Şimdi Ara

kapinin alti surtuldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm bugun evin otoparkindan cikarken sol kapinin alti surtuldu marspiyel icine goctu altina faln egildim her tarafi kapali cekicle duzelmez herhalde.vakumla olacak acaba nekadar patlar bana,yada sizin baska onerileriniz faaln varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa85 -- 3 Ocak 2007; 20:20:59 >

• resim olsaydı daha net bişey söylenebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kudal

resim olsaydı daha net bişey söylenebilir.

kendim resmini cekemedim.siyah renkte araba.isaretledim yer surtuldu
  • 80-120 arası kurtarırsın elektrikli vakumla cekicekler ve boya olucak o kadar

Ya tahminimce elektrikli vakuma 20-40 arası alırlar tahmnimce boyayada 60-80 arası alırlar gibime gelio yani ...
    GEÇMİŞ OLSUN ALLAH BÜYÜKLERİNDEN KORUSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __RaVe__® -- 5 Ocak 2007; 1:09:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

80-120 arası kurtarırsın elektrikli vakumla cekicekler ve boya olucak o kadar

Ya tahminimce elektrikli vakuma 20-40 arası alırlar tahmnimce boyayada 60-80 arası alırlar gibime gelio yani ...
    GEÇMİŞ OLSUN ALLAH BÜYÜKLERİNDEN KORUSUN

saol tesekkurler.acaba elektirikli vakum izmirde nerde var acaba.pederin haberi yok kasko var arabaninda yaptirmak istemiyorum kaskoyla.izmirde nereyi tavsiye edersiniz.
  • valla izmirde bilmem de bzim burda olsan 3-4 saatte bitiririz işini sorun degil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.