Şimdi Ara

Kilo Verme Çabalarım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: şiirselterörist

Usta aynı boydayız, 78 kilo oldum dün itibariyle ama senin kadar göğüs göbek yok, yani bayaa bi az senden. Benden kaynaklı bi şey sanırım 67 kiloydum zayıf gösteriyorsun diyorlardı boy kısa olunca çelimsiz gösteriyordum kilo aldıyim biraz dedim ama uçtu gitti. Ki şimdi gören en fazla 70sin diyor

Zaten diğer arkadaşta yazmış vücutlarımız aynı bende o kadar göbek yok diye genetik dicem ailede herkes zayıf annem 45 ablam 45 diğer ablam 50 babam 66 kilo bi ben böyleyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel 71.8 Kilo

• quote:

Orijinalden alıntı: NoTingMan

quote:

Orijinalden alıntı: agni_tr

Direk ekmeği kes gerisi gelir

Kesicem zaten bugunden itibaren hergün kilomu güncellicem hedefim 2 ay 10 kilo

Hocam nasıl tartılıyosun. Baya detaylı tartan bi aletin var galiba ? Benimki bozuk ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

quote:

quote:

Hocam nasıl tartılıyosun. Baya detaylı tartan bi aletin var galiba ? Benimki bozuk ya.

Öyle detaylı değil aslında carrefourdan aldıydık geçen sene 30 liraya dijital tartı bildiğimiz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

quote:

quote:

Öyle detaylı değil aslında carrefourdan aldıydık geçen sene 30 liraya dijital tartı bildiğimiz

Hocam benimki bir 66 ölçüyor bir 74. (Aç karnına çıkıyorum) Markası Sinbo sanırsam. Dandik birşey.

• Bendeki bu
     Kilo Verme Çabalarım

• NoTingMan kullanıcısına yanıt
    iyi gidiyorsun resim de çekin
  • Bu kadar hızlı nasıl verdin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devrim

Bu kadar hızlı nasıl verdin?

Yemeği az yiyorum.Zaten kilo fazla olunca verilecek potansiyel yağ da fazla oluyor.63-64 e kadar hızlıca vermeyi düşünüyorum.Sonrada iyice yavaşlar kilo vermem 64 kiloda bana yeter zaten.Eskiden yediğimin yarısını yiyorum.Sadece bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

iyi gidiyorsun resim de çekin

Yok bi ilk bide son gün çekecem o bana yeterli zaten 64 civarına inmem çok uzun sürmez
  • quote:

quote:

Yemeği az yiyorum.Zaten kilo fazla olunca verilecek potansiyel yağ da fazla oluyor.63-64 e kadar hızlıca vermeyi düşünüyorum.Sonrada iyice yavaşlar kilo vermem 64 kiloda bana yeter zaten.Eskiden yediğimin yarısını yiyorum.Sadece bu.

Sadece yemeği az yiyorsun yani? Bu mudur? Spor mpor hak getire?
  • 1.69 boy leş.hiçbir halt olamazsın
  • Ekmeği kes şekeri kes + şeker ihtiva eden ürünleri akşam yemeklerini çok çok hafif yap zaten spor da yaparsan çok tahat verirsin ancak protein alımına dikkat etmen lazım

• quote:

quote:

quote:

Sadece yemeği az yiyorsun yani? Bu mudur? Spor mpor hak getire?

Spor olarak yürüyüş sadece bide evde dumbell falan onlara öyle çok spor falan demek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alex

1.69 boy leş.hiçbir halt olamazsın

Daha 17 ye yeni girdim bence 1.69 da kalmaz boyum biliyorum standartların altındayım ama aile böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Hayırlısı olsun sağlıklı kilo vermeniz dileği ile. Uzun yıllardır spor yapıyorum. Şu sıralar 65kilodayım bel bölgemde yağlanma var. Günde 1.5 saat yüzme 2 gün 30km bisiklet 1 gün dinlenme ile anca 400gr verdim. Böyle metabolizmanın.... :D

sende bendensiz kardeş başkası olsa 10 kilo verir biz gram verince seviniyoz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: daykoo

Ekmeği kes şekeri kes + şeker ihtiva eden ürünleri akşam yemeklerini çok çok hafif yap zaten spor da yaparsan çok tahat verirsin ancak protein alımına dikkat etmen lazım

Dediklerinizi özellikle şeker konusunu dikkate almaya çalışıyorum iyice azalttım yakında hiç kullanmıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenitolepe

6 ay spora gidip kilo veremediysen sen çok yanlış işler yaptın demektir. Düzenli sporla ne sağlıklı 4 kilo veriliyor zaten. 6 ayda 24 kiloluk yağ ve su kütlen yoksa 6 ayda yağlardan kurtululabilir.

Yaklaşık 3 ayda kademeli bir şekilde 10 kilo vermiş birisi olarak dediğinize aynen katılıyorum. Verdiğim kilolar özellikle bel bölgesindeki yağlardan gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Vallaha ben yaz başında 150 kiloydum şuan 125im

Hocam seneyede artık 75 i görürsün inşallah devam edecekmisin zayıflamaya?

100-95 gibi bırakmayı planlıyorum zaten kemikler iri, o yüzden 75 e düşemem. Body'e başlıyacağım 95-100 gibi

Kemik dediğin şey 6-7 kilo anca geliyor.

Benim boyum 1.78 4.6 kilo kemik var.

• Güncel 71.5
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.