Şimdi Ara

Karşıyaka - Göztepe (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
3.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chuckly

quote:

Orijinalden alıntı: |_ÖmeR_|

quote:

quote:

19.12 de golü atarak biz şeklimizi ortaya koyduk.

Yine gelmiş liseli bizanslılar yok bu derbimi gs-fb-bjk en iyisi felan feşman. Muhattap bile olmamak lazım hayatında maç izlememiş çocuklar burda KSK-GÖZTEPE derbisine yorum yapıyor.

Birçok ülkenin basın mensubu geldi maçı takip etti. Siz gs fb ile yaşayın en büyük derbi deyin.

Maç çok güzeldi ortam harikaydı. Haftaya Elazığı deplasmanda yenersek bu takımı kimse tutamaz.

Bizans ne demek birader osmanli da mi yasiyoruz?

Millet size mi soracak hangi takimi tutacagini? Ben antalyada yasiyorum ama fenerbahceliyim.Basarilarindan dolayi degil gonulden bagli oldugum icin fenerbahceliyim

Millete boyle garip ayarlar vermeye calismayin.Komik duruma dusuyorsunuz

Gönülden bağlıymış.. Sürekli medyada yer alan gs-fb-bjk değilde şampiyonlukları olan çok başarılı tarihi olan her gün gazetede tv de çıkan vanspor olsaydı vanspora gönülden bağlı olcaktın.

Şehrine ihanet eden basit digitürkçülersiniz.

Kupaya bagli olup takim tutan varsa o da Galatasaraylidir(kimse alinmasin)

Ben takimima gonulden bagliyim.Isterse 3.lige dussun sonuna kadar desteklerim.Herkesi o basari taraftariyla bir tutmayin

Niye Real Madrid li değildir, Barcelonalı değildir Manchester lı değildir de Galatasaraylıdır dedin?

Sanırım Galatasaray bizden daha başarılı demeyi inkâr etmenin yeni yolu bu sizin açınızdan *

• quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

quote:

quote:

quote:

quote:

19.12 de golü atarak biz şeklimizi ortaya koyduk.

Yine gelmiş liseli bizanslılar yok bu derbimi gs-fb-bjk en iyisi felan feşman. Muhattap bile olmamak lazım hayatında maç izlememiş çocuklar burda KSK-GÖZTEPE derbisine yorum yapıyor.

Birçok ülkenin basın mensubu geldi maçı takip etti. Siz gs fb ile yaşayın en büyük derbi deyin.

Maç çok güzeldi ortam harikaydı. Haftaya Elazığı deplasmanda yenersek bu takımı kimse tutamaz.

Bizans ne demek birader osmanli da mi yasiyoruz?

Millet size mi soracak hangi takimi tutacagini? Ben antalyada yasiyorum ama fenerbahceliyim.Basarilarindan dolayi degil gonulden bagli oldugum icin fenerbahceliyim

Millete boyle garip ayarlar vermeye calismayin.Komik duruma dusuyorsunuz

Gönülden bağlıymış.. Sürekli medyada yer alan gs-fb-bjk değilde şampiyonlukları olan çok başarılı tarihi olan her gün gazetede tv de çıkan vanspor olsaydı vanspora gönülden bağlı olcaktın.

Şehrine ihanet eden basit digitürkçülersiniz.

Kupaya bagli olup takim tutan varsa o da Galatasaraylidir(kimse alinmasin)

Ben takimima gonulden bagliyim.Isterse 3.lige dussun sonuna kadar desteklerim.Herkesi o basari taraftariyla bir tutmayin

Niye Real Madrid li değildir, Barcelonalı değildir Manchester lı değildir de Galatasaraylıdır dedin?

Sanırım Galatasaray bizden daha başarılı demeyi inkâr etmenin yeni yolu bu sizin açınızdan *

Turkiyede yasiyoruz ispanyada degil

Anlatmaya calistigim tek sey uefa kupasi gencligi dir.futbolla ilgilenmeyip uefa kupasi var diye Galatasarayli olan cok vardir.Kabul edilebilir bir gercek.Tarih olarak bakarsak Galatasarayin daha basarili oldugu bir gercek zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: TexasLee_16

2 takımın taraftarınada helal olsun .. dencek başka bişey yok.

sahadada güzel bi mücadele oldu ama göztepe hücum hattında oldukça başarısızdı, bradley bana bile saç baş yoldurdu:) ayrıca malesef çok ağır bi takım görünümü verdi bana, aydın eskiden pırpır, atik bi adamdı. şimdi salmış kendini kilo falan almış çalım atmaya hali yok kontraya çıkacak, takımı şaha kaldıracak bi adam yok malesef Göztepede(Agbetu tarzı)..umarım toparlanır ve üst sıralara doğru tırmanışa geçer Şanlı Göztepe!

Şanlı mı
    Üst lige çıkmak için Aliağa kulübünü satın alıp Göztepe yapan ve kendini kandıran bir kulüpten bahsediyoruz. Hadi kendinizi kandırdınız başkalarını da mı kandıracağınızı sanıyorsunuz ?
    Göztepe şanlı tarihini o hileye başvurduğu anda karartmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

quote:

sahadada güzel bi mücadele oldu ama göztepe hücum hattında oldukça başarısızdı, bradley bana bile saç baş yoldurdu:) ayrıca malesef çok ağır bi takım görünümü verdi bana, aydın eskiden pırpır, atik bi adamdı. şimdi salmış kendini kilo falan almış çalım atmaya hali yok kontraya çıkacak, takımı şaha kaldıracak bi adam yok malesef Göztepede(Agbetu tarzı)..umarım toparlanır ve üst sıralara doğru tırmanışa geçer Şanlı Göztepe!

Şanlı mı
    Üst lige çıkmak için Aliağa kulübünü satın alıp Göztepe yapan ve kendini kandıran bir kulüpten bahsediyoruz. Hadi kendinizi kandırdınız başkalarını da mı kandıracağınızı sanıyorsunuz ?

Vayy... Doktor bey sizin tuttuğunuz takım çok şanlı çok ŞEREFLİ kusura bakmayın efendim

• quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

quote:

Şanlı mı

Sadece yarışma hakkını aldık bilip bilmeden konuşma.Bize laf atana bak.

• İzmirliyiz Göztepeliyiz
  • Yahu bu izmirciler madem bu kadar tutuyorlar takımlarını yerlere göklere çıkarıyorlar.Niye göremiyoruz kaç yıldır bir tanesini süper lig te? Taraftar klübe sahip çıkcak 80 bin taraftar mavalı okumayın bana 80 bin ürün alında cebine para girsin azcık klübün. Karşıyaka - Göztepe derbisi ist derbilerinin yanında ancak mahalle derbisi olur.Hea olurda birgün süper lig e çıkarlar lige renk katarlar.Mazisi olabilir ama komik olmayın.
  • Ben koyu bir Fenerbahce taraftariyim. Ama karsiyakayada bir sempatim vardir nedendir bilinmez.goztepeyide oldum olasi sevmemisimdir.
  • benim anlamadığım olay tamam iyi hoş güzel derbi olabilir de bu bizans mevzusu nedir arkadaş ? Sevmeye bilirsin onuda anlarım ama böyle hitap etmenin manası ne.

Bir diğer konuda

"siz Türkiye ligini istanbuldan ibaret görürsünüz zaten. İstanbulda ya da başka bi şehirde, gs ile fbliler yan yana gezebiliyorlar değil mi ? izmirde böyle birşey mümkün mü acaba ? kskde göztepeli, Güzelyalıdada kskli gezemez. ha öyle bi durum olduğu taktirde de ne olacağını bilen bilir zaten. "

hadi her şeyi anladım buna ne gerek var ? yan yana gezseniz ne oluca kavga dövüş mü çıkıcak birbirinizi mi öldürceniz.Hadi oda oldu diyelim ne için sebeb ne yani ? Böyle yapınca çok kral çok ateşli taraftar mı olucaksınız.Adınızı mı duyurcaksınız.Adam gibi maç başlayınca şovunu yapar maç bitince dağılırsın evine ne gerek var kavga gürültüye.Anadolu takımları olaya bu yönden çok fazla bakıyor bu düşüncelerinden vazgeçmeleri lazım bir an önce

• bizans derken ülkeyi kötüleyici anlamda bizans denilmiyor.istanbul takımlarının anadolu takımları üstünde kurduğu kötü entrikalara bizans oyunu diyoruz.aynen yüzyıllar önce bizansın osmanlıya yaptığı gibi. ANTİ BİZANS KAVGAMIZ ZİHNİYETLE!
  • Güzel bir derbi oldu.
    ayrica burda anadolu takimlarini savunan herkese sonsuz tesekkurler!
    KSK-GOZTEPE derbisi TURKİYENİN EN BUYUK DERBİSİDİR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koyu bi gs taraftariyim izmirde oturuyom gs -fb derbisinede gittim arkadaslar gs-fb diye bi derbi yok bu derbimi onum arkam sagim solum godaman dolu hepsi sahadaki adamlari zevkleri icin savasan parayla satin aldiklari iscileri olarak goruyor istanbulda holiganizm taraftarlik bitmis hepsi sosyete kulubu olmus bi bjk var oda kendini bitircek zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarsiyakaSk

Güzel bir derbi oldu.
    ayrica burda anadolu takimlarini savunan herkese sonsuz tesekkurler!
    KSK-GOZTEPE derbisi TURKİYENİN EN BUYUK DERBİSİDİR

Olur
  • Meşale yakınca adam olduklarını sanıyorlar :D
  • Göztepe'nin süper ligde olup olmaması çokta önemli değil biz armaya aşığız ist takımlarından birisi düşşe taraftarının yarısı takımı bırakır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torres_35

Göztepe'nin süper ligde olup olmaması çokta önemli değil biz armaya aşığız ist takımlarından birisi düşşe taraftarının yarısı takımı bırakır.

Hocam zaten en başta gs nin durumunu geçen sene gördük başarı yokken deplasmanlarda 50 kişi zor oluyordu.Türkiye kupası maçlarında yedek kadro çıkıyor önemsiz maç diye izlemiyorlar bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torres_35

Göztepe'nin süper ligde olup olmaması çokta önemli değil biz armaya aşığız ist takımlarından birisi düşşe taraftarının yarısı takımı bırakır.

çok haklisin hocam. ayni sekilde karsiyaka da oyle sadece arma!
  • bu göztepe o kadar takım satın alıp amatör ligden kurtuldular bi ton para akıttılar özel sermayeden ama tık yok. zamanında altaya saydırıyolardı yok belediye yardım ediyomuşta çıkamıyomuş bilmem ne. belediyenin 1 ettiği yardımı özel sermaye size 100 etti ama birşey göremiyoruz. beğenmediğiniz altay her sene playoff finallerinde son saniyelerle kaçırdı süper ligi. karşıyaka bile tokatlıyor hala racon atıyolar buralarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

bu göztepe o kadar takım satın alıp amatör ligden kurtuldular bi ton para akıttılar özel sermayeden ama tık yok. zamanında altaya saydırıyolardı yok belediye yardım ediyomuşta çıkamıyomuş bilmem ne. belediyenin 1 ettiği yardımı özel sermaye size 100 etti ama birşey göremiyoruz. beğenmediğiniz altay her sene playoff finallerinde son saniyelerle kaçırdı süper ligi. karşıyaka bile tokatlıyor hala racon atıyolar buralarda.

Konuşana bak bütün izmir takımlarının kuyusunu kazan kendi yediği gole sevinip başka takımların düşmesini sağlayan bir takımın taraftarısın.Bu sene maçlarınıza kaç kişi geliyo 50mi 100mü ? Yıllardır biletleriniz 1 tlyidi ona rağmen belediye bedava bilet dağıtıyodu atatürk lisesine falan biletler yerlerde uçuşuyodu kimse gitmiyodu maça.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.