisi biliyormuş.oda askerde.anlıcağınız durum biraz karışık

şifreyi bilmeden bağlantı sağlamak için kablosuz ağ kur sihirbazından yeni bir ağ oluşturup ikimizde oradan girebilirmiyiz internete acaba?

şifre kablosuz ağ için geçerlidir.kablolu bağlanırken şifre girmenize gerek yok diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawli@

quote:

Orijinalden alıntı: cadox18

anladım peki teşekkürler.yalnız arkadaşın kullandığı mevcut ağ şifreli.şifresini bilmiyor şu an.abisi biliyormuş.oda askerde.anlıcağınız durum biraz karışık

şifre kablosuz ağ için geçerlidir.kablolu bağlanırken şifre girmenize gerek yok diye biliyorum

arkadas haklı sadece kablosuz için gecerli ama cihazın içine girip baska konfigrasyon ayarları yapacaksan o şifre olabilir..

• anladım.yok başka bir ayar falan yapmıcam benim derdim internete bağlanabilmektakınca direk bağlanıcak yani.peki o zaman teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.