Şimdi Ara

Karşıyaka - Göztepe (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
3.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cem Yılmaz'ın Kadınlar yalan söyler mi söyleşisine döndü sorumAllah benim belamı versin, en büyük sizsiniz.
  • Edit: fb liymişşin gsli sandım. 2.ligde 35 bin kişiyle oynayanlarız biz.
  • MicrosoftluıFasulye ;

Sana çocukluğumu göstermemi istermisin ? sanal klavyecilik yapıyosun falan de istersen. hayatında Bursaya gelebildin mi aslan parçası. gel seni ağırlasın bu çocuk krallar gibi misafir edeyim seni, klavyeden tribüncülük yapmayın ne boş adamlarsınız . adam adama der takımın için bugüne kadar ne yaptın ? ben kombinemi aldım, Hiç bir maçına gitmemezlik yapmadım, Her Deplasmana gittim en yakından en uzağına, Gerektiğinde Ölümü göze aldım arma için, Bursasporluluk duruşunu her daim gösterdim. sen ne yaptın, kaç kere deplasmana gittin takımın için ne gibi fedakarlıklar yaptın söylesene ?

Şu sitenin futbol bölümünde içler acısı bi durum var, hiç mi Şehrinin takımını tutan adam olmaz . Ya 2 ya 3 adam görebiliyorum. İstanbul takımını tutanlar Ksk Göztepe derbisini bile küçük görenlerle tribün muhabbeti yapmak benim ayıbım aslında kabul ediyorum. oysa 3 istanbul takımının tribününde de çok sağlam kovalayan arkadaşlarım vardır harbi TARAFTAR olan. onlara saygı duyarım ama sizin gibi Lig tvci ve sadece başarıya endeksli insanlarla muhattap oluınmaz. hadi devam edin şimdi, Şampiyonluklarınız kupalarınız bu çirkin liginiz sizin olsun, Bize kutsal olan takımımızın arması yeter !

• quote:

Orijinalden alıntı: TexasLee_16

quote:

Orijinalden alıntı: Edin Dzeko

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

quote:

quote:

2 takım tutma muhabbetine karşı biri olarak pekte ayrıntıya girmek istemiyorum bu konularda. çünkü Göztepe/Güzelyalıda çok sayıda harbi Göztepeli arkadaşlarım var, Yalı derneğine falan gitmişliğim vardır. adamlar için hayat sadece Göztepeden ibarettir yani değil başka takım tutma hayatta başka bişey yok bizim için diyorlar.

şampiyon laflarını pek sevmem, biz şampiyon olduğumuzdada şampiyon takımın taraftarı falan laflarını sevmedim sevemedim, çünkü biz takımımızı şampiyonlukta bulmamış, tuttuğumuz takımı şampiyon yapmıştık . eyvallah ;)

Eyvallah ama konu iki takım tutma konusu değil, Türkiye'nin en büyük derbisi olma konusu.

aynen, o konudan hiç hoşlanmıyorum o yüzden oraya kaydım gibi oldu :)

ben sana şöyle söyleyeyim, fbyide gsyide Türkiyenin 4 bir yanında tutan insanlar var değil mi, peki neden tutuyor bu insanlar? başarısı olduğu için, Türkiyenin en popüler takımları olduğu ve en çok göz önünde olan takımlar olduğu için, öyle değil mi. yani herhangi bi şehirde gs fb bjk li görmek çok normal birşey ve yanyana gelseler dahi birbirlerine bakmadan geçip giderler. yani sıradan bi durum ve sadece sportif anlamda rekabeti var bu takımların. yani aslında uzun lafın kısası, fb-gs-bjk bu takımların maçları Türkiyede en çok ilgi çeken maçlardır tabiki anlattığım durum dolayısıyla. ama bu takımların birbirleriyle olan derbi adı altındaki maçları, sadece SPORTİF rekabetten ibarettir. izmirdeki kskli ve göztepeli ise bu derbiyi sadece maç günleri değil, günlük yaşantılarında dahi yaşıyorlar. umarım anlatabilmişimdir.

Dostum sen eğer ki holiganlık derbisi diyorsan ona lafım yok zaten ayrıca olmaz olsun öyle derbi.

neyse dostum ben daha birşey demiyorum su siteye göre biraz anormal kaçar sonra laflarım :) kal sağlıcakla

Boşver hocam takma tribündergi en iyisi.

aynen üstad varsa yoksa inadına TD ;)

Ya bırakın beyler mis gibi Tribün dergi varken, burda hayatında maça gitmemiş, televizyondan takip etmiş adamlara bu derbiyi mi anlatacağız..TD'de 110 sayfalık başlığımız var orda muhabbetimizi yaparız dicemde orda da boş muhabbetten geçilmiyor.

Ama yine de söyleyelim, bu derbi anlatılmaz. :) Liselerde başlar muhabbetler, okula göztepe atkısı getireni dövmek sonra atkıyı alıp yakmak. Maç sonraları birbirlerinin semtini basmak... Bizim basketbol maçı göztepenin futbol maçına denk gelince Alsancakta olan mevzular. O efsane 80 bin kişilik maç. Çok duyduk, büyüklerimizden. Ayrı bir keyiftir. Yarın İzmir için efsane bir gün.

Ciddi ciddi öğrenmek isteyenler varsa olayları, mevzuları, youtube'den Hayta Belgeseliyle, Körfezin Ayırdığı Biladerler Belgeselini izlesin.

Ayrıca yarın Futbol Mundial ekibi de çekim yapacak, tüm dünyada yayınlanacak. Önceden de Discovery Channel gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Edin Dzeko

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2 takım tutma muhabbetine karşı biri olarak pekte ayrıntıya girmek istemiyorum bu konularda. çünkü Göztepe/Güzelyalıda çok sayıda harbi Göztepeli arkadaşlarım var, Yalı derneğine falan gitmişliğim vardır. adamlar için hayat sadece Göztepeden ibarettir yani değil başka takım tutma hayatta başka bişey yok bizim için diyorlar.

şampiyon laflarını pek sevmem, biz şampiyon olduğumuzdada şampiyon takımın taraftarı falan laflarını sevmedim sevemedim, çünkü biz takımımızı şampiyonlukta bulmamış, tuttuğumuz takımı şampiyon yapmıştık . eyvallah ;)

Eyvallah ama konu iki takım tutma konusu değil, Türkiye'nin en büyük derbisi olma konusu.

aynen, o konudan hiç hoşlanmıyorum o yüzden oraya kaydım gibi oldu :)

ben sana şöyle söyleyeyim, fbyide gsyide Türkiyenin 4 bir yanında tutan insanlar var değil mi, peki neden tutuyor bu insanlar? başarısı olduğu için, Türkiyenin en popüler takımları olduğu ve en çok göz önünde olan takımlar olduğu için, öyle değil mi. yani herhangi bi şehirde gs fb bjk li görmek çok normal birşey ve yanyana gelseler dahi birbirlerine bakmadan geçip giderler. yani sıradan bi durum ve sadece sportif anlamda rekabeti var bu takımların. yani aslında uzun lafın kısası, fb-gs-bjk bu takımların maçları Türkiyede en çok ilgi çeken maçlardır tabiki anlattığım durum dolayısıyla. ama bu takımların birbirleriyle olan derbi adı altındaki maçları, sadece SPORTİF rekabetten ibarettir. izmirdeki kskli ve göztepeli ise bu derbiyi sadece maç günleri değil, günlük yaşantılarında dahi yaşıyorlar. umarım anlatabilmişimdir.

Dostum sen eğer ki holiganlık derbisi diyorsan ona lafım yok zaten ayrıca olmaz olsun öyle derbi.

neyse dostum ben daha birşey demiyorum su siteye göre biraz anormal kaçar sonra laflarım :) kal sağlıcakla

Boşver hocam takma tribündergi en iyisi.

aynen üstad varsa yoksa inadına TD ;)

Ya bırakın beyler mis gibi Tribün dergi varken, burda hayatında maça gitmemiş, televizyondan takip etmiş adamlara bu derbiyi mi anlatacağız..TD'de 110 sayfalık başlığımız var orda muhabbetimizi yaparız dicemde orda da boş muhabbetten geçilmiyor.

Ama yine de söyleyelim, bu derbi anlatılmaz. :) Liselerde başlar muhabbetler, okula göztepe atkısı getireni dövmek sonra atkıyı alıp yakmak. Maç sonraları birbirlerinin semtini basmak... Bizim basketbol maçı göztepenin futbol maçına denk gelince Alsancakta olan mevzular. O efsane 80 bin kişilik maç. Çok duyduk, büyüklerimizden. Ayrı bir keyiftir. Yarın İzmir için efsane bir gün.

Ciddi ciddi öğrenmek isteyenler varsa olayları, mevzuları, youtube'den Hayta Belgeseliyle, Körfezin Ayırdığı Biladerler Belgeselini izlesin.

Ayrıca yarın Futbol Mundial ekibi de çekim yapacak, tüm dünyada yayınlanacak. Önceden de Discovery Channel gelmişti.

Aynen Karşıyakalı TD gibisi yok biz burda boşuna yazıyoruz aslında :)

İnşallah adına yakışır güzel bi derbi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: umtcmz

Taraftarlığı televizyon karşısında maç izlemek sananlarla boş yere tartışmaya girmeyin. Onlar bizi anlayamaz. Onlar deplasman kavrami bilr evinin onunden dolmusa binip kendi sehrinin takimina ihanet etmektir. Hangisi hicbir basarisi olmayan bir takimin pesinden gider z? Tribundergi'den baska forumda futbol konusmaya gelmez.

artık kesinlikle cevap vermeyeceğim hayatında maça gitmemiş adamlar tribün lideri gibi yazıyorlar buralara.işin ilginç tarafı adam tuttuğu takımı 1 kere bile sahasında izlememiş.burada gelip anadolu takımlarına sallıyor.hele geçen bir konuda birkaç eskişehirspor taraftarının ultraslan otobüsünü taşladığı yüzünden küme düşsünler felan yazmışlar ağızlarına gelenleri yazmışlar.ben bu insanlara cevap bile vermiyorum o konuya girip eğer 3-5 kişinin yaptığı tüm takıma tüm taraftara mal edilecekse leeds taraftarını bira içiyor diye öldüren gs taraftarı yobaz...

• Futbol Holiganlıktır...
  • futbol ASLA sadece futbol değildir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

quote:

Taraftarlığı televizyon karşısında maç izlemek sananlarla boş yere tartışmaya girmeyin. Onlar bizi anlayamaz. Onlar deplasman kavrami bilr evinin onunden dolmusa binip kendi sehrinin takimina ihanet etmektir. Hangisi hicbir basarisi olmayan bir takimin pesinden gider z? Tribundergi'den baska forumda futbol konusmaya gelmez.

artık kesinlikle cevap vermeyeceğim hayatında maça gitmemiş adamlar tribün lideri gibi yazıyorlar buralara.işin ilginç tarafı adam tuttuğu takımı 1 kere bile sahasında izlememiş.burada gelip anadolu takımlarına sallıyor.hele geçen bir konuda birkaç eskişehirspor taraftarının ultraslan otobüsünü taşladığı yüzünden küme düşsünler felan yazmışlar ağızlarına gelenleri yazmışlar.ben bu insanlara cevap bile vermiyorum o konuya girip eğer 3-5 kişinin yaptığı tüm takıma tüm taraftara mal edilecekse leeds taraftarını bira içiyor diye öldüren gs taraftarı yobaz...

Zaten adam gibi gidene kimse birsey yapmaz, eskisehirin taraftarinin kotu oldugunu iddia edenler de bizi bizi bu sene ciceklerle nasil karsiladiginiza baksin.Biz geldik efendiler gibi sehirde dolaniyosak da adam gibi dolandik en ufak bi tahrik olmasin diye ugrastik. Sehirdeki arkadaslar da saolsunlar uzerimizde atki vs. goren hosgeldiniz dedi. Tribunde de cok guzel goruntuler vardi. O yuzden tribun ahlaki olmayan kisilerle bos yere tartismayalim onlar bizi anlayamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7.10 dikkatt
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

quote:

Zaten adam gibi gidene kimse birsey yapmaz, eskisehirin taraftarinin kotu oldugunu iddia edenler de bizi bizi bu sene ciceklerle nasil karsiladiginiza baksin.Biz geldik efendiler gibi sehirde dolaniyosak da adam gibi dolandik en ufak bi tahrik olmasin diye ugrastik. Sehirdeki arkadaslar da saolsunlar uzerimizde atki vs. goren hosgeldiniz dedi. Tribunde de cok guzel goruntuler vardi. O yuzden tribun ahlaki olmayan kisilerle bos yere tartismayalim onlar bizi anlayamaz.

birde işin ilginç tarafı adamlar geçen sene bizim takım otobüsünün camlarını indirdiler tahrik var diye .ümit karan içerden ümit karan döner bıçağı göstermiş olmalıama bunu bilmeden yazıyorlarda yazıyorlar.buradan sesleniyorum ,eğer şüpheniz varsa eskişehirspor tribünleri hakkında böyle düşünüyorsunuz gelin eskişehire tüm masraflarınızı karşılayım sizi stadımda ve evimde misafir edeyim.hem ilk defa stadyumda maç izlemiş olun atmosferi görün hemde futbolun tvden göründüğü gibi olmadığını boyalı basının nasıl şeyler yazdığını kendi gözlerinizle görün

• Metro yıkılıyodu bugün. Çok adam yolladık iyi savaşsınlar gelsinler.
    Başarılar Karşıyaka
  • karşıyaka ile atıyor kalbimiz
    güzel maç oluyor, nevaleyi hazırladım izliyorum
  • işte atmosfer budur.güvenlik nedeniyle o stadın yarısını boş bırakıyorlar yazık ya.göztepe karşıyaka maçında stad 500 bin kişilik olsa full çeker taraftarlık budur göztepeliler yardırdılar meşalelerle karşıyakalılarda iyi bağırıyorlar.tartışmasız türkiyenin en iyi derbisi.
  • olay budur BU ! taraftarlık budur ! yaşasın meşale kokan tribünler !
  •  Karşıyaka - Göztepe
  • Şu maça Tr'nin en iyi derbisi diyorlar valla çıldırcam.İzmirde oturduğum halde bu söyleme katılmıyorum.GÖZ-KSK derbisi en fazla İzmir basınını bağlar.GS-FB derbisi oynanıcağı zaman ülkede resmen hayat durur tüm gazetelere manşetten giriş yapar.İki takımın taraftarını toplamı bence neredeyse ülke nüfusunun 3 te 2 si yapar.Geçen sene Gs ligde kötüydü dillerden düşmedi her yerde muhabbetlerin içinde oldu.Bu sene Fb şike operasyonunda yine her yerde dillerde.Football Rivalries programında bu derbi için diğer derbilerden farklı olan ne insanların siyasi düşünceleri ne dinleri nede ırkları sadece nefret.Bu derbi diğerlerinin aksine oynandığı zaman takımların olduğu şehirde değil tüm ülkede hayatın durmasına sebep'tir diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butterflyman

GÖZ-KSK derbisi en fazla İzmir basınını bağlar.GS-FB derbisi oynanıcağı zaman ülkede resmen hayat durur

eskişehirde oturuyorum bu söyleme katılmıyorum.
  • FB ile Gs nasıl gözardı edildi de En büyük derbi izmir derbisi oldu

Fenerbahçe- Galatasaray Süper Ağır siklet maçı,
    Fenerbahçe-Beşiktaş&Galatasaray-Beşiktaş ağır siklet maçı,
    Trabzonspor-Fenerbahçe ile maçları Yarı Ağırsiklet maçı
    İzmir Derbisi de orta siklet...

bunlar siz biz yaşadığımız sürece değişmeyecek...
  • Karşıyaka futbol dersi vererek kazandı ve bana iddaada kazandırdı.
    Ama kimse kendisini kandırmasın. Trt filan yayında dünya derbisi diyor. Bu derbiyi dünya değil komşu ülkelerde bile takan yok. Çok komik oluyor o şekilde lanse etmek.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.