Şimdi Ara

kaon receiver'a nasil yazilim yüklenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar, hiç bisey bilmiyorumda bana nasil yapicagimi anlatan bi link verebilirmisiniz, bulamadim burda..

model: DSC-911Z

06.05.2005 yazilimi yüklü en son

sw: v02.00.00
    hw: v12.01.A5

• ewt ögrendim ama baska bi forumdan, dh nin bu bölümü cewaplari karsilamakta yetersiz sanirim, ögrenmek isteyenler için buraya koyuyorum yapilis seklini:

cihazı fişten çekin rs232 kablonuzu bilgisayarınızdan com 1 e receiverinizde rs232 girişine takın kup230 yükleme programını çalıştırın file open seçiminden yazılımınızı seçin
    en altta fila open ok yazan yere mausla yazı yazacakmış gibi tıklayın ve ara tuşuna basın enginer mode yazısını görünce cihazı fişe takın ve yükleme işlemi bitinceye kadar bekleyin

yükleme işlemi bittikten sonra sarı mavi yeşil ve menü tuşuna basarak key menüsüne girin sarı ardından ok tuşu ile keylere reset çekin
    cihazınızın sistem ayarları menüsünden fabrika ayarlarına geri dönün ve aynı menüdeki kanal kilidini çık hale getirin kanallarınızı ayarlayıp izliye bilirsiniz
  • dostum konu acmadan once arama yap.bu konu ile ilgili 100lerce yazı var.
    kup 230 ep programını hw numarası tutan istedigin yazılımı(kaon,sunny) indir.
    kup 230 ac com 1 ve yukleyecegin yazılımı sec.
    space tusuna bas
    enginer mod yazacak.cihazı arka anahtarından ac.yuklemeye baslayacak.
    bitene kadar hic elleme.
    bu kadar.
  • bazı yazılımlarda aynı sekılede up300 ile yüklenir mesela orjınal yazılımlar .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.