Şimdi Ara

Karınca girdi iphone uma :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
6.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş telefonu eline aldı korkudan i phone u attı az daha kırılıyordu :))))

Karınca girdi iphone uma :)

• Sonra "neden camı kırıldı", "neden şarjı çabuk bitiyor" : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamboree

Sonra "neden camı kırıldı", "neden şarjı çabuk bitiyor" : )
    iyiki örümcek falan görmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

iyiki örümcek falan görmemiş

Alıntıları Göster
    çok güldüm bayanlar üzerinde denemek lazım yaw bun ANTS olayı güzel de belli ssüre sonra sinir bozuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Iphoneistanbul34

çok güldüm bayanlar üzerinde denemek lazım yaw bun ANTS olayı güzel de belli ssüre sonra sinir bozuyor

Alıntıları Göster
    vu ants olayını nasıl yapıyoruz bide resimde arkadaş da turkcell logosu ve yazısı renkli falan biz o olayı nasıl yapıyoruz yardım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: bırgungeridonecegim

vu ants olayını nasıl yapıyoruz bide resimde arkadaş da turkcell logosu ve yazısı renkli falan biz o olayı nasıl yapıyoruz yardım lütfen

Alıntıları Göster
    Bu mevsimde karınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Bu mevsimde karınca

Alıntıları Göster
    berbat bişey bu program.
  • quote:

Alıntıları Göster
    benim bu istediğim yardıma cevap verebilecek biri yokmu yaw
    quote:

Orjinalden alıntı: cenkyyy

• quote:

benim bu istediğim yardıma cevap verebilecek biri yokmu yaw
    quote:

Orjinalden alıntı: cenkyyy

Alıntıları Göster
    bendede var o 1.1.3 niffob arkadasın anlattığı bir konuydu ararsan bulursun ben hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaR0NiaC

bendede var o 1.1.3 niffob arkadasın anlattığı bir konuydu ararsan bulursun ben hatırlamıyorum

Alıntıları Göster
    süper gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekis

süper gerçekten.

Alıntıları Göster
    10000 fln yapsana karinca saysını fena kasıo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darksidetr

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: jony_depp

ben yaptım kastı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

quote:

Orjinalden alıntı: jony_depp

ben yaptım kastı!

Alıntıları Göster
    sinek olanı yokmu?
  • ayıp yaa özencik olsun diyemi koydunuz.okadar kişi yorum yapmış ay çok güzel ay şöle böle ama biri bile source unu vermmemiş teesüflerim olsun yani bravoooo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_s_i_r_e

ayıp yaa özencik olsun diyemi koydunuz.okadar kişi yorum yapmış ay çok güzel ay şöle böle ama biri bile source unu vermmemiş teesüflerim olsun yani bravoooo...
    +1
    quote:

Orjinalden alıntı: d_e_s_i_r_e

ayıp yaa özencik olsun diyemi koydunuz.okadar kişi yorum yapmış ay çok güzel ay şöle böle ama biri bile source unu vermmemiş teesüflerim olsun yani bravoooo...
  • freeit4less.com olması lazım ama all packages a bakarsan oradanda bulabilirsin veya toys kategorisinin içinde....daha napiim o da olmadı toz şeker çuvalının içine koyun iphone u o zaman karınca ile dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: olympos34

freeit4less.com olması lazım ama all packages a bakarsan oradanda bulabilirsin veya toys kategorisinin içinde....daha napiim o da olmadı toz şeker çuvalının içine koyun iphone u o zaman karınca ile dolar
    programın buglarından bir tanesi de,program kapalı bile olsa telefonu kapatıp tekrar açtıgınızda elma logosu çıktıktan sonra pini girmeden önce ekranı karıncalar basmaya başlıyor,bu da telefonu 3-4 saniyeliğine yavaşlatıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: olympos34

freeit4less.com olması lazım ama all packages a bakarsan oradanda bulabilirsin veya toys kategorisinin içinde....daha napiim o da olmadı toz şeker çuvalının içine koyun iphone u o zaman karınca ile dolar
    karınca sayısını artıramadım ben yaa :))) olmuyoo yani link ölmüş :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: vefakoksal

programın buglarından bir tanesi de,program kapalı bile olsa telefonu kapatıp tekrar açtıgınızda elma logosu çıktıktan sonra pini girmeden önce ekranı karıncalar basmaya başlıyor,bu da telefonu 3-4 saniyeliğine yavaşlatıyor..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: vefakoksal

Sırf bu yüzden sildim bu uygulamayı. Sinir bozucu. Ben istemiyosam sen neden tekrar aktif hale getiriyosun kardeşim kendini

Buarada akselerometre yi açın ve makinayı hafiften baş aşağı sallandırın :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Orjinalden alıntı: vefakoksal

Sırf bu yüzden sildim bu uygulamayı. Sinir bozucu. Ben istemiyosam sen neden tekrar aktif hale getiriyosun kardeşim kendini

Buarada akselerometre yi açın ve makinayı hafiften baş aşağı sallandırın :))

Alıntıları Göster
    aynı sorun bendede vardı ama bu olay 1.1.4 den kaynaklanıyor..önceden bende 1.1.2 yüklüyken de antz programı kuruluydu makineyi kapatıp açtığında antz kendini aktif etmiyordu bu olayı 1.1.3 ve 1.1.4 de yapıyor sanırım uyumsuzluktan....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voltec -- 11 Nisan 2008; 12:06:52 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.