Şimdi Ara

KİNGMUONLİNE HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aarkadaslar bu KİNGMUONLİNE ne zamandan beri acık.Kapanması söz konusu olabilirmi.Ne zamandan ne zamana reset atılıyor v.s bilgi edinmek istiyorum kingmu hakkında kısaca..

• en saglam turk serverlerinden biridir. daha 1-2 hafta önce resetlendi.

portal site : http://sansar.ath.cx/

forum sitesi : http://www.kingmuonline.com/forum/

gerekli bilglileri forumdan öğrenebilirsiniz.

saygılarla....
  • Bu server'ın exp kaç drop kaç yav bir türlü siteden bulamadım..
  • dostum tam bılmıyorum ama baya dusuk drop exp 150* galıba exp drop ta %60 emın degılım ama :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anumis

dostum tam bılmıyorum ama baya dusuk drop exp 150* galıba exp drop ta %60 emın degılım ama :S

Bu sıralar Zor serverda kasmak hiçmi hiç istemiyom...
    İyikide clienti indirmedim zaten siteden ranking bölümünü takip ediyodum adamlar baya bir zor lvl atiyolar..
    Ama server için kalitesi için türkiyedeki sayılı serverlardan biridir diyebilirm
  • server cok gusel benim eski server de 8 res DL( KTLM ) vardi cok ıyı arkadas ortamı vardı. ama speed hack oldu dıye resetlendı server. simdi tekrar onlıne . Adminler ( Sansar , Devilboy , Zeus,) cok ıyı bılıyolar bu ıslerı saygıda kusurlarını gormedım hıc. serverlede ılgılenıyolar bayaa.

saygılarla...
  • bencede güzel bir server amma

Exp düşük oldugu için ve sadice hafta sonlari düzgünce kasabildiğim için biraz sıktı
  • zaten server de belırlı kısıler var adamlar 24 saat onlıne ısı gucu yok sankı :D
  • 2 yıldır oynuodm artk bıraktm..eskiden süper 1 server dı ama son zamanlarda üst üste res atıldı umarım eski gunlerine döner
  • arkadaslar bende cok sevdim kingmuonline ama duyduguma göre ___YgT___ biliyor galiba cok reset atılıyormus servera bu dogrumu..
  • servera girdim kasıyom ama boşa kasıyom galiba cok dc veriyor bide kapandı server acilmicaq galiba nası server bu yaf bide 2 yıldan veri açıkmış deli olmak elde değil..

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.