Şimdi Ara

kamerayı kurunca msn çalışmıyo. lütfen yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar rexpo marka webcamı laptopa kuruyorum ve msn ye tıklayınca açılmıyo. msn açıkken kuruyorum. msn kilitleniyo. önceki laptopumda kamera çalışıyodu. kameradan da kaynaklandığını zannetmiyorum. başka kamera denedim aynı hata. laptopun üst tarafında kamera için bir boşluk var ama takılmamış. ( ben taktırtmadım. 5.2 megapixel kameram var diye) bios ayarlarındada kamera enable-disable diye bir bölüm yok. sorun nerde olabilir bir yardım. windowsu bile tekrar kurdum yine yok. lütfen acil yardım ???

• ilginç bir problem çözünce muhakkak yaz.işletim sistemi msn sürücü kamera tek tek ele
  • başka msn kurdum aynı problem. kafayı yemek üzereyim ... şu an kamera driverleri kaldırdım msn çalışıyo fakat camfrog çalışmıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T_Bolt75 -- 11 Kasım 2007; 23:46:11 >
  • başka msn programı çalıştı. microsoft msn nin tüm versiyonlarını denedim çalışmadı. ( kameranın usb girişini çıkartınca msn çalışıyo, takınca çalışmıyo) bi çare lütfen !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T_Bolt75 -- 11 Kasım 2007; 23:46:54 >
  • kameranın en son driverını da denedim olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.