Şimdi Ara

kaç yıllık online oyun geçmışım var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LLoncept

hiç knight oynamamış buda enk

Alıntıları Göster
    Bunca zamandır support oynuyorum ama hıc bu kadar tiksenmemiştim ward alasım bıle gelmıyor cok ığrenç olmus
  • quote:

sana +10 raptor satam
  • quote:

Orijinalden alıntı: murataltay

ben böyle oyunun içine eden patch gormedım

nolmuş ya bi masteries silindi 2 çalı traşlandı diye...

riot bunu yapmak zorunda yenilikler , güncellemeler biz sadece işin oyun tarafına bakıyoruz..

adamlar bir ultima online serverı olsa anlarımda,tamamen kurumsal belkide en büyük online oyun firmasından bahsediyoruz,

bu işin ehli olmuş,okulun okumuş kişiler yöneticiler,yatırımcılar,

player kayıp etmek isterler mi ?

dinamiklerde değişiklik oluyor mantık oyna GO GO GO
  • Ne biliyim ben kaç yıllk oyun geçmişin var sana sormalı. Kaç yıllık oyun geçmişin var...
  • Nooblar 2 kat noob oldu ve dayanmayan çıkıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: lollevel01

Ne biliyim ben kaç yıllk oyun geçmişin var sana sormalı. Kaç yıllık oyun geçmişin var...
    Kaç yıllık oyun geçmişin var ?
  • quote:

Bunu yazmak için aşağı iniyordum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haligarsi

quote:

Bunu yazmak için aşağı iniyordum...

Alıntıları Göster
    bkz. oyuna sezon 3te başlamak
  • S2 oynar mıydın? Bence biraz alışmak gerekicek sadece.
  • Google Play'de her güncelleme sonrası program mok oldu oldu diyen kekolar gibisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nauihS

bkz. oyuna sezon 3te başlamak

Alıntıları Göster
    Support kavramını tamamen oyundan silen bir patch oldu yok supportların önemini arttırdık yok gelistirdik falan diyorlar ama hikaye .. Şu ziynet denen zamazingolar ayrı saçma 3 ward sınırı ayrı saçma .. Nerde kaldı map vision ? Nerde kaldı ward un önemini bilenle banane ona bide 75 altın mı vercem diyenin arasındaki fark ? Saçma sapan iş yapıyorlar.. Yenilik yapmasınlar demiyorum yeni eşyalara yeni kampa çalı değisikliklerine lafım yok gelen nerf/buff lara lafım yok ancak support rolünü ortadan kaldırıp ward kullanımını kısıtlamalarını aklım bir türlü almıyor ...

• quote:

Orijinalden alıntı: umut552255

Support kavramını tamamen oyundan silen bir patch oldu yok supportların önemini arttırdık yok gelistirdik falan diyorlar ama hikaye .. Şu ziynet denen zamazingolar ayrı saçma 3 ward sınırı ayrı saçma .. Nerde kaldı map vision ? Nerde kaldı ward un önemini bilenle banane ona bide 75 altın mı vercem diyenin arasındaki fark ? Saçma sapan iş yapıyorlar.. Yenilik yapmasınlar demiyorum yeni eşyalara yeni kampa çalı değisikliklerine lafım yok gelen nerf/buff lara lafım yok ancak support rolünü ortadan kaldırıp ward kullanımını kısıtlamalarını aklım bir türlü almıyor ...

Map vision istiyorsan 3 wardta sen at oldu sana toplam 7 ward mapi gayet açarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImReady2Diee

quote:

Orijinalden alıntı: umut552255

Map vision istiyorsan 3 wardta sen at oldu sana toplam 7 ward mapi gayet açarsınız

Alıntıları Göster
    abi anlamıyorum ya.Mapte ward yok diye supportu suçluyonuz.Al free ward işte kullan . Sonra vay efendim niye ward yok niye map vision 0 filan boş konu açmayın . Oyun baştan sona yenilenecek Sezon 4te

• MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    o eşya kaldırıldığından olabilir mi? bug bulunduğu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ireneo

Alıntıları Göster
    Supportu bitirdiler aynen, tiksindim oyundan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Do Bemol Kerim

Supportu bitirdiler aynen, tiksindim oyundan.

Alıntıları Göster
    küçülen çalılara ayar oldum içlerine girene kadar yusuf yusuf çekiyorum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamacti Jun

küçülen çalılara ayar oldum içlerine girene kadar yusuf yusuf çekiyorum ya

Alıntıları Göster
    Ooof of her gelen değişiklikte mızmızlanan bebeler yok mu adama kafayı yedirtirler.

Söyledim morelloya geri alacak patchi
  • boş boş zırlamayın.2 yıldır lol oynuyorum hiçbir patche sesimi çıkarmadım.bu patch'i de beğenmeyen tek ben değilim farkettiyseniz.çoğu insan rahatsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: murataltay

boş boş zırlamayın.2 yıldır lol oynuyorum hiçbir patche sesimi çıkarmadım.bu patch'i de beğenmeyen tek ben değilim farkettiyseniz.çoğu insan rahatsız
    Uzun zaman oynayan biri olmama rağmen başka online oyunlardaki tecrübelerime dayanaraktan söylüyorum oyun mekanikleri aşırı değişmiş. Alışınca daha zevkli olacak, ön yargılı olursanız geç kalırsınız
  • Pokemon oyunlarının her nesilde aldığı değişikliklere alışana bu vız gelir 3rd gen de Politoed ve Ninetales uselessti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 22 Kasım 2013; 0:57:31 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.