Şimdi Ara

Kapalı bir bayanla romantik ilişkisi olan oldu mu? [Ciddi] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
14.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En sevmedigim tip dindar gorunup her tur pisligi yapan simdi sorsan en atesli en sadik en bilgili musluman odur ama gel gorki kimse gormedende her boku yer bole insanlara guven olmaz kendi inandigi allahi aldatiyorsa kim bilir sana zamani gelince nasil bir kazik atar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı günün okul bitişinde terk edilmiştim 3. sınıfta, en son 2 ya da 3 yıl önce gördüm motor olmuş
  • Bende özel üniversitede okuyorum, okulumuzda Mercedes E serisi ile Range Rover ile gelen türbanlı kızlar var.

Bahsettiğim bu kızlar full makyaj geliyor, kafasını deve hörgücü gibi kabartıyor ve burnundan kıl aldırmayacak kadar kibirli tipler...

2 sene önce hazırlıkta mini etek giyen, okulun yakınındaki evlerde erkeklerle beraber olan kızlar bu sene kapanmış mesela.

Sorduğunuzda babasının ticaret ile uğraştığını, babasının işleri AKP'liler ile iyi gitsin diye kapandığını söylüyor.

Şimdi sen bu kızlarla tenhada istediğin naneyi yiyebilirsin, fakat gerçekten isteği ile kapanmış düzgün bir aile kızı ise yapamazsın.

Önce ailesini tanı, eğer 2001 yılından itibaren artan bir zenginlikleri varsa muhtemelen AKP'li sonradan görme köylü takımıdır.

Eğer aileden gelme bir varlık varsa, oturup kalkmasını, konuşmasını biliyorlarsa kızla gelecek planları yapabilirsin derim.

Ankara için konuşayım; anası Pelit'te jiplerden inen teyzelerle gün yapan, kızı Huqqa'da kucak kucak gezen kapalı kızdan hayır gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 7 Şubat 2016; 11:22:52 >

• şu ana kadar gözlemlerim içinde kapalı olup saçını bi yerlerinden gösteren veya kolunu sıyırıp gömleğini göğüslere kadar açıp oje süren altına tayt giyen ve üst taraf kapalı alt tarafta düşük bel kot giyen kapalıların alayı ya kürt ya arap ya da iranlıdır.açık ve net.

sen kimden bahsediyosun.türlü türlü kafasına göre giyinen tipler var.alayı da yanlış yapıyo.soruna gelirsek gerçekten inanan birisi nefsine hakim olur.konuşur elbet ama sınırlarını hissettirir ve sen bunu anlar yanaşmaya korkarsın zaten.ayrıca bahsetmişsin kendinden düzgünce ve senin gibi birisiyle zaten olmak istemez.eğer kendini olduğun gibi burda anlattığın gibi gösterirsen.çünkü kızlara obje gibi bakan bi tipsin.bırak kapalıyı diğer kızlar için bile güvenilir değilsin.yorumları görürsek diğerleri de senin gibi kullan at kafasındaki tipler.yani bi kız size yüz vermiyosa kötü oluyo dimi ezikler bi de kapalıysa ooooo neler neler.

• kapalıları hiç sevmem düşmanlığı baş örtüye değil dinim emretmiş yapın ama türkiyedeki hiç bir kadın dinine uymuyor kafasını kapatıyor tamam ben dinimin emrine uydum cennetliğim ne namaz var ne birşey hadi başını kapamış namazı niyazı yerinde ama hareketleri hiç bir islam kuralına uymuyor dini çocuk oyuncağına dönüştürüyor o yüzden kapanmaya karşıyım tek yaptığı kapanmak icraat yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapalılar daha fena oluyor diye duydum o konularda
  • Romantikden cok cinsel var sayilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

quote:

Orijinalden alıntı: Captain Gerrard

Kapalıyla işim olmaz.

Ağır vakit kaybı

•  Kapalı bir bayanla romantik ilişkisi olan oldu mu? [Ciddi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 8 Şubat 2016; 7:05:03 >
  • Senin aklın s.kınde kardeş kıza yazık etme
  • Millet ne kadar ciddiye almış yahu, eğer herkesin dediği gibi dinine o kadar düşkün olsaydı whatsapp profil fotosu bi ton efektli selfie yerine gül resmi olurdu neyse bakalım bu hafta bi buluşma olacak görücez anyayı konyayı

• Cehape zihniyeti diyor ya

Blok

Sana turbanli askinla mutluluklar ahahahah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerys II Targaryen

Cehape zihniyeti diyor ya

Blok

Edit:dalga geçmek amaçlı da olsa bi bakıma doğru, ailemden daha önce çok fazla 2 cümle arasında kapalı kızla birlikte olmama uyarısı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Br00klyn28 -- 8 Şubat 2016; 10:31:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerys II Targaryen

Cehape zihniyeti diyor ya

Blok

Asıl sana Ağır Blok

• quote:

quote:

quote:

Kapalıyla işim olmaz.

Ağır vakit kaybı

Kapalı kız ağır vakit kaybı*.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

Millet ne kadar ciddiye almış yahu, eğer herkesin dediği gibi dinine o kadar düşkün olsaydı whatsapp profil fotosu bi ton efektli selfie yerine gül resmi olurdu neyse bakalım bu hafta bi buluşma olacak görücez anyayı konyayı

konuştuğumuz şeyler başka selfie whatsapp bilmem ne çekip kullanması başka.ordan bi karara varamazsın.zaten dediğin gibi en iyisi gidip konuşman.arkadaş olabilir.arkadaş olduğunda gelip bu forumda ağlayan erkekler gibi direk benden hoşlandı triplerine girme.sonu öyle olur çünkü.

çünkü en çirkin erkek bile bi kızın onca hareketini kendisine yorar.aslında alakası yoktur.forumda açılan binlerce kız sövme konularının sebebi bu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kapalıyla işim olmaz.

Ağır vakit kaybı

Kapalı kız ağır vakit kaybı*.

• Ne kapalı ne de kendini övüp insanları eleştiren(aşırı sol zihniyetli) bir eşim olsun istemezdim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up. Edit geldi, haydi hayirlisi

• Salla o zaman. Sana başka kız mı yok kanka
    Ondan sana hayır gelmez editteki yazına göre

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.