Şimdi Ara

kisa kısa hakem yorumlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Art niyet .. şirin gözükme bazı cevrelere .. Sarı lacivert alerjisi

Fenerin iyi oynamamasi hakeme hata yapma yetkisi vermiyor. Gerçi bu hatadan ziyade yukarıda saydığım nedenler olabilir.

Sizden de hakem yorumları alabilirmiyim. Kısa Kısa yorum lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakem kötü yönetti fakat hakem mükemmel yönetsede fener 1 puandan fazla çıkaramazdı, benim maç için genel yorumum budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burnaldinho

Hakem kötü yönetti fakat hakem mükemmel yönetsede fener 1 puandan fazla çıkaramazdı, benim maç için genel yorumum budur.

Hakem fena değildi. Emenikenin pen6 dakikası zaten 81. 2 dk sonra fb golü buluyor. Baroninin atılması desen takım ruhunu artırdı.

ynen katılıyorum. Hakem kötü yonetse de maçın kaderi fazla etkilemedi.

FB 3 puan alamazdi zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

quote:

Hakem kötü yönetti fakat hakem mükemmel yönetsede fener 1 puandan fazla çıkaramazdı, benim maç için genel yorumum budur.

Hakem fena değildi. Emenikenin pen6 dakikası zaten 81. 2 dk sonra fb golü buluyor. Baroninin atılması desen takım ruhunu artırdı.

FB 3 puan alamazdi zor

hakem kötü yönetsede maçın kaderini etkilemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALOK

quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

quote:

FB 3 puan alamazdi zor

hakem kötü yönetsede maçın kaderini etkilemedi.

Çok manidar bir yorum olmuş bencede. Kötü yönetmesi Fenerin işine geldi sanırım. Burada isyan etmesi gereken elazığ sanırım

• Mac badinda 3 4 tane net pozisyona girdiniz karsi takiminda 1 şutunu Volkan çıkarttı ben 70den sonra FB alir diyordum ama kondisyon sorununu sizde asamadiniz eger golleri atabilseydi futbolculariniz 3luk yapardınız kacirincada piller bitti.

• Hakem sonuca etki etti ama hangi sonuca ? ilk 10 dksında azımıza bal çalan bir takım sonrası rezalet ötesi. Zaten resmi siteden yapılan açıklamada rezil bir futbol sergilediğimiz kabul edilmiş. Ayrıca hakeme teşekkür etmeliyiz bizi Baroni den 2 hafta kurtardı çok şükür, ama ts maçını kaçıracak severdi horoni kötü oynasa da Baroni. Ayrıca 1 puana sevinmeliyiz, 10 dk hariç top oynamadık ve Gökhan çizgiden top çıkardı90 + da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.