Şimdi Ara

Kangal Alır - Önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kangal alır muhabbetini kaçırdım, biri açıklayabilir mi?

• ya hacı işte bu kuçuk çocuklar mocuklar kangalı kral sanıyorya her kopegi oldurcegını hangı kopekle savaşırsa savaşsın kazanacını falan forumda onu dalgaya alıyor bu kadar basit
  • Allah müstahakınızı versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gelenekizm -- 31 Ağustos 2010; 11:34:12 >
  • EĞİLİN
     Kangal Alır - Önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vampiranarki -- 31 Ağustos 2010; 11:34:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: | Nvidia |

quote:

Orijinalden alıntı: Hols

ya hacı işte bu kuçuk çocuklar mocuklar kangalı kral sanıyorya her kopegi oldurcegını hangı kopekle savaşırsa savaşsın kazanacını falan forumda onu dalgaya alıyor bu kadar basit

Aynen de neresi önemli

Kangal işte. Hertarafı önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hols

ya hacı işte bu kuçuk çocuklar mocuklar kangalı kral sanıyorya her kopegi oldurcegını hangı kopekle savaşırsa savaşsın kazanacını falan forumda onu dalgaya alıyor bu kadar basit

Ne yani kangal her köpeği öldürmez mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampiranarki

EĞİLİN
     Kangal Alır - Önemli

KANGAL ALIR boyle durduguna bakmayın
  • Kimsenin kangalı olmaz herkes kangaldan bahseder böyle salak çocuk adetleri
  • Özellikle dikkat ediyorum ne zaman bir yerde, alakası olsun ya da olmasın, pitbull lafı geçerse hemen kangal muhabbeti başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®ed

Özellikle dikkat ediyorum ne zaman bir yerde, alakası olsun ya da olmasın, pitbull lafı geçerse hemen kangal muhabbeti başlıyor.

Çünkü kangal alır

• Saçma sapan yorumlar yapılmış. Kangalın her hayvanı alacağını zannediyorlar diyen olmuş. Zannetmiyoruz biliyoruz. İstersen 4 aslan 5 kaplan kapışsa yine kangal alır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.