Şimdi Ara

KAMOSONİC KS-2006W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KAMOSONİC KS-2006W arkadaşlar sizce nasıl bir teyp buna 4 tane 85'lik bağlayabilirmiyim 4 adet 85'lik 2 adet ön tarafa normal kolon bağlaya bilirmiyim sizce yeterlimi bu teyp .... mp3 çalar uzaktan kubandası war...

şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi survivortr -- 2 Şubat 2008; 12:49:30 >

• 2 tane 85lik ne??
    kaç liraya alcaksın bide? bisürü para verip alma pioneerin 50li modelleri baya bi ucuzladı
  • Naptın arkadaş 6 hoparlör bağlanırmı bu teybe alırsın walla eline. Sana bi anfi şart. Bu 85 dediğin bildiğimiz ovel hoparlör 6985 veya 6901 gibisinden herhalde
  • pıoneer eski teyplerine bağlıyorduk önceden çokta güsel ses alıyorduk... PIONEER KEH-p3630R buna 4 adet oval dedğin gibi bağlıyorduk tık yok teyp te
    bundada denemek istedim pıoneer de çok ta füsel hoş bass alıyotrdum 4 adet GT JBL GTO963 bağlamıştım...çokta güsel ses alıyordum...
  • arkadaşım kamosonic teybe paramı verilir yapma ya hadi beleşe gelse bile kullanmaya değmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2_Fun

arkadaşım kamosonic teybe paramı verilir yapma ya hadi beleşe gelse bile kullanmaya değmez

beleş teyp zaten araba alıp satıyoruz onlardan düşüyor bu teypler ben hayatım boyunca teyp ve kolona para wermedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi survivortr -- 12 Şubat 2008; 13:56:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.