Şimdi Ara

Kırık obp ne kadar geri atti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yıl sınava 2.kez girdim sıralamam 215k. Tekrar mezuna kalma sansim yok mecburen kırık ile hazırlanıcam.

Bu yıl kırık obp ile giren varsa kırık obp'nin ne kadar geri attığını yazabilir mi ? Benim obp 72 puan hesaplama sitelerine göre 30 binden 50 bin civarına atiyor bu yıl oyle mi geldi yoksa daha mı kötü ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kırık OBP'nin Etkileri

Kırık obp ne kadar etkiler?

Obturator foramen kası, uyluk iç kısmını döndüren ve kalçayı dışarı doğru çeviren bir kastır. Bu kasın yırtılması veya gerilmesi "kırık obp" olarak bilinir. Kırık obp, günlük aktivitelerden spor aktivitelerine kadar değişen hareketleri etkileyebilir.

Kırık obp hesaplaması

Kırık obp'nin şiddeti, yırtığın veya gerilmenin boyutuna ve konumuna bağlı olarak değişir. Kasın yalnızca bir kısmı yırtılmışsa, kişi hafif ağrı ve rahatsızlık yaşayabilir. Kasın tamamı yırtılmışsa, ağrı daha şiddetli olabilir ve kişi yürümekte veya diğer aktiviteleri gerçekleştirmekte zorlanabilir.

Kırık obp çok etkiler mi?

Kırık obp'nin etkileri kişiden kişiye değişebilir. Bazı insanlar kırık obp'yi nispeten hafif bir rahatsızlık olarak yaşarken, diğerleri önemli ağrı ve hareket kısıtlılığı yaşayabilir. Kırığın şiddeti, kişinin aktivite seviyesi ve genel sağlığı gibi faktörler de etki eder.

Obp kırılması çok etkiler mi?

Obturator foramen kasının yırtılması veya gerilmesi, obp kırılması olarak bilinir. Obp kırılması, kırık obp ile aynıdır ve etkileri de benzerdir. Kişinin ağrı seviyesi ve hareket kısıtlılığı, kırığın şiddetine bağlı olarak değişir.

Kırık obp nedir?

Kırık obp, obturator foramen kasının yırtılması veya gerilmesidir. Bu kas, uyluk iç kısmını döndürür ve kalçayı dışarı doğru çevirir. Kırık obp, ağrı, rahatsızlık ve hareket kısıtlılığına neden olabilir.

Kırık obp ne kadar etkiler?

Kırık obp'nin etkileri kişiden kişiye değişir ve kırığın şiddetine bağlıdır. Hafif vakalarda, kişi hafif ağrı ve rahatsızlık yaşayabilirken, daha şiddetli vakalarda kişi yürümekte veya diğer aktiviteleri gerçekleştirmekte zorlanabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • 95 k sayısal geriye atti
  • Girgin4104 kullanıcısına yanıt
    Obp kac ? Kaç k dan 95k'ya atti
  • Kırık obp ne kadar geri atti
  • Kırık obp ne kadar geri atti
  • Ea 13kdan 38kya attı obp 80
  • Geçen seneye göre daha çok geri atmış. Ham 20k sayısalda 72 obp ile en fazla ne kadar geri atar ? 50k dan daha kötü gelir mi
  • tm 2k küsürden 7k küsüre attı beni
  • Her sene obp etkisi kar topu misali büyüyerek ilerliyo..kırıkla hazırlanmak kumardır...obp zaten 72 imiş..mfde kırıksız bile üzecek kadar atabilir..ben denedim bu sene şimdi kendi ünime bile giremem tercih yapsam..iyi düşün taşın..ilk senense zaten boşver öbür seneye hazırlan
  • 86k geri attı 75 obp kırık
  • İlk sene degil ikinci senem. Mezuna kalma ihtimalim yok bu yılki sıralamam 216k

2 yıldır doğru düzgün çalışmıyorum ama bu yıl daha iyi ve düzenli calisacagima eminim. Daha kötü yapma ihtimalim pek yok. Ham sıralama 30k olsa kırık obp 70k'ya bile atsa yine de iyi benim için
  • Kırık obp ne kadar geri atti arkadaşımın sonucu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.