Şimdi Ara

kararsızım yardımcı olursanız sevinirm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar herkes benzer konuları açıyor ama ben kararsızlığı bir türlü çözemedim
    arkadaşlar yılbaşı fırsatlarını kullanarak bir tv almak istiyorum televizyonu ailem için alacağım öncelikle fiyat olarak 2500ü pek geçmeyi düşünmüyorum ailem de pahalı birşey istemiyor...öncelikli olarak 4k-3d ikilemi içindeyim 3d yi annem-babam pek kullanmayacağı için eledim.4k içinse şuan 4k destekli kanal sanırsam trt4k dışında yok 5-6 yıl içinde anca yerleşir diyenleri okudum buda beni 4k olmalı fikrimden biraz caydırdı ama almışken de 4ksı olsun en azından diyorum.
    2. olarak samsung -lg arasında karar veremedim bir türlü ; ailem için alacağım için istediğim görüntü kalitesi iyi olsun takılmaları olmasın internetten film-dizi izleme fonksiyonu iyi olsun yani muhteşem değil ama sorunsuz bir tv istiyorum
    3. olarak 48-49 inc düşünüyorum bizim oda da bir köşe var oraya koymayı düşünüyoruz köşe boyu 106 cm araştırdığım kadarıyla 48 inc boyu 106 cm miş aparatla birlikte o köşe tvyi kurtarır mı ?
    biraz uzun oldu kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim...

• Vestel 48ua9300 iÅŸinizi fazlasıyla görür markadan dolayı sıcak bakmazsanız samsung 48ju6410 lg den uzak durun tüm tv lerinde banding sorunu var bu markanın 4k dan vazgeçerim derseniz sony nin 43" tv si tam sizlik görüntü kalitesi olarakda digerlerinden iyidir ama smart ı biraz tırt..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam önerdiğinz vestellerde 1000hz yazıyor ama yeterli değil her firma kafasına göre yazıyor diyenleri okumuştum pek vestel araştırmadım açıkçası flash desteği yok galiba internette geizinme film dizi izleme hakkında? bu fiyata 3d 4k birlikte olması beni şaşırttı bu özellikler tatmin edici mi bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.