Şimdi Ara

kilit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fyujin -- 22 Ekim 2015; 0:49:02 >

• Ekran kartının pinlerini takarken söketten çıkıyor olabilir kasa acık iken bağlamayı deneyin birde. Hdmı,vga,dvı içinde geçerli
  • Ömüremrah Ö kullanıcısına yanıt
    Hocam pinlerle alakalı bir durum yok gibi ya :/ Baktım yani onlar normal. Hatta şöyle söyleyeyim ekran kartı olması gerektiği gibi kasaya takılı.
  • ekran kartınızı kasa açık iken takmayı denediniz mi ? fanı varsa calısıyormu baktınız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömüremrah

ekran kartınızı kasa açık iken takmayı denediniz mi ? fanı varsa calısıyormu baktınız mı

Kasa açıkken takmayı denemedim hocam elektrik falan sıkıntı olur diye ama evet fanlar çalışıyor
  • Dostum ekran kartına taktıgında görüntü gelmiyorsa muhtemelen yanmıştır yada vga/dvi girişinde bir arıza vardı. Fanları dönse bile bu calıstıgına dair bir işaret degil.
  • Ne Kadar Kontrol Etsenizde Gözden Kaçan Olur Hocam Smd Parçalar Oldugu İçin Kontrol etmeniz için Avometre Kullanmanız Gerekir ekran Kartı Cipi Atmış Olabilir Isınmadan Dolayı Ekran Kartını Başka Bir Pcde Deneme imkanınız Varsa Deneyin
  • uguraa09 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömüremrah

Ekran kartının pinlerini takarken söketten çıkıyor olabilir kasa acık iken bağlamayı deneyin birde. Hdmı,vga,dvı içinde geçerli

Kasada elektrik var iken hicbir donanım sökülmez ve ya hicbir donanım kasaya eklenmez.!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kabloda sıkıntı olabilir sonra onboard la ekran kartı çakışma yapıyor olabilir arkadışnda dediği ekran kartını hata monitörü başka pc de deneyin
  • Biosu defaulta alıp deneyebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bios pilini cıkarıp tekrardan geri takın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.