Şimdi Ara

Kedimin üzerine bastım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanlışlıkla üstüne bastım arkamdaymış bağırdı kaçtı ama hiç acı belirtisi falan göstermedi yani hala hareketli yaramaz, bişey olurmu lan? :/

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kedinin Üzerine Yanlışlıkla Bastığınızda Ne Yapmalısınız?

Kedinizin üzerine yanlışlıkla bastıysanız, aşağıdaki adımları izlemek önemlidir:

• Sakin Kalın: Panik yapmayın. Kedinizi korkutmaktan kaçının.
    • Kedinizi Kontrol Edin: Yaralanma belirtileri olup olmadığını kontrol edin. Ağrı, kanama, topallık veya diğer anormallikleri arayın.
    • Kediniz Yaralanmışsa: Hemen veterinerinize başvurun. Ciddi yaralanmalar derhal tedavi edilmelidir.
    • Kediniz Yaralı Değilse: Yine de veterinerinize danışın. Gizli yaralanmalar olabilir ve veterineriniz kedinizin durumunu değerlendirebilir.
    • Kedinizi Rahatlatın: Kedinizi sakin ve rahat bir yere götürün. Onu nazikçe okşayın ve sakinleştirin.
    • Kedinize Gözlemleyin: Kedinizin birkaç gün boyunca davranışlarını ve sağlığını izleyin. Herhangi bir anormallik fark ederseniz, veterinerinize başvurun.

Kedinizin yavru olması veya kuyruğuna bastıysanız, özellikle dikkatli olmanız gerekir. Yavru kediler daha kırılgandır ve kuyruk yaralanmaları ağrılı olabilir.

Kedinizin üzerine bastığınızda bir şey olup olmayacağı kedinin boyutuna, bastığınız bölgeye ve bastığınız kuvvete bağlıdır. Çoğu durumda, kediler yanlışlıkla üzerine basıldığında ciddi şekilde yaralanmazlar. Ancak, veterinerinize danışmak her zaman en iyisidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • up
  • Olmaz.Ben de 6-7 kere bastım hepsinde aynı bağırıp kaçar sonra geri döner.Yanlışlıkla tabi hepsi.

Yürüyüşünde falan problem yoksa ama.Belki sert basarsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 9 Ağustos 2014; 19:18:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Olmaz.Ben de 6-7 kere bastım hepsinde aynı bağırıp kaçar sonra geri döner.Yanlışlıkla tabi hepsi.

patisine değil yani karnına doğru dedim organlarına falan zarar marar gelir :/
  • allah rahmet eylesin.
  • Ben de basmıştım bi keresinde. Ama yanlışlıkla değil, güm diye kafasına geçirmiştim şebeğin

İlk 20-30 saniye hareketsiz kaldı ama sonra yavaş yavaş uzaklaştı mekandan. Acıdım bıraktım ben de
  • Fıstıklı olmasın alerjim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok kardeş 2 tane kedim var bazen çnüme fırlıyorlar bende basıyorum. Sorun olmaz
  • Kopegimin kuyruğu kapıya sıkışmıştı küçükken ama kapının duvara bağlı olduğu yere hani daracık boşluk varya kuyruğunu oraya nasi soktu anlamadım bi kapadım görmeden acayip aglamisti ardından sıkışan yeri hep daha ince oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortal-Gamer

Yok kardeş 2 tane kedim var bazen çnüme fırlıyorlar bende basıyorum. Sorun olmaz

Sert bastım gibi biraz ama umarım sıkıntı çıkmaz sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayrakass

quote:

Yok kardeş 2 tane kedim var bazen çnüme fırlıyorlar bende basıyorum. Sorun olmaz

Çok huzursuzlanıyorsun veterinere götürebilirsin ama sorun olacağını zannetmem
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayrakass

quote:

Çok huzursuzlanıyorsun veterinere götürebilirsin ama sorun olacağını zannetmem

Teşekkürler sanmıyorum hala oyun oynuyor deli gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.