Şimdi Ara

Kız arkadaşım beni aldattı ne yapmalıyım? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
28.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CoLoSis

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

quote:

Karşısına al ve sakin bir dille " Beni aldattığını biliyorum , lütfen inkar etme. Yaptığın kişiliksizlikten başka birşey değil. Beni üzdün , bunu haketmiyordum. Neyse , sen bilirsin hayat senin. Birgün gelir şimdiki duygularımı sen yaşarsın , hayat bu. " diyip kalkacaksın oradan ve arkadan birdaha bakmayacaksın. Ama sakin ol , sakın bağırma..

bence sen kendini peygamber falan sanıyorsun içten içe..veya böyle çok üstün bi insan sanıyosun..çok ciddiyim

Gerizekalı biri için niye sinirleneyim ?

Sinirlenip sinirlenmemek kimsenin elinde değildir. Sen ihaneti bu kadar normal bir şeymiş gibi karşılıyorsan o senin genişliğindir. Yazdıkların sanki ufak çocuğa öğüt verir gibi. Biraz daha gerçekçi yazabilirsin.

Quad seni severim bilirsin ama bu konuda arkadaş haklı.Bu durumda biraz daha realist düşünmek lazım.

Konuyu açan arkadaş,kesinlikle sineye çekip kendini sigaraya içkiye filan verme.
    Yapabileceğin 2 şey var.Ya gözünün içine baka baka sende aldatıp miktiri çekiceksin.
    Ya da birlikte olacak seviyeye geldiyseniz,birlikte olup "hadi şimdi miktir git 2.sapınla takıl bir daha da beni arama senle işim bitti" de.
    Her iki durumda da acı çeker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 15 Eylül 2010; 21:03:07 >

• Kazık üstüne oturt
  • yüzüne karşı 2.elden hoşlanmıyorum hep bozuk çıkıyor benden bukdar sana iyi tamiratlar de
  • el ele gördüğünde gidip suratına tükürecek cesaretin yoksa kusura bakma hak ediyorsun...
  • vur ikisinide
  • o çocuğu tanıyorsan sevgiline de ki:
    şu sıralar bununla baya samimisiniz bana yalan söylemezsin değilmi?
  • Sahip olduğum her şeydin tatlım sen,
    O yüzden istanbula her şeyimi bıraktım.
    Gidip şimdi uzaklarda yaşıyacağım.
    Söyle bana altadırken senin nerdeydi aklın?
    Senin için galiba özel değilim,
    Şimdi mutlulukla arkandan söven biriyim?
    Hayır! Yaptıklarını yapmam ben özenti miyim?
    Lakin gelen bütün dudakları öper gibiyim
    Ben yüzünü görmek istemem verem etme
    Daha fazla lazım bana, lazım bak dezenfekte
    Aşk bu gününe kadar hep salaklarla yeter
    Hep devam ettim istediğin şeyler canım her erkekte var
    Ama şimdi her şey oldu bitti pişman mısın?
    Hiçte bile çünkü maymun iştahlısın
    Benle beraberken hep iş atmışın
    Yoksa benle olan sende feriştah mısın?
    Rap dinliyorsa iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: ssj2vegeta

Sahip olduğum her şeydin tatlım sen,
    O yüzden istanbula her şeyimi bıraktım.
    Gidip şimdi uzaklarda yaşıyacağım.
    Söyle bana altadırken senin nerdeydi aklın?
    Senin için galiba özel değilim,
    Şimdi mutlulukla arkandan söven biriyim?
    Hayır! Yaptıklarını yapmam ben özenti miyim?
    Lakin gelen bütün dudakları öper gibiyim
    Ben yüzünü görmek istemem verem etme
    Daha fazla lazım bana, lazım bak dezenfekte
    Aşk bu gününe kadar hep salaklarla yeter
    Hep devam ettim istediğin şeyler canım her erkekte var
    Ama şimdi her şey oldu bitti pişman mısın?
    Hiçte bile çünkü maymun iştahlısın
    Benle beraberken hep iş atmışın
    Yoksa benle olan sende feriştah mısın?
    Rap dinliyorsa iyidir

Beta bebeğim

Okurken aklımdan bu şarkı geçiyordu iyi oldu koyduğun

•  Kız arkadaşım beni aldattı ne yapmalıyım?
  • O kızı eve at. Ya da gidebileceğin en ileri şeyi yap ve sonra işin bittikten sonra niye yaptın de gördüm falan de. Ondan sonra bas git. İstersen bir miktar para da verebilirsin...
    Değmez sevilmeye hiçbiri.
  • Pelikan yada faber castel silgiyle hayatından sil
  • quote:

Karşısına al ve sakin bir dille " Beni aldattığını biliyorum , lütfen inkar etme. Yaptığın kişiliksizlikten başka birşey değil. Beni üzdün , bunu haketmiyordum. Neyse , sen bilirsin hayat senin. Birgün gelir şimdiki duygularımı sen yaşarsın , hayat bu. " diyip kalkacaksın oradan ve arkadan birdaha bakmayacaksın. Ama sakin ol , sakın bağırma..

işte bu sözleri söyledikten sonra gözlerinden tarifi imkansız bir pişmalık okuyabilirsen seni sevmiştir demektir; ancak yine de bunun bir faydası yoktur. Çünkü bir defa aldatan yine aldatabilir. Sadece bu pişmanlığı görmek isteyebilirsin diye düşünüyorm; belki de göremezsin. Kim bilir?

• Çocuğu döv diyenlere Allah akıl fikir versin.Kız onu da kandırmıştır yoksa oğlan başkasıyla çıktığını bildiği halde o kızla takılır mı sizce?
  • ulan kız seni aldatıyo başka erkekle gönül eğlendirio ve sen bunu gördüğün halde bişiy yapmıyosun ilk işin keşke onları gördüğünde yanına gidip kıza saglam bi tokat atıp ordan gitmen olurdu yada suratına tükürseydin hakaret edici kızın kızsal içgüdüsüne hakaret edicek laflarda bulunucaktın ve hatta yanında çocugada dicektin takılma bu kızla senide aldatır beni seninle aldattıgı gibi deseydin bu ilişki çoktan bitmiş ve kafan rahat olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

quote:

bence sen kendini peygamber falan sanıyorsun içten içe..veya böyle çok üstün bi insan sanıyosun..çok ciddiyim

böyle durumlarda hırçınlaşıp ilişkiye girmek hiç bişeyden habersizmiş gibi kızın yaptığınadn daha kötü dövüp sövmede olmaz tepki vermeyip bitrceksin ki değersiz olduğunu hisstsin

• Madem aldattı yapacak tek bişi var...

Kız arkadaşım beni aldattı ne yapmalıyım?
  •  Kız arkadaşım beni aldattı ne yapmalıyım?
  • kardeşim sen göz göre göre kızı başkasına vermişsin o kadar şımart mışsın olmazki böyle yok hediyenin en babası yok gezmenin en kralı olmaz olmaz kız resmen senin paranı kullanmış ben yerindew olsam kızı oğlanla basarım bi gezel döverşm sonra arkama bile bakmadan çeker giderim
  • Öncelikle senin adına üzüldüm başıma gelse neler hissederdim bilemiyorum,Dostum kız seçimini yapmış sana düşen yapman gerekenler şunlar.
    1-O kızdan ölüm mesajı gelse bile umrunda olmasın.
    2-Arkadaşlarınla birlikteyken o konuyu açma,açarlarsada kapat bu seni yüceltecektir iyi hissedersin.
    3-Konuşmak isterse işim var de geç.
    4-Sakın ama sakın geri dönme ve başka aşklara yelken aç ;))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: $$T3$$

Öncelikle senin adına üzüldüm başıma gelse neler hissederdim bilemiyorum,Dostum kız seçimini yapmış sana düşen yapman gerekenler şunlar.
    1-O kızdan ölüm mesajı gelse bile umrunda olmasın.
    2-Arkadaşlarınla birlikteyken o konuyu açma,açarlarsada kapat bu seni yüceltecektir iyi hissedersin.
    3-Konuşmak isterse işim var de geç.
    4-Sakın ama sakın geri dönme ve başka aşklara yelken aç ;))))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.