Şimdi Ara

KEVİN GARNETT Mİ TİM DUNCAN MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HODRİ MEYDAN

• valla ikiside cok kalitelia yrım olmaz ya böle topicler sacma bencewww.nbacafe.net dede bayagı oluyodu böle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

valla ikiside cok kalitelia yrım olmaz ya böle topicler sacma bencewww.nbacafe.net dede bayagı oluyodu böle
    ya abi eleştirilerilerini yaz işi bilmiyosan mesaj atmaya allahallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobe bryant

ya abi eleştirilerilerini yaz işi bilmiyosan mesaj atmaya allahallah

Alıntıları Göster
    Kobe laflarına dikkat et...

Ben 2 yıldır forumlardayım biraz sakin!!!
  • quote:

Kobe laflarına dikkat et...

Ben 2 yıldır forumlardayım biraz sakin!!!

Alıntıları Göster
    tim duncan çok daha iyi bi oyuncu
    fundemantal açısından bi guardla bile boy ölçüşebilir
    kevin garnett ise fiziksel yetenekleri ile iyi bir oyuncu.tabi ki nba in en iyilerinden biri ama dediğim gibi fiziğinin bunda etkisi büyük,tabi bi de hırsı var

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus Diavolos

tim duncan çok daha iyi bi oyuncu
    fundemantal açısından bi guardla bile boy ölçüşebilir
    kevin garnett ise fiziksel yetenekleri ile iyi bir oyuncu.tabi ki nba in en iyilerinden biri ama dediğim gibi fiziğinin bunda etkisi büyük,tabi bi de hırsı var

Alıntıları Göster
    tabii ki ben

• quote:

Orijinalden alıntı: dakid

tabii ki ben

Alıntıları Göster
    Duncan savunmada pivot oalarak bence daha iyidir kg ama ribaund daha fazla alır kıyaslarsak yüzde 51 kg yüzde 49 duncan

• quote:

Duncan savunmada pivot oalarak bence daha iyidir kg ama ribaund daha fazla alır kıyaslarsak yüzde 51 kg yüzde 49 duncan

Alıntıları Göster
    kg
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANiN

kg

Alıntıları Göster
    NEYİ TARTIŞIYOZ YAWW KEVİN GARNETT BENCE DAHA İYİ AMA ÇOK ŞANSSIZ DUNCAN'A NAZARAN.Duncan'ın takımında başka süperstarlar da var.Ya Minnesota hali içler acısı.KG den sonraki en yetenekli üç oyuncularından ikisi gitti.LATRELL VE SAM.ONLARIN İKİSİ Bİ GİNOBİLİ ETMEZ BENİM GÖZÜMDE
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelcik

NEYİ TARTIŞIYOZ YAWW KEVİN GARNETT BENCE DAHA İYİ AMA ÇOK ŞANSSIZ DUNCAN'A NAZARAN.Duncan'ın takımında başka süperstarlar da var.Ya Minnesota hali içler acısı.KG den sonraki en yetenekli üç oyuncularından ikisi gitti.LATRELL VE SAM.ONLARIN İKİSİ Bİ GİNOBİLİ ETMEZ BENİM GÖZÜMDE

Alıntıları Göster
    ikiside deil.amare bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDodO

ikiside deil.amare bence

Alıntıları Göster
    garnett derim. geçen seneki final serisinde duncan'ın detroit savunması karşısında ne hallere düştüünü, ne rezalet şutlar ve turnikemsiler attıını gördükten sonra bunu söylerim. o seriyi de "süperstar" duncan deil robert horry'nin ve 7.maçta kayıpları oynayan billups'ın sayesinde kazanıp şampiyon oldular zaten. garnett'in takımında adam gibi adam yok o yüzden duncan kadar göze batmıo. garnett hücumda bi guard'ın yaptıı işi yani pas daıtımını yapıo. kaan kural defalarca anlatırdı bunu minnesota maçlarında. garnett ortada topu alır ve rotasyona göre boş adamı bulup asistini yapar. onun yaptıı fadeaway'lerden hangisini duncan yapabilir? adam 3 metre mesafeden şut atmak için panyayı kullanıo. tamam fundamental iidir ama süperstar zor zamanlarda belli olur. duncan büyütülüo bence. garnett san antonio,miami gibi iyi bi takımda oynasa shaq kadar etkili olur. bi şampionluk görmek hakkı artk. tabiki bi maverick olmasını gönül ister :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Corinthian

garnett derim. geçen seneki final serisinde duncan'ın detroit savunması karşısında ne hallere düştüünü, ne rezalet şutlar ve turnikemsiler attıını gördükten sonra bunu söylerim. o seriyi de "süperstar" duncan deil robert horry'nin ve 7.maçta kayıpları oynayan billups'ın sayesinde kazanıp şampiyon oldular zaten. garnett'in takımında adam gibi adam yok o yüzden duncan kadar göze batmıo. garnett hücumda bi guard'ın yaptıı işi yani pas daıtımını yapıo. kaan kural defalarca anlatırdı bunu minnesota maçlarında. garnett ortada topu alır ve rotasyona göre boş adamı bulup asistini yapar. onun yaptıı fadeaway'lerden hangisini duncan yapabilir? adam 3 metre mesafeden şut atmak için panyayı kullanıo. tamam fundamental iidir ama süperstar zor zamanlarda belli olur. duncan büyütülüo bence. garnett san antonio,miami gibi iyi bi takımda oynasa shaq kadar etkili olur. bi şampionluk görmek hakkı artk. tabiki bi maverick olmasını gönül ister :)

Alıntıları Göster
    kg

• quote:

Orijinalden alıntı: alez

kg

Alıntıları Göster
    kesinlikle KG derim bi kere fizik olarak üstünlüğü tartışılmaz zaten!! duncanda ii ama ben Kevin Garnett diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

kesinlikle KG derim bi kere fizik olarak üstünlüğü tartışılmaz zaten!! duncanda ii ama ben Kevin Garnett diyorum

Alıntıları Göster
    mehmet okur(bu performansla seneye onlarla boy ölçüşebilir)

kg diyecem ben de. daha çok highlighted material var onda

• quote:

Orijinalden alıntı: electronics

mehmet okur(bu performansla seneye onlarla boy ölçüşebilir)

kg diyecem ben de. daha çok highlighted material var onda

Alıntıları Göster
    tabiki garnett
  • quote:

Orijinalden alıntı: imamoglu

tabiki garnett

Alıntıları Göster
    garnet abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LiDeR:::

garnet abi

Alıntıları Göster
    kEvIn GaRneTT
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor mancini

kEvIn GaRneTT

Alıntıları Göster
    Bence Garnett
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayxman

Bence Garnett

Alıntıları Göster
    BENCE KAMBALA

• quote:

Orijinalden alıntı: gangsterharun

BENCE KAMBALA

Alıntıları Göster
    KAMBALA FENERBAHÇE PİVOTUDUR!

pardon bence LEBRON JAMES!

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.