Şimdi Ara

Kapalı bir bayanla romantik ilişkisi olan oldu mu? [Ciddi] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
14.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dinde sevgili olmak hatta erkeklerle mecbur kalmadıkça sohbet muhabbet etmek, aynı ortamda bulunmak bile yasak. Sevgili oluyosa öpüşür de tiyişir de, cinsel ilişkiyi bilemiyorum bekaretini korumak zorunda olabilir, ama olmayabilir de
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

Evet arkadaşlar, daha önce hiç kapalı sevgilim olmadı (Cehape zihniyeti) , ancak çok hoş tatlı bir kapalı bayan ile tanıştım.İkimizde özel üniversiteye gidiyoruz, o yüzden biraz rahatım yani abiler duyar beni sıkıştırır gibisinden korkum yok . Sadece bir ilikşki olursa bunun sınırlarını merak ediyorum.El ele tutuşulur mu mesela? Tenhalarda bir buse kondurur mu yanağıma? ve daha ilerisi işte anladınız siz.

Daha önce böyle bir deneyimi olmuş arkadaşları konuya davet ediyorum.

Kapalı olunca ne değişiyor kardeş. Aynı şekilde sevgili oluyorsun işte.

yakın temasa izin var mı onu bilmek istiyorum.

____

Eğer gerçekten mesajlardaki arkadaşların belirttiği gibi inancı tam ise, açık alandaki çay bahçelerinde bulucaz artık anca

• Hocam romantik ilişkiyi bilmem ama cinsel ilişki sayılıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nida37 -- 7 Şubat 2016; 0:33:48 >
  • quote:

quote:

quote:

Evet arkadaşlar, daha önce hiç kapalı sevgilim olmadı (Cehape zihniyeti) , ancak çok hoş tatlı bir kapalı bayan ile tanıştım.İkimizde özel üniversiteye gidiyoruz, o yüzden biraz rahatım yani abiler duyar beni sıkıştırır gibisinden korkum yok . Sadece bir ilikşki olursa bunun sınırlarını merak ediyorum.El ele tutuşulur mu mesela? Tenhalarda bir buse kondurur mu yanağıma? ve daha ilerisi işte anladınız siz.

Daha önce böyle bir deneyimi olmuş arkadaşları konuya davet ediyorum.

Kapalı olunca ne değişiyor kardeş. Aynı şekilde sevgili oluyorsun işte.

yakın temasa izin var mı onu bilmek istiyorum.

____

Eğer gerçekten mesajlardaki arkadaşların belirttiği gibi inancı tam ise, açık alandaki çay bahçelerinde bulucaz artık anca

Yav kardeşim senle gelip rahatça muhabbet ediyorsa zaten gerisinde sorun yoktur.

• Kapalı olunca noluyor GAY mı oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssasainTurk -- 8 Şubat 2016; 2:50:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Ne kapalılar görüyorum altında tayt olan.

Ne taytlar görüyorum altında geyik olan

Ne geyikler görüyorum boynuzsuz olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Ne kapalılar görüyorum altında tayt olan.

Ne taytlar görüyorum altında geyik olan

Ne geyikler görüyorum boynuzsuz olan.

Alıntıları Göster
    ben kapalılardan çekim alamıyorum

• orgy döndüren türbanlılar var kanka fazla masum kalmıssın sewn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

orgy döndüren türbanlılar var kanka fazla masum kalmıssın sewn

Yapma be hocam o kadar da değildir inşAllah ın A sını falan büyük yaziyor fln yani ne biliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Stark

ben kapalılardan çekim alamıyorum

Yapma be hocam ben tam aksine açık saçık giyinenden degil de kapalılardan çekim alıyorum ama bu zamana kadar aile, kafa yapısı uyuşmazligi, cinsellik nedeniyle hiç yaklaşmadim.Özellikle İstanbul'da güzel yüzlü çok kapalı Var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Br00klyn28 -- 7 Şubat 2016; 4:40:24 >
  • quote:

Burada kapalıyla işim olmaz diyen kesimin yüzde 99'unun annesi teyzesi halası kapalı en çok da buna gülüyorum ... marjinalleri.

Evet bana 60 yaşındaki teyzemi hatırlatıyorlar hiç bir çekicilikleri yok.
  • Iliskiye girdigim kizlarin hepsi kapaliydi. Ben bile sasirdim ilk basta
  • Onları baştan ele. Zaten bir çoğu çirkin oluyor güzel olsalar bile dini saplantıları oluyor genelde. Başka kız mı yok?
  • günah değil mi reyiz?
    mevlam sormıcak mı reyiz neden kapalıyı tenhada diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

günah değil mi reyiz?
    mevlam sormıcak mı reyiz neden kapalıyı tenhada diye?
     Kapalı bir bayanla romantik ilişkisi olan oldu mu? [Ciddi]
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Buna biraz açıklık getirelim dinimize göre bir bayan ile bir erkeğin konuşmasında mahsur yok dinin kısıtlaması ve sınırlandırması şehvet ihtimali olan durumlara müsaade etmemek, elbette ki sevgili olma durumu flört böyle ortamlara yol açtığı için dini açıdan uygun değildir.

Allah hepimize hidayet versin.
  • Otobüste ayakustu yiğişen çift gordum hacı amcalar teyzeler olmasa yaparlar arka koltukta heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Gerrard

Kapalıyla işim olmaz.

Ağır vakit kaybı
  • Yav bana tuhaf geliyor namazını kılan oruç tutan Kuran okuyan biriyle cinsel iliski yapmak.. Allah çarpar diye korkarım vallaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ubisoft Entertainment

Yav bana tuhaf geliyor namazını kılan oruç tutan Kuran okuyan biriyle cinsel iliski yapmak.. Allah çarpar diye korkarım vallaha
    kapalı kızdan kapalı kıza değişir.kapalı olup makattan verenler bile var bakirelik bozulmasın diye.dindar olan kız zaten evlenmek için bu işlere girer.gönül eğlendirmek için girmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 7 Şubat 2016; 10:59:00 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.