Şimdi Ara

Kanal tedavisi olcam :( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: RunneRz

KENDİNE KANAL TEDAVİSİ YAPILAN BİRİ NOLUR ACIYORMU SÖYLESİN

3 ay önce yaptırdım hiç bişi duymadım inan bana... şimdiye kadar beklediğine yazık... bir insanın dişinin ağrımaması ne kldar güzel bişii

Kanal tedavisi olcam :(

yavv Mine'nin ne iş var orda.. her yerden çıkıyor yavvv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 2 Şubat 2008; 22:52:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

quote:

Orjinalden alıntı: osstation

al bu da resim
    />

Oha hocam bu ne ya

ya birşey olmaz uyuşmuş oluyor zaten. hem biraz mazoşistsen zevk bile alabilirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

quote:

Orjinalden alıntı: osstation

al bu da resim
    />

Oha hocam bu ne ya

Oha +1 +

• Ne kadar morfini vurdursanda bi yerden sonra işe yaramıyor. Hissetmeye başlıyorsun. Ayrıca işin en başıda çok acılı. O kocaman iğneyi ağzına sokuyor. İçeri ilacı vermeye başladıkça o enjektörü kanırtarak yavaş yavaş dışarı çıkarıyor. Bir yandan da morfini vermeye devam ediyor.
  • Ben azı dişlerime bile dolgu yaptırıken uyuşturtmamıştım.1 2 dk lık acıya mı dayanamcam sanki.Gözünde büyütme bence.Kalp acısı insanın çok daha fazla canını yakıyor.
  • neyse yaşayıp görün artık ne diyim. tedavi olunca gel buraya yaz, abartılacak birşey değil anlarsın.

bir de şunu oku
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=20+yas+disine+mektuplar
  • Saglık bu birader şakaya gelmez biraz özen lütfen
  • beyler ben oldum iğneleri görseniz kırılmış gibibiri düz biri yamuk biri spral oho işin var ama olmuştur artık
  • Kanal tedavisi ilkokuldayken görmüştüm. Dişçiden nefret etmemi sağlayan tek şeydir.
    Ama tabii o zamanlar küçüktük, adam elini oynattı mı "Yandım Allah" diye bağırırdım. Adam da tabii sinirlenir daha beter yapardı

Ben de iğne ile sinirleri alırken kaçmıştım, iğne dişin ortasına saplı kalmıştı , dişçi bağırıyordu sakın kapama ağzını çabuk gel buraya diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLack §hadow§ -- 3 Şubat 2008; 22:00:39 >
  • çarşamba günü randevum var. 2 dişimden birisi ağrıyor. Ona kanal tedavisi uygulıcak galiba inşallah gerek duymaz. çarşamba bakıcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 4 Şubat 2008; 4:07:31 >
  • Ben bu yaz Kanal Tedavisi oldum.Biraz yürekli isen hiç bir şeyi anlamıyorsun.Tek acı çekeceğin yer,orada 3 veya 4 tane dişinin ayrı YERİNE iğnenin girmesi.
    Fazla ağrı yapmıyor.

Yukarıda resim verilmiş.Kendi dişini düşün,o dişinin içine iğneyi sokup çıkartıyor.Nedenini ben anlayamadım ama,o anda aklından +18 konular geçiyor genellikle
  • benim çürük dişimin üstüne diş eti geldi bugün gidecem dişçiye
    bugünkü seansta sadece ordaki diş etini alıcaklar bugün derken p.tesi diyorum(anlamayan olur belki)
  • kanal tedavisini küçükken olmuştum..inan bir damla yaş gelmemişti gözümden gerçi diş hekiminin elide işin içine giriyor burda..bazılarının hafif oluyor hiçbirşey hissetmiyorsun..benim diş hekimim böyleydi
  • kaç tane dolgu yaptırDIM. kaçını iğnesiz yaptırdım bi tane de kanal tedavisi yaptırdım.

ACI YOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • peki çürüğün üstüne gelen diş eti alınırken neyle alınıyor ve acıyomuu?
  • aboo 19.30 a sadece 2.30 saat kaldı
  • 2 saat 25 dk ...
  • bu kafayla devam edersen işin zor. ağzımın içinde 11 tane dikiş var geçen cumartesi operasyon geçirdim gerisini sen düşün. sonuç olarak sen de seveceksin merak etme hiçbir ağrı sızı yok en başta yediğin morfin iğnesi dahil. o iğne nasıl acıtır biliyormusun, kulak arkasındaki kemiğe tırnağını yavaşça batır, o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ApAtHe89

bu kafayla devam edersen işin zor. ağzımın içinde 11 tane dikiş var geçen cumartesi operasyon geçirdim gerisini sen düşün. sonuç olarak sen de seveceksin merak etme hiçbir ağrı sızı yok en başta yediğin morfin iğnesi dahil. o iğne nasıl acıtır biliyormusun, kulak arkasındaki kemiğe tırnağını yavaşça batır, o kadar.

saol kardeşim bu arada 2.10 kaldı
  • 4 tane kanal tedavaisi oldum. acıtmıyo.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.