Şimdi Ara

KAPANDI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Unique -- 25 Aralık 2013; 20:54:06 >

• sıkıntı yapacağına adam gibi sakin olup derslerine çalış , senin yerinde olmak isteyen kim bilir kaç kişi vardır..Sınıfın en iyisi olmayı hedefleme..Günlük tekrarlarla halledilecek bir şey..Abartmayın o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Canky

sıkıntı yapacağına adam gibi sakin olup derslerine çalış , senin yerinde olmak isteyen kim bilir kaç kişi vardır..Sınıfın en iyisi olmayı hedefleme..Günlük tekrarlarla halledilecek bir şey..Abartmayın o kadar.

sınıfın en iyisi olmamı ailem hedefliyor zaten sürekli çalışmama rağmen yapamıyorum kafam basmıyor
  • Birazdan söyleyeceğim şey saçma gelebilir. Beynimizi çok yorduğumuzda sinir hücrelerinin daha fazla b vitaminine ihtiyaç duyar. Bu da deprosyon kaslarda kontrolsüzlük gibi şeylere neden oluyor. Çok fazla kişide var bu sorun. Sofrada sürekli tahıl yemezsen b vitamini eksikliği oluşuyor yoğun baskı altında çalışıyorsak. Mesala ben de senin gibi depresyonda sayılırdım aynı senin gibi düşünüyordum ve elim titriyordu doktor b vitamini eksikliği olabileceğini söyledi ve gerçekten işe yaradı sakinleştim elim titremiyor artık. Bunlar b vitamini eksikliğinin belirtileri ama çoğu doktor psikiyatra yönlendiriyor onlar da direkt prozac yazıp geçiyorlar. Tavsiyem bemiks gibi bir b vitamini takviyesi kullanman. (Eczanede 1.85)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sgt.Gaz

Birazdan söyleyeceğim şey saçma gelebilir. Beynimizi çok yorduğumuzda sinir hücrelerinin daha fazla b vitaminine ihtiyaç duyar. Bu da deprosyon kaslarda kontrolsüzlük gibi şeylere neden oluyor. Çok fazla kişide var bu sorun. Sofrada sürekli tahıl yemezsen b vitamini eksikliği oluşuyor yoğun baskı altında çalışıyorsak. Mesala ben de senin gibi depresyonda sayılırdım aynı senin gibi düşünüyordum ve elim titriyordu doktor b vitamini eksikliği olabileceğini söyledi ve gerçekten işe yaradı sakinleştim elim titremiyor artık. Bunlar b vitamini eksikliğinin belirtileri ama çoğu doktor psikiyatra yönlendiriyor onlar da direkt prozac yazıp geçiyorlar. Tavsiyem bemiks gibi bir b vitamini takviyesi kullanman. (Eczanede 1.85)

tavsiyeniz için çok teşekkürler. Bemiksi reçetesiz verirler herhalde?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Unique

quote:

Birazdan söyleyeceğim şey saçma gelebilir. Beynimizi çok yorduğumuzda sinir hücrelerinin daha fazla b vitaminine ihtiyaç duyar. Bu da deprosyon kaslarda kontrolsüzlük gibi şeylere neden oluyor. Çok fazla kişide var bu sorun. Sofrada sürekli tahıl yemezsen b vitamini eksikliği oluşuyor yoğun baskı altında çalışıyorsak. Mesala ben de senin gibi depresyonda sayılırdım aynı senin gibi düşünüyordum ve elim titriyordu doktor b vitamini eksikliği olabileceğini söyledi ve gerçekten işe yaradı sakinleştim elim titremiyor artık. Bunlar b vitamini eksikliğinin belirtileri ama çoğu doktor psikiyatra yönlendiriyor onlar da direkt prozac yazıp geçiyorlar. Tavsiyem bemiks gibi bir b vitamini takviyesi kullanman. (Eczanede 1.85)

Veriyorlar hocam bi dene istersen bende işe yaradı her sabah bir tane içmen yetiyor fazlası idrarla atılıyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Veriyorlar hocam bi dene istersen bende işe yaradı her sabah bir tane içmen yetiyor fazlası idrarla atılıyor zaten.

deniyecegim tekraradan tesekkurler

• Bak sana birşey söyleyeyim, sınıfın en iyisi olmanı istemeleri ailenin seni ve geleceğini düşünmelerinden kaynaklıdır.Bunu iyi algıla elinden geldiğince derslerine çalış çık gez dolaş bilgisayardada takıl ama belli bir program yap mesela 2 saat bilgisayarda oyna diğer gün 2 saat gez ama bütün derslerinin tekrarını yap ihmal etme aksatma bunları dinle aileni dinle belki benim gibi o zamanlar bunları göremiycek anlamıycaksın ama ilerde görünce pişman olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FANEPS

Bak sana birşey söyleyeyim, sınıfın en iyisi olmanı istemeleri ailenin seni ve geleceğini düşünmelerinden kaynaklıdır.Bunu iyi algıla elinden geldiğince derslerine çalış çık gez dolaş bilgisayardada takıl ama belli bir program yap mesela 2 saat bilgisayarda oyna diğer gün 2 saat gez ama bütün derslerinin tekrarını yap ihmal etme aksatma bunları dinle aileni dinle belki benim gibi o zamanlar bunları göremiycek anlamıycaksın ama ilerde görünce pişman olursun.

benim gelecegimi dusunduklerinden suphem hicbir zaman olmadı zaten ama onların cabalarını bosa cıkarmaktan korkuyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FANEPS

Bak sana birşey söyleyeyim, sınıfın en iyisi olmanı istemeleri ailenin seni ve geleceğini düşünmelerinden kaynaklıdır.Bunu iyi algıla elinden geldiğince derslerine çalış çık gez dolaş bilgisayardada takıl ama belli bir program yap mesela 2 saat bilgisayarda oyna diğer gün 2 saat gez ama bütün derslerinin tekrarını yap ihmal etme aksatma bunları dinle aileni dinle belki benim gibi o zamanlar bunları göremiycek anlamıycaksın ama ilerde görünce pişman olursun.

benim gelecegimi dusunduklerinden suphem hicbir zaman olmadı zaten ama onların cabalarını bosa cıkarmaktan korkuyorum

Eğerki cidden başarılı oluyorsan sınıf 1.2.3. olmana pek gerek yok bence herşey ders değildir.Mesela bölümün bilgisayar diyelim, bu bölümde okulu 1.2.3. bitirsen nolur herhangi bir mantığı kavramadıktan sonra yani herşeye ezber yaparak sınıf geçme odaklı değildi herşeye mantığını kavrayarak bu konu hakkında kendimi daha nasıl geliştirebilirim onu kendi içinde tartış.ben şuan hayatın gerçeklerini görmeye başladım yaklaşık 8 senedir oynadığım oyunları yavaş yavaş bırakmaya çalışıyorum.Hayatta yapmam gereken ilk adım benim seviyemde bu: okulu düzgünce bitirip, kendimi eğitmiş bir şekilde hayata atılmak ve aileme yük olduğum kadar onların yükünü hafifletmem.
    Katılırsın katılmazsın onu bilmem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.