Şimdi Ara

Kart Seçimi İçin Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selamlar; Uzun zamandır bu forumu okumadan hiç bir alışverişimi yapmıyorum.
    Bügünlerde bir ekran kartı alıcam uzun uzun konulara baktım arada kaldığım 2 kart var bir konuda ati modeli için bir konuda nvidia modeli için iyi denilmiş bu iyice kafamı karıştırdı. Bütçem 150-170TL arası şimdi benim arada kaldığım kartlar konusunda sizden yardım istiyorum. Belkide bu bütçe ile daha iyi Orta sınıf bir kart tavsiyesi yapabilirsiniz.

1. Kart:
    9600GT SYNERGY GDDR3 512MB 256BIT EKRAN KARTI (151 TL)

2.Kart
    HD4670 ICEQ GDDR3 1GB 128BIT EKRAN KARTI (145 TL)

Sistem olarak P4 3.0 Cpu 1+1=2GB Kingston 667mhz Ram 400 Watt supply

Monitörüm 17" orta seviye bir kart alıcağım için öyle uçuk performans beklemiyorum 1024x768 çözünürlükte Çoook yeni oyunlar olmasada oyun oynanabilcek bir Kart alma derdindeyim.

Şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar.

• iyi bi soru soralım dedik bakıp bakıp geçmiş herkes
  • 4770 olabilir performans açısından diğer 2 karttanda daha iyidir. tabi fiyat olarak biraz daha çıkarabilirsen
    http://www.exa.com.tr/powercolor/ekran_kartlari/powercolor_hd4770-334-8572.html
    eger bu kartı alamazsan 9600gt olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DISTURBED -- 13 Ekim 2009; 23:11:55 >
  • 2 arasında tercih yapıcaksan tabi ki 9600gt daha iyidir tartışmasız. Ama üzerine biraz daha katabilirim diyorsan The Wanted arkadaşımızın önerdiği gibi, ben de hd4770 almanı öneririm. Gösterdiğin her iki karttan da kat kat üstündür.
  • 30 tl daha ver HD 4850 al...
  • Ayırdığın bütçe aralığında en makulu 9600GT
  • çok saolun öneriler için ama sistemimdeki psu kaldırımı düşünceside var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackerman999

çok saolun öneriler için ama sistemimdeki psu kaldırımı düşünceside var ?

Örneğin 9600GT'li ve orta karar bir işlemcili sistemde sürekli olarak 350Watt güç sağlayabilen kaliteli bir güç kaynağı işini görür.
  • gigatekde 190tl civarı 4770 kullandığın psu kaç watt ki 300 watt gerçek bir power bile işini çok rahat görür 4770 için
  • p4 3.0 sistem ile his iceq hd 4670 (agp) kullandım, rezalet bir performans verdi. kesinlikle 9600 gt
  • pc özelliklerini say ona göre söleyelim :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.