Şimdi Ara

Kasa açıklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garantili İphone 6 cihazımda ses tuşlarının olduğu tarafta ciddi bir kasa açıklığı vardı. Değişim talebi ile pupa bilişim servisine gönderdim. Kasada eğilme notu yazarak ( ki söz konusu bile değil, eğilme bükülme çizik dahi yok) bilgim olmadan ekranı değiştirip göndermişler. Üstelik kasa açıklığı da aynen devam ediyor.
    Servisi aradığımda tekrar gönderin dediler. Gönderdim. Yine kasada eğilme olduğunu belirterek sorunu da çözmeden iade ettiler.
    Madem kasada eğilme var yani kullanıcı hatası ekran neden değişti sorusuyla başbaşa kaldım. Ne yapabileceğim hakkında önerisi olan varsa memnun olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasada eğilme var diye not düşüldüyse zaten cihaza müdahale edilmez. Ücreti dahilinde cihaz değişimi olur. Kasa açıklığında panel değişimi olacağını sanmıyorum çünkü forum içerisinde genelde swap yapıldığını gördüm. Konu tutarlı gelmedi bana.
  • Benimde buna benzer bir sorun basima geldi,
    Iphone 6 kullanirken, cihazin bir kac sikintisi nedeniyle Pupa Servise gonderdim, 1 hafta sonra, kasa konusunda hic bir sikintisi olmayan cihazimi ayni bahsettiginiz gibi kasa acikligi ile tarafima iade ettiler, anlayacagiz cihazim daha kotu oldu, Apple ile gorustum Etiler GENPA servisine yonlendirdi ve sagolsunlar cihazin degisimini sagladilar, tabi bunda onemli rol Apple'da, servis ile temasa gecip gereken yardimi yaptilar. Bu arada benimle ilgilenen yetkili en iyi calistiklari servisin ETILER GENPA oldugunu soylemisti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.