Şimdi Ara

kafamda deli sorular bir yardımcı olur musunuz??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle kendimden bahsedeyim mezunum ygs 11k geldi hedef 5k. İlk sorum 18 tane eksik konum var çok mu sizce? (mezun olduğum için eksikten kastım tekrar gerektiren) ikinci sorum malum havalar sıcak hiç ders çalışasım gelmiyor tabi bir de lol delisi bir insanım çoğu zaman irademe yenik düşüp oynuyorum siz bu aralar kendinizi nasıl çalışmaya zorluyorsunuz? üçüncü sorum sağlam sınava yakın bir biyoloji soru bankası önerebilir misiniz? (palme ve işleyen zeka hariç) şimdiden çok teşekkür ederim

• benimde ygs 2.6k hedef 2.6k benim de bakıyorum da 15 civarı eksik konum var ve hepsi fenden. şöyle düşünüyorum (inş öyledir) kimyada çok zorlamıyolar fizikte de son konuları (sözelleri) zorlamıyolar biyoloji için bişey diyemem özgün soruyolar ama biyolojim iyi .
  • YUKARI
  • 18 konu az değil mi? Ya da ben mi çok geri kaldım:(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lol için birine şifreyi değiştirt 22 hazirandan önce naparsam yapayim bana söyleme de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 konu mu...merk ettmm..ne misall onlar.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevlana torunu

18 konu mu...merk ettmm..ne misall onlar.....

fiziğin son 9 konusu atom fiziğidir radyoaktivite yıldızlar rölativite falan matta integraf biyolojide destek hareket geoda analitik konik falan kimya da amin amit k.asit ester aromatik bileşikler

• quote:

Orijinalden alıntı: bilkentbilgisayar

lol için birine şifreyi değiştirt 22 hazirandan önce naparsam yapayim bana söyleme de

Hocam güzel fikir aslındada ara da oynasam zararı dokunmaz zaten haftada bir mesela ben çok abartıyom haftada 4 falan gidiyom sadece azaltcak bişey yeterli olur

• quote:

Orijinalden alıntı: nevzat96

quote:

Orijinalden alıntı: bilkentbilgisayar

lol için birine şifreyi değiştirt 22 hazirandan önce naparsam yapayim bana söyleme de

Hocam güzel fikir aslındada ara da oynasam zararı dokunmaz zaten haftada bir mesela ben çok abartıyom haftada 4 falan gidiyom sadece azaltcak bişey yeterli olur

hocam ben de bağimliydim azaltmak diye bir şey yok sana masum gözüküyo az oynamak ama mümkün değil ve hadi saat olarak azaltsan bile aklinin bir köşesinde kaliyo sürekli o oyun. Hepi topu 60 gün oynamiyiver nolcak sonra pişman olursun sinavda başarili olamazsan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı

• Kendini nasil zorlarsin biliyor musun hic calismayan insanlarla biraz vakit geçir mesela git bi internet kafeye ( bilgisayar başında olmadan ) yarım saat bi onlara bak nasil da hayati boş geciriyorlar ordan cikinca da iş adamlarinin oldugu yerlere git yada internetten bu is adamlarla ilgili videolar yada ne bilim roportajlar seyret sonra onlara bak nasil da calisarak daha mutlu olabiliyorlar aradaki farki sen sec ben sectigimde su karari vardim ben basibos bir insan olamam bir hedefim var sonucu ne olursa olsun o hedefi istiyorum iyi bir universite sart değil maddi durumlar sart değil ama ben o hedefi istiyorum zorluklari onemli değil ben o hedefi istiyorum simdi lol mol dediğin oyunlar bundan 10 sene sonra olmayacak ama hedefine ulasirsan ölene kadar belki seni birakmayacak 10 sene sonra lol diye oyun vardi bilir misin diceksin ama bundan 10 sene sonra belki en kötü bi son model arabani altina çekip dolaşıyor olacaksin bak gördün mü ders çalışasın geliyormus eger gelecekte söz sahibi olmak istiyorsan şurda 1-2 ay bi sabret ne olacak ki sanki ama çalış ne olursan ol çalış ulkene hizmet et

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.