Şimdi Ara

!!!!!Kargo takibinden anlayanlar istanbul basaksehir pimde kaldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar cindrn saat aldim ayin 22sindrn beri basaksehir pimde adam malaysia post ile gondermis malaysia postun sitesinde sorgulayinca item held by custom yaziyor ne yapmam gerekiyor simdi acil bilgi lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gümükte takıldı gibi duruyor

sana kağıt gelir takıldı ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

gümükte takıldı gibi duruyor

sana kağıt gelir takıldı ise

inşallah öyle bir şey olmaz saat almıştım neden gümrüğe takılır ki anlamadım
  • Up

• ülke gümrüğünde 75 dolar üzeri her gönderi gümrüğe mutlaka takılır istisnalar dışında . gider yetki verir matbu vergi ile avrupa %18 avrupa dışı %20 mal kıymeti üzerinden vergi vererek malını çekersin . olm ne kadar cahilsiniz. 75 dolar altına kalabilir tabiki herşey gümrük muhafaza memurunun insiyatifi kalır der kalır. bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlboxer

ülke gümrüğünde 75 dolar üzeri her gönderi gümrüğe mutlaka takılır istisnalar dışında . gider yetki verir matbu vergi ile avrupa %18 avrupa dışı %20 mal kıymeti üzerinden vergi vererek malını çekersin . olm ne kadar cahilsiniz. 75 dolar altına kalabilir tabiki herşey gümrük muhafaza memurunun insiyatifi kalır der kalır. bitti

Ya zaten 10 dolarlik bi saatti eger takilmissa almayq gittigimde makbuz gotursem yine de vergi oder miyi zaten odetirseler de 2 dolar mi odeyecegim anlamadim ki neden takildigini

• Up

• Mozzarella kullanıcısına yanıt
    hocam son durum nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.