Şimdi Ara

kingston yardım lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bugune kadar pc mi 3,00 ghzde gunluk hic problemsız kullanıyordum sistem assada,bugun yeni ikinci olarak bi kingston 1gb 667 ram aldım digerinin aynısı ama bu ramı takınca aynı ayarlarda pc windows barında reset atıyor ayrıca aldıgım kingston ramde cpuz da ve everestte Samsung yazıyor ve timingler farklı gosterıyor ne yapmalıyım ramı geri iade edip diger kingstonu aldıgım yerdenmı alyım yoksa bişeyler yapıp duzeltebilirmiyim forumu arasırdım kıngstonda samsumsung yazması normal denılıyor ama bu o/c olayı nasıl olacak canavargıbı 3,00 da calısan pc sımdı acılmıyor bile (default ayarlarda acılıyor) timinglerden hıc anlamam onlaramı bı ayar cekmem lazım yoksa ramı dogrudan gerimi yollayım

lutfen acıl eger geri yollamam gerekıyosa soleyın zaman gecmeden yollayım tesekkurler

• Bahsettiğin sorunu aşmak içöin elinde bulunan ramin chipleriyle aynısı ile değiştirmeni önereceğim sana. Kingston farklı chiplerle ram üretmekte. Ürünü ilgili firmanın elinde mevcut ise aynı chipli olmasına dikkat etmeni tavsiye ederim. Bu ürünler her partid değişiklik gösterebilmetedir.
    Saygılar

quote:

Orjinalden alıntı: giutarist

arkadaslar bugune kadar pc mi 3,00 ghzde gunluk hic problemsız kullanıyordum sistem assada,bugun yeni ikinci olarak bi kingston 1gb 667 ram aldım digerinin aynısı ama bu ramı takınca aynı ayarlarda pc windows barında reset atıyor ayrıca aldıgım kingston ramde cpuz da ve everestte Samsung yazıyor ve timingler farklı gosterıyor ne yapmalıyım ramı geri iade edip diger kingstonu aldıgım yerdenmı alyım yoksa bişeyler yapıp duzeltebilirmiyim forumu arasırdım kıngstonda samsumsung yazması normal denılıyor ama bu o/c olayı nasıl olacak canavargıbı 3,00 da calısan pc sımdı acılmıyor bile (default ayarlarda acılıyor) timinglerden hıc anlamam onlaramı bı ayar cekmem lazım yoksa ramı dogrudan gerimi yollayım

lutfen acıl eger geri yollamam gerekıyosa soleyın zaman gecmeden yollayım tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.