Şimdi Ara

Kilo Verme Çabalarım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoTingMan

Dün aldığım kararla kilo vermeye başlıyorum.boy ve kilo oranımın orantısızlığından dolayı fazla kilolu bir insan oldum bende zararın neresinden dönsen kardır sözüne uyarak daha fazla kilo almadan vermek istedim.Boyum 1.69 kilom 74 sizin vereceğiniz önerilerede açığım.

TARİH:27 Ağustos Salı 2013
    ##1.Gün:74.0 Kilo##
    ##2.Gün:73.3 Kilo##
    ##3.Gün:72.8 Kilo##
     Kilo Verme Çabalarım

vay be,senle vücutlarımız neredeyse aynı benim boyda 1.70-1.71 arası kiloda 73
    ama ben meme,göbek o kadar yok fakat kamyon gibi döt var ve döt göbekten daha zor eriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: samilton

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: samilton

işlk 2 hafta hızlı kilo veriliyor sonra yavaşlıyor. hatta 2. ayda iyice yavaşlıyor.

O zaman ilk iki hafta çok çalışayım

salona mı gidiyorsun ?

Yok evde dumbell göğüs yayı falan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YaVaN

quote:

Dün aldığım kararla kilo vermeye başlıyorum.boy ve kilo oranımın orantısızlığından dolayı fazla kilolu bir insan oldum bende zararın neresinden dönsen kardır sözüne uyarak daha fazla kilo almadan vermek istedim.Boyum 1.69 kilom 74 sizin vereceğiniz önerilerede açığım.

TARİH:27 Ağustos Salı 2013
    ##1.Gün:74.0 Kilo##
    ##2.Gün:73.3 Kilo##
    ##3.Gün:72.8 Kilo##
     Kilo Verme Çabalarım

vay be,senle vücutlarımız neredeyse aynı benim boyda 1.70-1.71 arası kiloda 73
    ama ben meme,göbek o kadar yok fakat kamyon gibi döt var ve döt göbekten daha zor eriyo

Verecem memeleride göbeğide

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: demonspeople

Verdiğin kilolar yağ değil su kaybediyosun yemeden keserek vücudun yağ yakmasını sağlayamazsın en sağlıklısı güzel ilgilenen bir spor salonuna yazılman.

Spor salonuna gittim 6 ay kadar ama faydasını göremedim

Gittiğin yerler alakalı bu.Aylığı 60-70 Tl olan bir yere gidersen ilgilenmediklerinden bir performans bekleme güzel bir yer düşünüyosan 100-150 Tl'yi aklından çıkar araştır ve güzel bir yere git kişisel olarak senle ilgilenen bir yer bulursan çok iyi olur.

• demonspeople kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmak içinmi üye oldun? 0 mesaj var la
  • 6 ay spora gidip kilo veremediysen sen çok yanlış işler yaptın demektir. Düzenli sporla ne sağlıklı 4 kilo veriliyor zaten. 6 ayda 24 kiloluk yağ ve su kütlen yoksa 6 ayda yağlardan kurtululabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenitolepe

6 ay spora gidip kilo veremediysen sen çok yanlış işler yaptın demektir. Düzenli sporla ne sağlıklı 4 kilo veriliyor zaten. 6 ayda 24 kiloluk yağ ve su kütlen yoksa 6 ayda yağlardan kurtululabilir.

Kilo veremedim değil sadece 3 kilo verdim .ok yanlış şeyler yapmadım sırt bacak kol ve birazda olsa göğüs kaslarım gelişti ama öyle sadece kilo vereyim diye çalışmadım
  • quote:

quote:

6 ay spora gidip kilo veremediysen sen çok yanlış işler yaptın demektir. Düzenli sporla ne sağlıklı 4 kilo veriliyor zaten. 6 ayda 24 kiloluk yağ ve su kütlen yoksa 6 ayda yağlardan kurtululabilir.

Kilo veremedim değil sadece 3 kilo verdim .ok yanlış şeyler yapmadım sırt bacak kol ve birazda olsa göğüs kaslarım gelişti ama öyle sadece kilo vereyim diye çalışmadım

Minimum 40 dklık kardio çalışması ve diyet yapmadıysan yağ yakımı olmaz. Vücut geliştirmeden sonra cardio çalışması şart kilo vermek isteyenler için. Ve diyet çok önemli.
  • quote:

quote:

quote:

Minimum 40 dklık kardio çalışması ve diyet yapmadıysan yağ yakımı olmaz. Vücut geliştirmeden sonra cardio çalışması şart kilo vermek isteyenler için. Ve diyet çok önemli.

şuan biraz vücut çalışıp yürümeye bakıyorum güncel kilom akşam yemeğinden sonra 72.5 yarın kahvaltıdan sonra güncellicem en azından 71.9 a düşmeyi planlıyorum

• Vallaha ben yaz başında 150 kiloydum şuan 125im
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: demonspeople

Verdiğin kilolar yağ değil su kaybediyosun yemeden keserek vücudun yağ yakmasını sağlayamazsın en sağlıklısı güzel ilgilenen bir spor salonuna yazılman.

Spor salonuna gittim 6 ay kadar ama faydasını göremedim

Sporuda önerirrim ama hocam diyet yağ yakımınada yardımcı oluyor ben diyet ile 30 kilo vermiş biri olarak tığ gibi bi görünümede sahip oldum sporu en son sarkmalar yada yağ kalmış bölgeler için deneyebilir yada güzel bi fit görünüm için.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Vallaha ben yaz başında 150 kiloydum şuan 125im

Hocam seneyede artık 75 i görürsün inşallah devam edecekmisin zayıflamaya?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Vallaha ben yaz başında 150 kiloydum şuan 125im

Hocam seneyede artık 75 i görürsün inşallah devam edecekmisin zayıflamaya?

100-95 gibi bırakmayı planlıyorum zaten kemikler iri, o yüzden 75 e düşemem. Body'e başlıyacağım 95-100 gibi
  • Adam gibi beslen zayıflayacağım diye önemli besinleri atlama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Adam gibi beslen zayıflayacağım diye önemli besinleri atlama.

Yok zaten yiyorum ama öncesinden daha az yiyorum

• quote:

Bunu yazmak içinmi üye oldun? 0 mesaj var la

sadec konu dışında mesaj atıyorum :)
  • Güncel 72.3 kilo

• benim gibi tembelsen boşver şu an son safhadayım 38 beden kot giyiyorum bundan sonra ne giyecem bilmiyorum ?? şişmanlar için kot varmı onuda bilmiyorum
  • Usta aynı boydayız, 78 kilo oldum dün itibariyle ama senin kadar göğüs göbek yok, yani bayaa bi az senden. Benden kaynaklı bi şey sanırım 67 kiloydum zayıf gösteriyorsun diyorlardı boy kısa olunca çelimsiz gösteriyordum kilo aldıyim biraz dedim ama uçtu gitti. Ki şimdi gören en fazla 70sin diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: crossinqover

benim gibi tembelsen boşver şu an son safhadayım 38 beden kot giyiyorum bundan sonra ne giyecem bilmiyorum ?? şişmanlar için kot varmı onuda bilmiyorum

Bende 32 beden giyiyorum ama düşecek zamanla

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.