Şimdi Ara

Kassadine Gelen Nerften Sonra Ban Rate

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelen Nerften Sonra Ban Ratesi Artıcakmı Azalıcakmı Sizce ?

• O free flash olduğu sürece her daim banlanacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

O free flash olduğu sürece her daim banlanacaktır.
    ben şu an banlamıyorum, pek banlayan da görmüyorum ama reworkten sonraki halini bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

O free flash olduğu sürece her daim banlanacaktır.
    ultisi yeter
  • Onun numarasi q silence idi. Ultiyi surekli kullanamayacak mana scaleden dolayi bence kasssadin artik banlanacak kadar is yapmaz onun yerine ziggs banla kat kat iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: badibatu

Onun numarasi q silence idi. Ultiyi surekli kullanamayacak mana scaleden dolayi bence kasssadin artik banlanacak kadar is yapmaz onun yerine ziggs banla kat kat iyi

sezon 4 banları ziggs gragas lulu le blanc
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Onun numarasi q silence idi. Ultiyi surekli kullanamayacak mana scaleden dolayi bence kasssadin artik banlanacak kadar is yapmaz onun yerine ziggs banla kat kat iyi

Alıntıları Göster
    Kass banı %80 e geriler bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Lulu mainim her oyunda banlamasınlar.
  • bence banlamanin anlami yok az zeki olun baska hero banlayin ben banlamiyorum hic. karsi adam fix banliyor zaten.gereksiz banlanmamali artik

edit: lb kesin banlayin beyler cok sıkıntılı olan o esas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1337 -- 14 Mart 2014; 23:05:22 >
  • Lcsde yine banlarlar bence ama tr turunuvlarında bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WardMaokay

Lcsde yine banlarlar bence ama tr turunuvlarında bilemiyorum.
    kassadinin banlanis amaci op olmasi degil ultisi de degil. kimse kassadinle ugrasmak istemiyor. yakalasan yakalanmiyor kacsan kacamiyorsun cok buyuk bir efor istiyor kesmesi o yuzden pro oyuncularda banliyor yoksa kassadini lane de ahriyle bile ezebilirsin iyi oyuncuysan :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

kassadinin banlanis amaci op olmasi degil ultisi de degil. kimse kassadinle ugrasmak istemiyor. yakalasan yakalanmiyor kacsan kacamiyorsun cok buyuk bir efor istiyor kesmesi o yuzden pro oyuncularda banliyor yoksa kassadini lane de ahriyle bile ezebilirsin iyi oyuncuysan :).

kassadin op değil ? heimerdinger op doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

kassadin op değil ? heimerdinger op doğru

Alıntıları Göster
    3 sn ulti var girdiğinde Q attığında bariyeri olacak felan ne bilim ultiye CD nerf gelirse ban listesinden çıkabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: KarmaLia

3 sn ulti var girdiğinde Q attığında bariyeri olacak felan ne bilim ultiye CD nerf gelirse ban listesinden çıkabilir

Alıntıları Göster
    kassadin'in oplugu tamamen skillseti,ne kadar ezersen ez latede iş yapıyor hatta taşıyor
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    yavaş bilader kassadinin banlanmasının yegane sebebi mobil ve snowball bi hero olması zaten uğraşmamakla alakası yok
  • Ulti gir q e at yarı hp late de. Bilmiyorum is yapıyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playinq

Ulti gir q e at yarı hp late de. Bilmiyorum is yapıyor gibi.
    Hani kassadini kassadin yapan ultisi falan ama onu o kadar korkutucu yapan şey de bitmek bilmeyen silence ı. Adam mid lanede pat diye üzerine atlayıp q+e+w yapıp hiç hasar almadan hızlıca çıkabiliyor ve bunu yaptıktan sonra iki şansın var, ya çok uzakta bekleyerek veya recall atarak minion kaçıracaksın, ya da yanaşıp öleceksin.
    Bu yeni halinde ise silence yok, üzerine atladıktan sonra melee rangeden yürüyerek çıkmak zorunda ve o çıkana kadar veya ultisi yeniden dolana kadar sende skillerini üzerine boşaltabilirsin, bu da counter-play imkanı sağlar. Ben yine de istemem karşıda bir kassadin olsun 2 saniyede bir zıplasın oraya buraya, ama popüler mid lanerla da kolay bir şekilde ezilebilir diye düşünüyorum artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Hani kassadini kassadin yapan ultisi falan ama onu o kadar korkutucu yapan şey de bitmek bilmeyen silence ı. Adam mid lanede pat diye üzerine atlayıp q+e+w yapıp hiç hasar almadan hızlıca çıkabiliyor ve bunu yaptıktan sonra iki şansın var, ya çok uzakta bekleyerek veya recall atarak minion kaçıracaksın, ya da yanaşıp öleceksin.
    Bu yeni halinde ise silence yok, üzerine atladıktan sonra melee rangeden yürüyerek çıkmak zorunda ve o çıkana kadar veya ultisi yeniden dolana kadar sende skillerini üzerine boşaltabilirsin, bu da counter-play imkanı sağlar. Ben yine de istemem karşıda bir kassadin olsun 2 saniyede bir zıplasın oraya buraya, ama popüler mid lanerla da kolay bir şekilde ezilebilir diye düşünüyorum artık.

Alıntıları Göster
    Kassadin'in ban rate i daha fazla artamaz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Kassadin'in ban rate i daha fazla artamaz ki

Alıntıları Göster
    banlamıyorum karşısı banlamıyınca pickliyorum. o alırsa kha zix pickleyip gg diyorum olay bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: falconn12

banlamıyorum karşısı banlamıyınca pickliyorum. o alırsa kha zix pickleyip gg diyorum olay bitiyor

Alıntıları Göster
    kassadın oynayan yok banlandıgı ıcın
    belkıde heroyu oyuna kazandırmaya calısıyorlardır
    ban sevıyesını asagı cekıp oyunlarda kassadın gormeyı hedeflıyor olabılırler :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.