Şimdi Ara

Kız arkadaşım beni aldattı ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
28.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız arkadaşımı deliler gibi seviyorum. Fakat dün onu bir erkekle el ele gördüm ve çok samimiydiler. Kız arkadaşım geceleri benden başka biriyle telefonda konuşuyordu. Ona sorduğumda arkadaşımla konuşuyorum diyordu. Bazen ise telefonu saatlerce kapalı kalıyordu. Çok kötüyüm. sürekli sigara içiyom. 4 paket bitti bile. Onun beni aldattığını bildiğimden haberi yok. Her zaman bana deliler gibi aşık olduğunu söylüyor. Ona herşeyimi verdim. Bir kızın hayal edemeyeceği hediyler aldım, sürprizler yaptım. Onsuz yapamam. Sizce ne yapmalıyım?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kız Arkadaşım Beni Aldattı: Ne Yapmalıyım?

Kız arkadaşının seni aldattığını öğrenmek yıkıcı bir deneyim olabilir. Bu zor dönemde ne yapacağını bilmiyor olabilirsin. İşte bu durumda sana yardımcı olabilecek bazı öneriler:

1. Duygularını Kabullen

Aldatılma haberini aldıktan sonra öfke, üzüntü, utanç ve ihanet gibi güçlü duygular hissetmen normaldir. Bu duyguları bastırmaya çalışma, bunun yerine onlara zaman tanı ve izin ver.

2. Kanıt Topla

Kız arkadaşının ihanetini kanıtlaman gerekebilir, özellikle de durumu onunla doğrudan görüşmeye hazır değilsen. Aldatmayı gösteren mesajlar, e-postalar veya sosyal medya paylaşımları gibi kanıtları toplamaya çalış.

3. Kız Arkadaşınla Konuş

Duyguların biraz yatıştıktan sonra, kız arkadaşınla olanları sakin ve mantıklı bir şekilde konuşmaya hazır hale gelebilirsin. Açık ve dürüst ol, ona neden şüphelendiğini ve hangi kanıtların olduğunu söyle.

4. Ne İstediğini Düşün

Kız arkadaşınla konuştuktan sonra, ne istediğine karar vermen gerekir. İlişkiyi sürdürmek mi, yoksa ayrılmak mı istiyorsun? İhtiyaçların ve duyguların doğrultusunda bir karar ver.

5. Kendine Zaman Tanı

Aldatılmanın üstesinden gelmek zaman ve çaba gerektirir. Kendine zaman tanı, iyileş ve hayatını yeniden yoluna koy.

6. Destek Ara

Ailen, arkadaşların veya bir terapistten destek al. Aldatma gibi travmatik bir deneyimle başa çıkarken sana yardımcı olabilecek insanlara güven.

7. Kendine İyi Bak

Kendine iyi bakmak önemli. Sağlıklı beslen, yeterince uyu ve düzenli egzersiz yap. Bu, hem fiziksel hem de duygusal sağlığını iyileştirmene yardımcı olacaktır.

8. Geleceğe Bak

Kız arkadaşın seni aldattı diye hayatının bittiğini düşünme. Geleceğe bak ve hayatında seni mutlu eden şeylere odaklan. Zamanla iyileşeceksin ve daha iyi birini bulacaksın.

Aldatılmak acı verici olsa da, bu deneyimin seni daha güçlü ve dayanıklı bir insan yapmasına izin ver. Yukarıdaki önerileri takip ederek, bu zorluktan üstesinden gelebilir ve hayatına devam edebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ona el ele dolaştığın erkek kimdi de Yüz yüze söyleki yüzünde oluşacak endişeyi görebilesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silinmiş -- 15 Eylül 2010; 1:26:22 >
  • onsuz yapmaya bak be hacı
    gordugunu soyledınmı kıza?
  • senin için çok üzüldüm. gerçekten zor bir durum ama açıkça söyleyeyim tekrar birliklte olmanız mümkün değil. çünkü her ne olursa olsun aldatmış yani senden vazgeçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ILKER]

onsuz yapmaya bak be hacı
    hayır daha hiç konuşmadım ne diyeceğimi bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ILKER]

onsuz yapmaya bak be hacı
    2 yumruk at kıza kendine gel sonrada işin olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: silinmiş

Ona el ele dolaştığın erkek kimdi de Yüz yüze söyleki yüzünde oluşacak endişeyi görebilesin
    salla gitsin.. ama sallamadan önce mutlaka sen de bi şeyler yap.. mesela o el ele gördüğün kişiyi bul hatta el eleyken ikisini birlikte yakala ilk önce adama dal sonra da sevgiline tokadı bas bitir.. bu arada film tadında bi yorum oldu bu da
  • quote:

Orijinalden alıntı: realkartal

hayır daha hiç konuşmadım ne diyeceğimi bilemiyorum

Alıntıları Göster
    sen de onu aldat gozlerının onu uzerındeykenkidurumdalarda
  • ayrıl. Baska yolu yok
  • İşkence tek çözüm.

Önce adamı yakala bayılt kuytu bi yere götür ellerini bağla sonra ayılt onu kendine gelsin al bıçağı teker teker organlarını çıkar ve ona göster eline tuttur.

Evde denemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkut17500

ayrıl. Baska yolu yok
    Montun var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapeMe

sen de onu aldat gozlerının onu uzerındeykenkidurumdalarda

Alıntıları Göster
    İlk önce yüzyüzeyken sor,böyle mutlu neşeli romantik şekilde takılıyoken ansızın,endişe yaparsa arkanı dön git,zaten geri kalan kısımlar genelde +18 olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

salla gitsin.. ama sallamadan önce mutlaka sen de bi şeyler yap.. mesela o el ele gördüğün kişiyi bul hatta el eleyken ikisini birlikte yakala ilk önce adama dal sonra da sevgiline tokadı bas bitir.. bu arada film tadında bi yorum oldu bu da

Ciddi diyorum böyle yap. Hala onsuz olamam triplerine girme. Gururun olsun biraz. Erkek gibi davran.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roofie Casanova

İlk önce yüzyüzeyken sor,böyle mutlu neşeli romantik şekilde takılıyoken ansızın,endişe yaparsa arkanı dön git,zaten geri kalan kısımlar genelde +18 olmalı.

Alıntıları Göster
    mesja at hemen ben başkasını seviyorum ayrılalım diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudi

quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

Ciddi diyorum böyle yap. Hala onsuz olamam triplerine girme. Gururun olsun biraz. Erkek gibi davran.

Alıntıları Göster
    çıkamazsın zaten hep içine batar söyle bakalım ne açıklama yapacak belki bir yakını

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Basyon

mesja at hemen ben başkasını seviyorum ayrılalım diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

çıkamazsın zaten hep içine batar söyle bakalım ne açıklama yapacak belki bir yakını

Alıntıları Göster
    Hocam ilgini alakanı tamamen kes. Telefon ederse açma, face hesabın varsa bi süreliğine kapat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Alıntıları Göster
    bence en güzeli ortak arkadaşlarınız varsa toplanın işte bi yere oturmaya felan gidin
    onların içlerinde sor kimdi o elele tutuştuğun kişi yada kızın en yakın arkadaşlarının içinde yap bunu ki cezasını çeksin
    aldatan erkekte kızda cezasını çekmeli her zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: stairway

Montun var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus Ice

Hocam ilgini alakanı tamamen kes. Telefon ederse açma, face hesabın varsa bi süreliğine kapat.

Alıntıları Göster
    Kankasını ayart
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.