Şimdi Ara

KAPATILAN ÜNİVERSİTELERDEN SONRA KONTENJANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kontenjanlar diğer üniversitelere paylaştırılır mı acaba sonuçta belli bir tıp kontenjanı var toplamda kararlaştırılan, kapatılan ünilerden azalan bu kontenjanların diğerlerine dağıtılması gerekmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• OHAL kararından sonra kapatılan okullar oldu ve ben bu sene merkezi yatay geçiş yoluyla başka bir üniversiteye başvuru yapmak istiyorum . Kapatılan okullarda öğrenim goren öğrenciler dolayısıyla , yatay geçiş kontenjanlarında bir azalma olacak mı ?

• Hocam zaten tipta kontenjan arttirilmisti simdi artma miktari azaldi bisey olmadi aslinda ama beni kotu etkileyecek eminim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıralamam 18.880, Kırıkkale diş geçen yıl 18.500'le almış girme olasılığım yüksek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: atlibela34

Hocam zaten tipta kontenjan arttirilmisti simdi artma miktari azaldi bisey olmadi aslinda ama beni kotu etkileyecek eminim.

Evet ama yök bir genel kontenjan belirledi bu sene için örneğin 12500 olsun. Şimdi bu üniversiteler kapatıldığı için 12500 den az öğrenci alınacak. O yüzden bu kontenjanların diğerlerine dağıtılması 12500e tamamlanması gerekir diye düşünüyorum?

• Falx cerebri kullanıcısına yanıt
    Insallah oyle olur su gunlerde belli olmasi lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.