Şimdi Ara

KEVİN GARNETT Mİ TİM DUNCAN MI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o kadar da değil.. 2 ile 5 numarada sıçar.. 3 ve 4 oynar ama en iyi 4 oynar.. duncan ise 4-5 oynar.. ama o da 4 de daha iyi
    quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

garnett 2den 5e kadar her mevkide oynar duncan en fazla 4 oynar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

o kadar da değil.. 2 ile 5 numarada sıçar.. 3 ve 4 oynar ama en iyi 4 oynar.. duncan ise 4-5 oynar.. ama o da 4 de daha iyi
    quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

garnett 2den 5e kadar her mevkide oynar duncan en fazla 4 oynar.

2 de evet ama 5 numarada kesinlikle zıçmaz.. 3-4-5 i oynayabiliyor kg. tabi en iyi 4te sonra 3.
  • KG duncan dan daha iyi bir oyuncu çok daha atletik daha bi iyi shutör.
  • işte shaq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gangsterharun -- 16 Aralık 2005, 16:46:22 >
  • su son iki sene baktığımızda minesota nın fazla bi varlık gösterdiğini sanmıyorum bu sene biraz kımıldadılar.e tabi W. Szczerbiak ve T. Hassell sayesinde. e spurs da cok kalite takım iki takımdanda iki oyuncuyu çıkartalım minesota biter spurs da geçen sezon final oynayıp kazanan takım ceyrek final bile yapamaz.

sonuc == TİM DUNCAN
  • Tartışılmaz k.g derim.Ben tam bi k.g manyagıyım nba en sevdigim adam k.g daha sonra wade.K.g her yönden sollar duncanı(zaten gıcık oluyorum duncanıda takımınada) hız bakımından desen duncan çok yavaş k.g ona göre çok hızl blok desen en güzel blokları hep k.g de ribaund desen mınesotta takımında bütün ribaundlar k.g de sayı bakımından duncan çok beleş oynuyor hep vücudunu kullanmaya çalışıyor k.g daha iiyi şut atıyor smaçta kesinlikle garnett duncanın smaçları çok sade k.g sımaçları sert ve daha güzel.Duncan san antonioda olmasa başka bir takımda olsa( minesotta gibi ) kesinlikle hiç bi şey yapamaz.K.g bu takımdan bi gitse yine mvpi ödülünü alır. Ah bi mıamı e gitse o takım şampiyon olmazsa ben hiç bi şey bilmiyorum
  • KG bencede
  • k.g hastasıyım
  • yüreğiyle oynadığı için garnett i takdir ederim
    ama tim duncan daha iyi bir oyuncu
  • bence Duncan. hayatimda ilk nba maçini 6 yasimdayken izlemistim SA ile NY karsilasmasiydi ve duncun harikalar yaratmisti sonra basketbol benim favori sporum olmustu
  •  KEVİN GARNETT Mİ TİM DUNCAN MI?
  • duncan smaç bakımından iddiaya girrim sadece düz basabilir ama garnett degirmen bile basıyor bi 4 numara göre bana bir bu kadar atletic 4 numara gösterin
  • Tİm duncan öğretmen gibi tüm hareketleri bi guard gibi yapıyor her zaman sayıya önem vermiyor

Kevin ise patlamaya hazır bir bomba veydiveylerin kimse tutamaz ikiside harika ama ben Tim duvcan derim
  • bmw mi mercedes mi
  • bazi arkadaslar demiski duncande oyun kurucu yetenekleri var ya lutfen her gun mac seyredermisin kimde var gk demi ass duncan dami kg cross over yapabilio tam bir gard gibi hemde o boyla

tabiki KEVIN GARNETT 21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deccal -- 15 Nisan 2006; 7:50:09 >
  • Metality gereken cevabı vermiş arkadaşlar
    bence CORVETTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marduk -- 15 Nisan 2006; 11:19:41 >
  • bana göre KEVİN GARNETT
  • tabiki kg
  • teknik bakımından DUNCAN

yetenek bakımından GARNET
  • Tabiiki Duncan hem kalıplı hem teknih,Birazda şans.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.