Şimdi Ara

Kingston G ve GN serilerinin farkı nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yakın zamanlarda ram almayı düşündüğüm için biraz araştırma yapıyorum. şu anda sistemimde Kingston CL5 1066 2gb dual kit ram var (modeli: KHX8500D2K2/2GN) buna 2gb daha eklemek istiyorum. bir yararı olur mu olmaz mı bilmememe rağmen nedense aynısından alsam daha iyi olurmuş gibi geliyor. piyasada bu modeli araştırırken bir de "KHX8500D2K2/2G" diye başka bir modelin olduğunu gördüm. yani sadece sonundaki N eksik. bazı satış sitelerinde iki model arasında fiyat farkı olmasına rağmen Kingston'ın sitesine baktığımda özellik olarak pek bi farklarını göremedim GN ve G serilerinin. bunların aralarında nasıl bir fark var siz biliyor musunuz.

bir de yanına eklerken aynı modelden eklemenin bir faydası olur mu yoksa aynı standartlarda başka bir marka mı bakmamı tavsiye edersiniz. şimdiden teşekkür ederim.

• ayni kodlu ramden kullaniyorum, bir kit daha alayim dedigimde ben de ayni duruma dusmustum GN olanlar daha pahali.nvidia sli manasinda N.cipleri farkli olabilir sogutuculari farkli olabilir ayni marka ama iki farkli kit kullanmis olursun.problem cikmayabilir dedigim gibi ben de alip kullanmadim.
  • teşekküer ederim bilgiler için. SLI ile bi alakam yok hatta NVIDIA ile bile alakam yok ama iki ram arasında performans veya uyumsuzluk farkı olmasından endişeliyim.

daha önceden G modelini kullanan arkadaşlar varsa düşüncelerini yazabilirler mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.