Şimdi Ara

Kaza Yaptım SS'li Hasar Kaydı Ne Kadar Olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
4.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a arkadaşlar. Akan trafikte öndeki aracın aniden fren yapması sonucu eşim duramayarak öndeki araca arkadan çarptı. Çok şükür sadece maddi hasarlı. Suç da doğal olarak bizde takip mesafesini koruyamadığımız için. Aracım 2015 Seat İbiza. Aracın kaskosu var. Sigortacımın tanıdığı özel servise aracı çektirdim. Tahmini hasar kaydı ne olur? değişmesi, yapılması gereken işlemler parçalar ne olur bilgilendiren olursa sevinirim.

Ön farların ikiside kırıldı. Ön çamurluklar sağlam sadece 2-3 parmak kalınlığında hafif ezikler var boyasız düzelir gibi. Radyatör gördüğüm kadarıyla kırılmamış ancak sanırım cam suyu boşalmış. Yine de %100 emin değilim.

• Usta ilk başta kaputun değişmesi gerek dedi, ben ısrarla değiştirilmesini istemediğimi söyledim. Boyanacak büyük ihtimal.
  • araç pert. rahat 20 bin+ hasarı var... ya pert'e çıkar ya da toplanır ama hasar kaydı yüzünden değeri çok düşer yani kazasızı 60 desek bu hasar kaydından sonra 30-35 bin anca eder ikinci el'de..

cana geleceğine mala gelsin tabi geçmiş olsun..
  • Gitmiş güzelim Ibiza yazık! Hasar kaydı 50-60 bin tutar diye tahmin ediyorum. Bence kasko da yaptırmak yerine sana yeni araç temin etsinler . Sonuçta araçın hali ortada bu araca binmek büyük risk .
  • Çarptığımız arabanın hali de bu

2013 VW Cc 1.4 TSİ. Plakalık kırıldı hafif arka tampon çizik

• Üst 2 üye şakacı galiba :). Bence kaputu değiştirin ince hatları yapmaları zor gibi tahmini 8 bin civarı hasar var
  • Kaput değişecek nokta
  • Ben de şakacı olduklarını düşünüyorum. Usta boyanın randımanlı olmayacağını söyledi fakat arabayı satarken kaput değişmiş araca pert kayıtlı gibi bakıldığı için ben istemedim.
  • Yetkili servise yaptirin.

Boyle bir arabayi ozel serviste yapildigini gorsem almazdim.

15 civari cikar. Led ise farlar fiyat artar.

Geçmiş olsun cana gelecegine mala gelsin.

Takip meaafenizi arttirmanizi tavsiye ederim
  • Geçen sene benzer bir arkadan çarpma yaşadık ama bu kadar içeri girmemişti kaput ve tampon. İki fark sağ çamurluk tampon kaput değişti 8.000 civarı parça tutmuştu fiyatlar artmıştır ama özel serviste yaklaşık bu kadar tutacaktır. Geçmiş olsun.
  • 1 ay olmadı eniştemin 2014 A3 benzer bir kaza yaptı. Sol ön çamurkuk ve kaput değişti, tampon boyandı ve son olarak panjur çok küçük bir işlem gördü yetkili serviste. Tramere 16 bin liralık bir kayıt yansıdı
    Özel serviste size bu kadar çıkacağını sanmam. Kaput değişirse bile en fazla 10 diyorum ben. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi humerus06 -- 31 Ağustos 2018; 20:13:18 >
  • Kaputu degistirin. Önemli degil. Pert muamelesi yapacak adam almasın zaten.

O kaputun duzelmesi cok zor. Eskisi gibi de olmaz arabadan sogursunuz.

Kaput ve farlar kesin degisecek. Panjur kirilmistir o da degisir. Tamponu bilemiyorum duzeltebilirlerse kalsin. Tampon onemli degil. Bir de radyatörü kontrol etmek lazım. Ve tampon demirini yamulduysa duzeltmek lazım.

Bence de max 15 bin tutar. Caniniz da sikilmasin. Tek far 3 bin lira oldugu donemdeyiz. 15 bin hasar kaydi cok degil.

Gecmis olsun.
  • Fotoları sakla. Kaputu değiştir. Kaputu değişen araca pert diyen adam kaput boyanınca da pert der. Canını sıkma. Değiştir, tertemiz dolaş. Yetkili servise çek aracı. Güzelce yapsınlar.
  • motor un kurtulması iyi ama bilemedim, ucuza çıkmayacağı kesin gibi de kesin söz söylemek zor.
  • Niye yetkiliye yaptırmıyon
  • Keşke yetkili servise götürseydin sanayide ki çoğu adamda kaskodan yapıldığını bildiği için fiyati şişiriyor.Kaput kesinlikle değişmeli duzeltilip boyanmış halinden tiksinirsin.Bu kadarda korkmayın almayan kendine sıfır araba baksın
  • 13 bin tl civarı da kayıt çıkacağını düşünüyorum.
  • 20000 tl cıkar diye düşünüyorum
  • Yetkili servise yaptırın. Özel servisli araçlar ne bileyim defolu mal gibiler. Yetkili serviste 13-15 bin TL arası çıkar.
  • Serviste 20.000 çıkacaktır.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.