Şimdi Ara

karakter itemleri geri verilmesi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilginç bir durumla karşı karşıyayız.Arkadaşım dün gece göz göre göre soyuldu.Oyundayken dc oldu ve 12 gb parası, +8 raptoru, 25 bus ve 5 mavi kutu aldılar.İşin garip tarafı +1 reb shell seti ve en az 3 gblik diğer itemler duruyor.10-15 dk da diğerleri gitti.Siteye girip şifreyi değiştiremiyoruz.Nasıl becermişlerse o da iptal olmuş ki daha önce giriyordu.Karakteri yaklaşık 5 yıl önce başka bir arkadaş bıraktığı için ondan almıştık.Daha önce cash alınmışlığı var ancak şifre mail adresi falan hepsi bizdeydi.İtemlerin geri verileceğinin açıklandığı bir zamanda çok ilginç geldi bana bu soygun.İllegal bir şey yapmışlığımız yok bilgisayarda virüs falan da gözükmüyor.
    Sizce ne yapmalıyız ticket atsak iyi olur mu?Atan var mı bu konuda bir örnek falan nasıl buluruz?
    Tam da pre alıp kitlemeyi düşünürken çok kötü oldu valla.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim herkes dikkat etsin...

• Belliki mailide haclenmiş maili alan charı alıyor artık

Artık hesabınızın e- posta adresine erişim sağlayamıyorsanız,şifrenizi sıfırlama işlemi yapmayınız.Bunun yerine bu adrese support@gamersfirst.com konu başlığı ile "RESET HELP" aşağıdaki formatta ve bilgileri içeren bir e-posta yollayınız.

•Kullanıcı Adı - [Bilgiyi buraya yazın]
    •3 aylık ödeme geçmişi (varsa) - [Bilgiyi buraya yazın]
    •Orijinal e- posta adresi - [Bilgiyi buraya yazın]
    •Doğum Tarihi - [Bilgiyi buraya yazın]
    •Gizli soru ve cevap - [Bilgiyi buraya yazın]
    •IP Adresi - [Bilgiyi buraya yazın]
    Müşteri Hizmetleri Takımından bir kişi size hesabınızın iadesi konusunda yardımcı olacaktır.
  • arkadaşlar item önerisine başka abidik gubidik konulara herkes cevap veriyor da iş buraya gelince ses seda çıkmıyor hiç niyeyse.Kimsenin başına gelmez umarım ama gelirse de ne olacağı belli yardım edende yok tek çare oyunu bırakmak.size kolay gelsin...
  • Dün benim de charı çaldılar..Mail adresim ile birlikte..Lakin ben kendim kaşındım,çok seri diye kole bot indirip denemiştim(clandan paramun slotuna ks var dediler denemek için girdik neyse)
    En son işim bittiğinde botla ilgili ne varsa silmiştim.Daha sonra içime sinmedi şifremi değiştirdim..Aklıma gelen başıma geldi,keyloggeri yiyince mail adresim ve şifremle birlikte adama charı hediye etmiş olduk.Butun bilgileri mevcut ticket attım geri alıcam sonucta, alana kadar takılsın çalan arkadaş..
    işin komik tarafı mail adresimide almış onu geri aldım sonucta olay gece 01:45 te gerçekleşmiş.Maili aldıktan sonra gördüm emailin değiştirildiğini..

Hebabayorgun dan selam gönderiyorum burdan o arkadaşa..
  • İTEM İADESİNDEN YARARLANMAK İSTEYENLER İÇİN TICKET ÖRNEĞİ

İlgili Makama,
    Hesabım hacklenmişti, hackten sonra şifremi değiştirmiş bulunmaktayım. Gerekli bilgiler aşagıda sunulmuştur, itemlerimin ve paranın iadesi için gereğini arz ederim.
    Saygılar, iyi çalışmalar.

G1 ID:
    KO ID: (Eski K2 hesapları için, varsa ekleyin )
    Karakterin Adı: (oyun içi adı, yani nick yazın )
    Seviyesi: (leveli)
    Sınıfı: (Priest/Rogue/Warrior /mage )
    Sunucu: (hangi serversa yazın )
    Hesabınızın ele geçirilme Tarihi/Zamanı: ( Hacklendiği tarihi yazın)
    Karakterinizden kayıp eşyalar ve para: (itemin tam adını ve +kaçsa değerini kısaltma kullanmadan yazın )
    1.
    2.
    3.
    .
    .
    .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    HACKLENEN VE CHAR HACKERDA OLAN HESAPLAR İÇİN TICKET ÖRNEĞİ
    Başka bir G1 hesabı açın ve o hesaptan hacklenen hesabınız için ticket atın. Aşagıdakilerden doldurabildiklerinizi doldurun, bilmediklerinizi boş bırakın. Göndermeden önce parantez içlerilerini silin öyle yollayın.
    ------------------------

İlgili Makama,
    Karakterim hacklenmiştir. Gerekli bilgiler aşagıda sunulmuştur, hesabımın tarafıma geri verilmesi için gereğini arz ederim. Saygılarımla.

HACKLENEN KARAKTERİN BİLGİLERİ:

G1 ID:
    KO ID: (Eski K2 hesapları için, varsa ekleyin )
    Karakterin Adı: (oyun içi adı, yani nick yazın )
    Sunucu: (hangi serversa yazın )
    Seviyesi: (leveli)
    Sınıfı: (Priest/Rogue/Warrior /mage )
    Hesabınızın ele geçirilme Tarihi/Zamanı: ( Hacklendiği tarihi yazın)
    Karakterinizden kayıp eşyalar ve para: (itemin tam adını ve +kaçsa değerini kısaltma kullanmadan yazın )
    1.
    2.
    3.
    .
    .
    .
    .

HESAP BİLGİLERİ

• Gizli soru ve cevaplarınız:
    1.Gizli soru:
    Cevap:
    2. Gizli soru:
    Cevap:
    3. Gizli soru:
    Cevap:

• Doğum Tarihi:
    • İnternet Protokolü (IP adresi): (Son kullandıgınız IP nizi biliyorsanız yazın )
    • Son 3 ay içindeki eksiksiz, bütün ödeme bilgileriniz;
    - Kredi Kartınızın son 4 rakamı (Eğer Kullanılmışsa)
    - K-ESN numaralari :
    - 9 haneli Click&Buy müşteri numarası/numaraları: (Eğer Kullanılmışsa)

YENİ HESAP BİLGİLERİ: (Buraya hesabı hackerdan aldıktan sonra kullanmak için yeni şifre ve gizli sorular vs. oluşturun )

• Yeni şifre (8-10 haneli):
    • Yeni gizli soru ve cevapları:
    1. Gizli soru:
    Cevap:
    2. Gizili soru:
    Cevap:
    3. Gizli soru:
    Cevap:

• Yeni eşya kilitleme şifresi : (-seçime bağlı- 8 haneli olmalı, rakamlardan oluşmalı ve sıfır ile başlamayıp bitmemeli)
    • Yeni e-posta:
    ---------------------------------------
    Gizli soruları oluşturmak için, Web sitemizin destek bölümüne giriş yaptığınızda Bilgi Bankamızdan hangi soruları seçebileceğinizi görebilirsiniz. Veya şu aşagıdakilerden seçiniz, ve ü, ö , ç, ş, ğ, ı, gibi TR harf kullanmayınız yoksa geçersiz olur.

What is your mother's maiden name?
    What was the name of your first school?
    Who is your favorite super hero?
    What is the name of your first pet?
    What was your favorite place to visit as a child?
    Who is your favorite cartoon character?
    What was the first video game you played?
    What was the name of your first teacher?
    What was your favorite TV show as a child?
    What city was your mother born in?

• 2011 Marttan önce hacklenen karakterler bu olaya dahil edilmiyor ticket atmadan önce tam tarihinden emin olun itemler letter dan geri geliyor krowaz larda dahil
  • Charı geri aldım itemleriyle birlikte..
    Burdan hesabı çaldıktan sonra, item kilit şifresini açmak için gold pre alan ve içinde patlayan bebeye teşekkür ederim...Beni 35 liradan kurtardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.