Şimdi Ara

kaç yıllık online oyun geçmışım var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beğenmediysen neyini beğenmedin anlat tartışalım. Bu şekilde kime ne yararı var konunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Pokemon oyunlarının her nesilde aldığı değişikliklere alışana bu vız gelir 3rd gen de Politoed ve Ninetales uselessti

bu adama saygı duruşu
  • bu yenilikleri bende sevmedim ama belki de zamanla alışılır.

hp barlar alıştım.
    ama ward sıkıntısı çok fazla. ben genelde mid oynarım param arttıkça sürekli ward alırdım şimdi onuda yapamıyorum. insanlar bedava aldıkları wardı bile kullanmaktan aciz. gidip birde warda para mı verecekler.
  • Olay ward değil abi
    Thresh nami lulu vs sup olarak gözden düşebilir. Bundan korkuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kac yillik online oyun gecmisi...
    #10yasinda seafight ogame
    #12yasinda sxe cs1.6
    #13yasinda axe cs 1.6dababasinin ekmek almaya gonderirken verdigi paralardan artan parayla sv sahibine kontorcyukleyip admin
    #14yasinda metin 2
    #14.5 wolfteam
    #15 lol

• quote:

Pokemon oyunlarının her nesilde aldığı değişikliklere alışana bu vız gelir 3rd gen de Politoed ve Ninetales uselessti

pichu ile baslayip gym deki bi adam vardi iki tane kusu olan onlarla 39evel falan yapip pikachuyu ordan direk ghastly aramaya ghastly i de gym in en zorlarindan 5tane 100level dovuscu pokemonu olan bi dede vardi ondlarda ghastly i 100level yapiyorduk falan :)duygulandim:D sifremde dolap di :DD

• quote:

Orijinalden alıntı: CastellonA

kac yillik online oyun gecmisi...
    #10yasinda seafight ogame
    #12yasinda sxe cs1.6
    #13yasinda axe cs 1.6dababasinin ekmek almaya gonderirken verdigi paralardan artan parayla sv sahibine kontorcyukleyip admin
    #14yasinda metin 2
    #14.5 wolfteam
    #15 lol

15 cok sıktın 12 yim
  • her sezon aynı muhabbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastellonA

quote:

pichu ile baslayip gym deki bi adam vardi iki tane kusu olan onlarla 39evel falan yapip pikachuyu ordan direk ghastly aramaya ghastly i de gym in en zorlarindan 5tane 100level dovuscu pokemonu olan bi dede vardi ondlarda ghastly i 100level yapiyorduk falan :)duygulandim:D sifremde dolap di :DD

Pokemoncrater çok basit ve eğlenceli bir oyundu, kapanması çok kötü oldu. Şu anki pokemon oyunları strateji ve emeğe bağlı, Cratede terör estiren takımlar şu anki metada çok kolay eriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lux

Google Play'de her güncelleme sonrası program mok oldu oldu diyen kekolar gibisiniz

Hep bu tespiti kullanacak bir durum bekledim gelmedi. Nasip sanaymış
  • Ben gördüm. Fire drake.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakingNoob

Bunca zamandır support oynuyorum ama hıc bu kadar tiksenmemiştim ward alasım bıle gelmıyor cok ığrenç olmus

Aynen öyle supporttan soğudum.

• Sezon 3 te başlaydıysan normaldir .Oyununuyla bu kadar ilgili şirket gördün mü böyle turnuvalar yapan onları kendi sunup anlatan
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordRaiden

Sezon 3 te başlaydıysan normaldir .Oyununuyla bu kadar ilgili şirket gördün mü böyle turnuvalar yapan onları kendi sunup anlatan

joygame

• totemler biraz dengeyi şaşırmışlar onun dışında iyi olmak yerine kötü bi patch olmuş ama hala oynanir
  • geri donme sansi anketi olsaydi direk eski hali isterdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevilmeyen yenilik anlaşılmayandır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

İlk kez sezon değişikliği yaşıyorsun sanırım. Oyunun asıl 'içine eden' patch Sezon 2'den Sezon 3'e geçiş patchiydi bence.

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2860671

Burdan da okuyabilirsiniz. Oyunu 1 ay bırakmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.