Şimdi Ara

Kadınlar Neden Evlenmek İstemez?

Bu Konudaki Kullanıcılar: necatiozfatura , necatiozfatura
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tecrübesel etkilerle can sıkıntısından karalayayım dedim.

Şimdi efenim bu aile baskısı ve toplumun sex baskısından bunalan,bu baskılarla birlikte ve tv kanallarında dönen abidik gubidik dedikodulu yerli dizilerin de etkisiyle daha bir''azgınlaşan'' Türk hanımcıklarımızın çok sevdiğini ve kendisini de çok sevdiğini düşündüğü ilk erkekle(ilk çıktığı erkek demiyorum buna dikkat) ''Evlenme''umuduyla seviştikten sonra bu erkekten kıçına tekmeyi yedikten sonra veya erkeğin bu türk hanımcığından sıkılıp ''bilerek''bu Türk hanımcığına kendi kıçına tekme attırdıktan sonra ortada dımdızlak kalan saftirik Türk hanımcıkların SÖZDE ''çağdaşlık,medeniyet,özgürlükçü,parasını kazanan veya hangi yüzyılda yaşıyoruz ayaklarıyla'' hem kendilerini hem de milleti kandırıp istediği erkekle sex yapabilmek istemesinden dolayı bu kadınlar evlenmek istememektedir.

Ayrıca bekaretinin tek ve en önemli değeri olduğunu düşündürterek,aklına resmen kazındırtılarak büyüyen(ki Türk toplumunun kadınlarının büyük çoğunluğu böyle bir ailede yetişir) ''Azgın Türk Hanımcıklarımız'' evleneceğini düşündükleri erkekle ''en önemli ve tek'' değerlisi olan vücudunu paylaşır.Niye?Evleneceğine olan inancındandır.Ama sonra ne olur?Erkek buna kapıyı gösterir veya binbir türlü çakallıkla kendinden soğutur ve kadın ortada öyle dımdızlak ''değersiz'' bir şekilde ortada kalakalır.Eeee kadının da eli armut toplamıyor ya!O da işin çakallığını bulur ve ''Yeaaahhh hangi yüzyılda yaşıyoz,çağdaşız,medeniyiz biz paramızı da kazanırız kimseyle de evlenmem'' diyerekten aslında kimseye çaktırmadan sağdan soldan buldukları erkeklerle gizlice sevişirler.

Kadınlar bu yüzden evlenmek istemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Addict_82 -- 12 Eylül 2012; 13:26:42 >
  • arkadaşa fena koymuş
  • Bu kadar yazacağına kendine sorsaydın.
  • üşenmemiş yazmışsın. ben de üşenmedim okudum anasını satayım.
  • baştan bi cümle sondan bi cümle okudum ana fikri anladım, haklısın kardeş
  • Lezbiyen de olabilirler bu kadar kasmadan önce basit bir cevap
  • Biraz saçma olmuş genelde kadınlar hep evlenmek ister .Tabi yaşadığın çevredeki kadınlar senin böyle düşünmne sebep olabilir.
  • yav her kız konusunda aile baskısı denip durması biraz ekşimeye başladı artık. etrafımdaki kızların dindar olusun olmasın yada köyde yetişsin veya fen lisesinde okuyup en baba mühendislikten mezun olsun, istisnasız hepsi evlenmek istiyo ve çoğu da evlendi zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.