Şimdi Ara

KABLOSUZ USB KLAVYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum. Acaba kablosuz olupta, üzerinde usb girişi olan klavye var mıdır?
    Bilgisayarımı televizyonuma bağladım ama klavyeye bağlı kalmamak için kablosuz olmalı Buna ilaveten joypad imi de bağlayacağım için usb den, usb girişi de olmalı.
    Kısıtlı Türkçemle sanırım iyi açıklayamadım ama anlayan varsa bana acil bir cewap yazabilir mi;? :))

• Vatan Bilgisayar ve bazı önde gelen satıcı firmalara baktım ancak bu tarz kablosuz bir ürün yok gibi.
  • teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut1978

Hepinize merhabalar.
    Çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum. Acaba kablosuz olupta, üzerinde usb girişi olan klavye var mıdır?
    Bilgisayarımı televizyonuma bağladım ama klavyeye bağlı kalmamak için kablosuz olmalı Buna ilaveten joypad imi de bağlayacağım için usb den, usb girişi de olmalı.
    Kısıtlı Türkçemle sanırım iyi açıklayamadım ama anlayan varsa bana acil bir cewap yazabilir mi;? :))

Kablosuz klavyeye usb mi takmak istiyorsun? pek anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ||TÜRK||

quote:

Orijinalden alıntı: umut1978

Hepinize merhabalar.

Kablosuz klavyeye usb mi takmak istiyorsun? pek anlayamadım.

Aynen öyle hocam ama sanırım mümkün değilmiş. Bilgisayarcı bir arkadaş böyle bişeyin mümkün olması için klavyenin de işletim sistemine sahip olması gerektiğini söyledi. Ne kadar doğru bilmiyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.