Şimdi Ara

Kasık şişmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün kasığımda nedenini bilmediğim bir şişme meydana geldi bir anda,internetten baktım fıtık yazan var,daha değişik şeyler söyleyen de.Daha önce baınıza geldi mi böyle bir şişme?

• İç kısımda mı şişme var? Eline beze gibi yuvarlak bir şey geliyor mu?
  • Yok hocam beze gibi bir şey.Şişme gözle görülür bir biçimde belli.Yattığımda iner gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EchteLiebe -- 1 Nisan 2014; 23:32:53 >
  • Doktora git kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EchteLiebe

Yok hocam beze gibi bir şey.Şişme gözle görülür bir biçimde belli.Yattığımda iner gibi oluyor.

Beze gibi bir şey olsaydı lenf bezi şişmesi diyecektim ama seninki farklı. En iyisi doktora git ihmale gelmez bu tür şeyler.
  • panik yapma. birkaç gün bekle yine geçmezse doktora git. geçmiş olsun.
  • Kasık şişmesi sıkıntılı bir durum olabilir zaman kaybetmeden hekime görünün.
  • Yarın sabah gideceğim zaten çok sağolun cevaplar için,forumda daha önce tecrübe edinmiş arkadaşlardan bilgi almak amaçlı açtım konuyu
  • sanırım Akdeniz Anemisi hastalığında görülüyordu bu tip şeyler şişme çok fazla ise doktora gidin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fazla değil ama bakıldığında anlaşılıyor
  • Doktora gitmekte fayda var hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar olaydan ertesi günün sabahı doktora gittim ve şüphelerim doğru çıktı,kasık fıtığı saptandı.Salı günü ameliyat oluyorum.
  • Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: EchteLiebe

Arkadaşlar olaydan ertesi günün sabahı doktora gittim ve şüphelerim doğru çıktı,kasık fıtığı saptandı.Salı günü ameliyat oluyorum.

Geçmiş olsun ::(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun arkadaşlar.Bu arada kendinde bu tarz bulgular saptayan arkadaşlarım hiç vakit kaybetmeden bir doktora gitsin erken teşhis çok önemli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.