Şimdi Ara

keşke bir tane daha alsaydık... :))) (gerçek hikaye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle belirtmek isterimki bu olay gerçekten yaşanmıştır ve komik olduğunu düşündüğüm için sizlerle paylaşmak istedim.

bizim köyde ( köy neresi diye sormayın sölemiyecem :)) ) yaşlı bir amcayla torunu bir gün şehre giderler. o zamanlar ibrahim tatlıses ilk kasetlerinden birini cıkarmıştır. torun dedesini ikna edip 1 tane kaset alırlar. akşam köye dönerler ve kaseti takıp dinlerler. kaset bittiğinde dede torununa dönüp derki :

vah evladım çok da güzelmiş keşke bir tane daha alsaydık....

• hahahahaha güzelmiş:)
  • yazııııkkkkkkkk :)
  • süpermiş
  • keşke alsaydınız
  • yine bizim köyde (ısrar etmeyin arkadaşlar neresi olduğunu sölemiyeceeem ) cine5 te lig maçlarının izlendiği zamanda meşhur bir kahvecimiz vardı (niye meşhur diye sormayın şimdi yanlışlıkla olurda bu siteye bi akrabası girerse niye meşhur olduğunu söylersem o da okursa ayıp olur :)) evet kahvecimiz vardı adı teyfik.
    bu akıllı kahveye cine5 alıp maçları parayla seyrettirecek. ama bakıyorki kahveye almak çok pahalı ve akıllı ya evine diye alıyor ve kahveye kuruyor. kahveside evinin hemen altında. neyse bizim teyfik maçlar oldukça ne güzel para kazanıyor herşey yolunda. o yolunda olduğunu sana dursun cine5 müşteri hizmetlerinden teyfiğin evini ararlar ve telefona rahmetli teyfiğin annesi çıkar.

müşteri temsilcisi : iyi günler teyzeciğim. ben cine5 müşteri hizmetlerinden arıyorum. yayınlarımızdan memnunmusunuz?

zavallı teyzecik : ay yavrummm bizim gözü kör olası teyfik kahveye götürdü başkalarına izletiyor biz izleyemiyoruz !!! söyleyinde eve getirsin beni dinlemiyor.

tabi teyfik kaç para ceza yedi artık gerisini siz düşününn....

• quote:

Orijinalden alıntı: xRabbiTx

keşke alsaydınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.