Şimdi Ara

Kapalı bir bayanla romantik ilişkisi olan oldu mu? [Ciddi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
2
Favori
14.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet arkadaşlar kızla bu akşam uzun bi whatsapp konuşmasından sağ çıktım, derin gözlemler yaptım.Şu yorumlarda bahsettiğiniz akp zengini jipli kapalılar gibi olduğunu hissettim.yani öyle olmasa bile zengin olduğunu anladım.Biraz konuşmanın vakitsizliği nedeniyle de(gece tek elle yazarken çok daha verimli oluyorum), bi türlü muhabbet istediğim kıvama gelemedi.Buluşma vs. işlerini ayarladım.Yavşama ve alttan sevdalanmış gibi gözükme duygularıni da bastım.bakalım ne olacak. Bir kaç gün sonra buluşucaz, o zaman 2. Editi çakarım,herkese iyi geceler

Evet arkadaşlar, daha önce hiç kapalı sevgilim olmadı (Cehape zihniyeti) , ancak çok hoş tatlı bir kapalı bayan ile tanıştım.İkimizde özel üniversiteye gidiyoruz, o yüzden biraz rahatım yani abiler duyar beni sıkıştırır gibisinden korkum yok . Sadece bir ilikşki olursa bunun sınırlarını merak ediyorum.El ele tutuşulur mu mesela? Tenhalarda bir buse kondurur mu yanağıma? ve daha ilerisi işte anladınız siz.

Daha önce böyle bir deneyimi olmuş arkadaşları konuya davet ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Br00klyn28 -- 8 Şubat 2016; 23:55:02 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Gizli Bir Bayanla Romantik İlişki: Bilmeniz Gerekenler

Gizli bir bayanla romantik bir ilişkiye girmeyi düşünüyorsanız, bilmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır.

İletişimin Önemi

İletişim, her türlü ilişkide çok önemlidir ve gizli ilişkiler söz konusu olduğunda bu daha da geçerlidir. Açık ve dürüst bir şekilde iletişim kurmak, gizliliğinizi korurken ilişkinizi geliştirecektir.

Güven Oluşturma

Güven, her sağlıklı ilişkinin temelidir. Gizli bir ilişki söz konusu olduğunda, her iki tarafın da birbirine güvenmesi çok önemlidir. Güven inşa etmek zaman ve çaba gerektirir, ancak bir kez oluştuğunda ilişkiyi güçlendirecektir.

Gizliliği Koruma

Gizli bir ilişkide gizliliği korumak çok önemlidir. Sosyal medya platformları gibi kamuya açık alanlarda birbiriniz hakkında bilgi paylaşmaktan kaçının ve ilişkileriniz konusunda yalnızca güvendiğiniz insanlarla konuşun.

Toplumsal Normlar

Gizli bir ilişkide bulunmanın toplumsal normlarla çelişebileceğini unutmamak önemlidir. Bu, partnerinizle veya ailenizle sorunlara yol açabilir. Bu potansiyel zorluklara hazırlıklı olmanız gerekir.

Dini Faktörler

Kapalı bir bayanla romantik bir ilişki söz konusu olduğunda dini faktörler de dikkate alınmalıdır. Herhangi bir dini kısıtlama veya inanç farklılığı ilişki üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Bu konuları partnerinizle açıkça tartışmak önemlidir.

Gizli bir ilişki, normal bir ilişkiden farklı zorluklar getirebilir, ancak iletişim, güven, gizlilik ve toplumsal normları dikkate alırsanız bunların üstesinden gelmek mümkündür. Gizli bir ilişki düşünüyorsanız, bu hususları dikkatlice değerlendirdiğinizden emin olun.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Hür iradesiyle kapanmışsa sıkıntı yok. Fikirler uyuşursa orada da uyuşmak zorunda zaten. Hür irade önemli olan nokta. Hür irade kilit nokta. Kavgamız.
    Hür iradesiyle kapanan insan ilişkinin kimyasını da hür iradesiyle tetkik eder. Ortak zeminde buluşulur, makul sonuçlar oluşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymühendis -- 6 Şubat 2016; 23:19:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapalı olunca ne oluyor hormon dengesi mi şaşıyor kardeş. Aynı kız işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlişki olayına giriyosa gerisini düşünme zaten keyfine göre takılır.Dinde sevgili olayı başbaşa takılma falan filan olmaz.Demekki örtüyü aksesuar olarak kullanıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

İlişki olayına giriyosa gerisini düşünme zaten keyfine göre takılır.Dinde sevgili olayı başbaşa takılma falan filan olmaz.Demekki örtüyü aksesuar olarak kullanıyo

müdür bilmiyorum işte giriyor mu girmiyor mu, yanlış bi hareket yapıp kötü hissetmekte istemiyorum.Örtüyü aksesuar olarak mı takıyor yoksa inanarak mı onu daha çok tanıyınca bende anlayacağım inşAllah
  • Dostum baş başa kalmanız haram , ne kadar dikkat ettiğini sen düşün

• Kızın dini kurallarına bağlı. Yani kapalı olupta .... olanlarda var. Kuralları olanlarda var. Kızı tanıman lazım.
    Tabi sen sadece, romantik ol, el ele tutuş, öpme sakın. Yani çekingen ol biraz. Her şeye atlamana gerek yok.
    Ama baktın kız sana yaklaşıyorsa o anın tadını çıkarırsın ve artık özgür, rahat davranabilirsin.

• Ne kapalılar görüyorum altında tayt olan.

• Ortaokulda beni 3. gunde terkeden bir sevgilim vardi, en son 4-5 sene once gordugumde kapanmisti. Bu sayilir mi?
  • AĞIR dinci kafası yoksa aynı diğer kızlar gibi ilişki yaşarsın. Kızı tanı cevabı alırsın, biz bişiy diyemeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nichole

Ortaokulda beni 3. gunde terkeden bir sevgilim vardi, en son 4-5 sene once gordugumde kapanmisti. Bu sayilir mi?

Yok hocam bende tanıyorum lisede ne ... lıklar yapıp birden her yere kapalı fotosunu koyan kızları, bana orjinal lazım
  • Fazla dinciyse hiç girme derim anladığım kadarıyla heyecan istiyosun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahqum17

Fazla dinciyse hiç girme derim anladığım kadarıyla heyecan istiyosun.

heyecan değilde, ben sıcaklık arıyorum.Yani sarılmazsam öpmezsem pek bişey ifade etmiyor bana.Yoksa pompa arayan ergen yıllarımı arkamda bıraktım çok şükür .Zaten eğer aşırı dinciyse yürümez kafalar uyuşmaz ben istediğim kadar alttan alayım, instagramda bi rakı sofrası resmimi görür yatar herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Ne kapalılar görüyorum altında tayt olan.

Ne taytlar görüyorum altında geyik olan
  • Kapalı olması seni kandırmasın hocam. Ne kapalılar görüyoruz parklarda bahçelerde.
  • Kapalı sevgilim olmadı ama ben ondan ayrıldıktan sonra kapanan oldu çok ciddiyim şu an adını bile unuttum kaç sene oldu

• Mantıklı olarak düşünürsek olmamış olması lazım.

Kapalılığın temel amacı İslam dinine uygun davranmak olduğuna göre. İslam dini ise aralarında imam nikahı kıyılmamış bir kadın ve bir erkeği aynı odada bulunmalarını bile günah kıldığına göre İslam dinine uygun yaşayan bir kadının sevgilisi olmaması gerekir.

Kısacası gerçekten kapalı olan bir kızın sevgilisi olması mümkün görünmüyor. Ha baş örtüsü takan taklit kapalılardan olmuş olabilir tabi ona bir şey diyemeyiz.
  • Saç yerine şal var gerisi aynı

Dedi sevgilisi olmayan kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerem5466 -- 7 Şubat 2016; 0:01:00 >
  • Kapalıyla işim olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

Evet arkadaşlar, daha önce hiç kapalı sevgilim olmadı (Cehape zihniyeti) , ancak çok hoş tatlı bir kapalı bayan ile tanıştım.İkimizde özel üniversiteye gidiyoruz, o yüzden biraz rahatım yani abiler duyar beni sıkıştırır gibisinden korkum yok . Sadece bir ilikşki olursa bunun sınırlarını merak ediyorum.El ele tutuşulur mu mesela? Tenhalarda bir buse kondurur mu yanağıma? ve daha ilerisi işte anladınız siz.

Daha önce böyle bir deneyimi olmuş arkadaşları konuya davet ediyorum.

Kapalı olunca ne değişiyor kardeş. Aynı şekilde sevgili oluyorsun işte.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.