Şimdi Ara

Kanal tedavisi olcam :( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: RunneRz

KENDİNE KANAL TEDAVİSİ YAPILAN BİRİ NOLUR ACIYORMU SÖYLESİN

Bana 6 tane dolgu ve kanal tedavisi yapıldı..
    Çok acımıyo uyuşturuyorlar iğneyle çok az şey hissediyorsun..
  • kendinii sakin ha germe elbette bu işlem bitecek acisa bile gögüs ger
  • o resim ne öyle ya

arkadaşlar dolgu nasıl yapılıyor? hiç acıyor mu
  • quote:

kanal tedavisi ; dişin sonuna kadar oyulup sinirlerinin alınmasıyla oluşur ve gerçekden çok acır bir dolu uyuşturucu iğne yaparlar korkma acımayacak derler ama bir etkisi olmaz . kanal tedavisi olmadan kafayı bulursan daha iyi olur
  • geçmiş olsun şimdiden :D
  • 1.30 saat kaldı...
  • giçbişey olmaz ben şuan oluyorum 4. pansumanı yaptırdım başa baya rahatladı diş
  • saat 19.10 da evden çıkıcam yarım saat kaldı çıkmama
  • Hiç bişey hissetmezsin ben oldum hissetmedim,ama biraz sinir bozucu oyuyolar falana
  • hadi hayırlısı ben 15 yaşındayım oldum ya oldum bişi olmuyor ama iğneler sorun
  • dişçi herif iğnelerden önce sprey sıkçakmış zaten bugün kanal tedavisi olmıcam sadece çürüğün üstüne gelen diş etini aldırcam bu arada 25dk kaldı
  • quote:

dişçi herif iğnelerden önce sprey sıkçakmış zaten bugün kanal tedavisi olmıcam sadece çürüğün üstüne gelen diş etini aldırcam bu arada 25dk kaldı

evet iğneden önce biraz sprey sıkıyo iğneyide anlamıyorsun tedaviyi de... hiç korkma derim... bitince bu kadar zahmet çektiğine yanacaksın..söyliyim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Dare

hadi hayırlısı ben 15 yaşındayım oldum ya oldum bişi olmuyor ama iğneler sorun

bende 15 yaşındayım

11 dk sonra evden çıkıyorum acıya sağlam konsantre olarak size tarif etmeye çalışacam
  • 5 dk kaldı şans dileyin
  • elveda..allah yardımcın olsn
  • dişçiye gitmeden son bi foto çektim inanmassınız diye DH ve nickimide yazdım kağıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RunneRz -- 9 Mart 2008; 0:27:29 >
  • benimde kanal tedavisi oldu... ama bugün dişimin arka tarafında küçük bi kırk var ya içindn çürümüş dişim ii olan yer düştü... orası dilime geldikçe acaip oluom.. böle dilime sürtüo kescek gibi oluo..
  • quote:

ben yaptırdım sayılır(daha devam ediyo)
    eskiden çok korkardım dişçiden dişle ilgili 2 adet başlığım var istersen oku

işlemi anlatayım:
    ilk gittiğimde iğneyi yaptı ve dişi oydu sonra içini boşalttı ilaç koydu ve geçici dolgu yaptı en ufak bir acı hissetmedim.
    15 gün sonra gittim tekrar açtı ve o yukarda yazılan iğneleri tekrar içine soktu iltahaplı olan köke o iğneyi sokunca hafif acıdı ilaç daha etkisini göstermemiş dedi tekrar ilaç koydu ve geçici dolgu yaptı.
    o kökte acı durana kadar bu işlem sürecek.
    iğne sadece o ilk işlemde var.

• Valla benim diş te aynı senin diş gibiydi, aşırı çürümüştü ve çürük köklere inmişti...

Tam 5 seans ta tamamlandı. Korkutmak gibi olmasın ama, ben öldüm öldüm dirildim, hayatımda bukadar pis bir ağrı yaşamadım

Bir de şu olay var, dişin yapılan ilk uyuşturucudan sonra uyuşmazsa, köklere uyuşturucu vermeye başlıyorlarki, oy anam oy yok öyle bir ağrı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.