Şimdi Ara

Kız konusu dostlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gamersbox

o kizin abisiyim ben. laftan anlamiyonmu bi daha yaklasma kardesime oyarim

Abi kardeşini bağla bana , sonra ne istersen iste benden

• quote:

Orijinalden alıntı: __LP__

... çekmiş

tam ben diyecektim lafı ağzımdan aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojo Moog

quote:

Orijinalden alıntı: __LP__

... çekmiş

tam ben diyecektim lafı ağzımdan aldın

Hocam yapma yahu , hiçmi umut yok ya
  • eğer bi kız:
    - seni üzmek istemiyorum
    - sen çok iyisin
    - erkeklere güvenmiyorum
    - eski sevgilimden çok kötülük gördüm (klasik eski sevgiliyi unutamama)
    - senden zaman istiyorum
    .
    .
    .

eğer bi kız bunlardan birini diyorsa ben o kızdan korkarım çünkü bunlar klasik kız yalanlarıdır. benim sana tavsiyem sakın ama sakın ona bağlanma ve aşık olayım deme biliyorum buna engel olamazsın ama yap birşeyler ve ona aşık olma sonra canını acıtıyor :) ben olmaz demiyorum ama o kızla sevgili olmama ihtimalin olmandan yüksek bunun garantisini verebilirim. bu durumda onu nasıl kendime yakınlaştırabilirim yani kendimi sevdiririm ona karşı bunun kesin bi cevabı yok aslında güzel yorumlar var güvenini kazan filan bunlar güzel şeyler ama kızlar genelde kendisini takmayan ve imkansız kişilere aşık oluyorlar ( laf aramızda biraz at gözlüklüler :D ) benim demem o ki konuşmayı bırakma ama ona sürekli mesaj atma yani günün büyük bölümünü onunla konuşarak geçirme ki bu senin ona yaklaşmanı onun senden uzaklaşmasını sağlıyor ( test edildi onaylandı :D ) kızı sıkma anlıycağın yavaş yavaş güvenini kazanmaya bak bu işler güven meselesi güvenini kazanırsan çok iyi bir sevgilin olabilir ama sevgilin olur mu seni sever mi bunun cevabı ne evet ne hayır. ama sakına sakın haketmeyene gereğinden fazla değer verme üzülürsün

• Panpa kalak demiş
  • bir şekilde güvenini kazanman için açık kapı bırakmış işte. haydi kolay gele, şimdi uğraş dur
  • kızlar sarhoş kafayla kusmak gibidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hosgeldinhacibaba

quote:

Orijinalden alıntı: Ramualda

Bence kıza her erkek gibi olmadığını göstermelisin

Eski çıktığım kız arkadaşım (Şu anda ayrıyız. Fakat arkadaş gibide değiliz. Sevgili gibiyiz ama lafta ayrıyız ) çıktığımız zamanlarda bana güvendiğini söylemezdi. Ve de kendisi yalnızlığı çok seven birisi hep bana bağlanma, ümitlenme ne olur üzülürsün sonra ben yalnızlığımı kimseye tercih etmem diyordu. Ben bazı şeyleri kendimce zamana bırakmaya başladım. Davranışlarımı ona göre şekillendirdim. İyi gününde, kötü gününde hep yanında oldum. Yalnız kalmayı çok seven insan son 2 haftadır her yalnız kaldığında bana mesaj atıyor, arıyor. Annemden ve senden başka kimsem yok hayatımda diyip duruyor. Eskiden hep yalnız kalmak isterdi. Artık yalnız değilde benimle kalmak istiyor her daim

Not: Kızla her konu hakkında konuşuyoruz. Cinsellik hakkında konuştuklarımdan dolayı bana aşırı güveniyor. Ve de ben bu kızla gelecekte bir şeyler düşündüğüm için cinsellikte ileriye gitmiyorum Eğer ciddi bir şeyler düşünüyorsanız sevgilinizle her konu hakkında konuşmalısınız. Bu sayede hem sizi daha iyi tanıyor, hem de siz onu daha iyi tanıyorsunuz. Kızın her derdini A'dan Z'ye biliyorum (Kızların özel bir şeyleri vardır diyeceksiniz fakat onları da anlatıyor.)

Demem o ki arkadaşım kıza en samimi halini göster. Bir kişiliğe bürünme. Ayrıca fazla üstüne düşme ki değerini anlasın. Ama yanında olman gerektiği zamanda sakın yanında olmamazlık yapma. Bir süre sonra sana alışacak. Ve iyi olsun, kötü olsun bir durum olduğunda sana danışacak, yanında olmanı isteyecek. Ayrıca kızla yan yanayken ona koruma güvenini ver. İleri ki yani sevgili olduğunuz zamanlarda da onu sahiplendiğini ona hissettir Şahsen ben kız arkadaşımın yanındayken sağa sola hiç bakmam. Çünkü aradığım, mutlu olduğum insan zaten yanımda daha fazlası ne olabilir ki?

Tam hislerime tercüman olmuşun
    Bende ona her erkeğin aynı olmadığını göstermek istiyorum . Veya diğer erkeklerden farklı olduğumu . Amacım direk bişeyler yaşamak olsaydı eğer etrafta onlarca kız var iki güzel lafa tav olan ama ben bu kıza herşeyimi anlattım ne kadar kişiyle birlikte olduğumu ne kadar süre birlikte olduğumu neler istediğimi . Ben doğru kişiyle bişeyler yaşamak istiyorum bu kızında o kişi olduğunu düşünüyorum yeri ve zamanı gelince zaten herşey yaşanır . Kız bana güveniyor diye düşünüyorum fakat tam olarak güvenini nasıl kazanabilirim yani diğerleri gibi olmadığımı nasıl gösterebilirim

Güvenini nasıl kazanacağını beraber girdiğiniz ortamlar gösterir. Ve de senin diğer kızlara yaklaşımın, tavırların belirler Yani kız sana öyle bir güvenmeli ki sana arkasını dönebilmeli. Birbirinizden ayrıldığınız zaman başka kızlara bakar mı kuşkusu olmamalı kızda. Bu güveni sağlamakta senin hal ve hareketlerine kalmış.

• Bağlanmak kelimesini geçirmekle büyük bir hata yapmışsın geçmiş olsun.
  • bi sure uzak davran
  • quote:

Orijinalden alıntı: lDarkDaqqerl

Bağlanmak kelimesini geçirmekle büyük bir hata yapmışsın geçmiş olsun.

Bundan sonraki tavırlarım nasıl olmalı peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deliboşnak

eğer bi kız:
    - seni üzmek istemiyorum
    - sen çok iyisin
    - erkeklere güvenmiyorum
    - eski sevgilimden çok kötülük gördüm (klasik eski sevgiliyi unutamama)
    - senden zaman istiyorum
    .
    .
    .

eğer bi kız bunlardan birini diyorsa ben o kızdan korkarım çünkü bunlar klasik kız yalanlarıdır. benim sana tavsiyem sakın ama sakın ona bağlanma ve aşık olayım deme biliyorum buna engel olamazsın ama yap birşeyler ve ona aşık olma sonra canını acıtıyor :) ben olmaz demiyorum ama o kızla sevgili olmama ihtimalin olmandan yüksek bunun garantisini verebilirim. bu durumda onu nasıl kendime yakınlaştırabilirim yani kendimi sevdiririm ona karşı bunun kesin bi cevabı yok aslında güzel yorumlar var güvenini kazan filan bunlar güzel şeyler ama kızlar genelde kendisini takmayan ve imkansız kişilere aşık oluyorlar ( laf aramızda biraz at gözlüklüler :D ) benim demem o ki konuşmayı bırakma ama ona sürekli mesaj atma yani günün büyük bölümünü onunla konuşarak geçirme ki bu senin ona yaklaşmanı onun senden uzaklaşmasını sağlıyor ( test edildi onaylandı :D ) kızı sıkma anlıycağın yavaş yavaş güvenini kazanmaya bak bu işler güven meselesi güvenini kazanırsan çok iyi bir sevgilin olabilir ama sevgilin olur mu seni sever mi bunun cevabı ne evet ne hayır. ama sakına sakın haketmeyene gereğinden fazla değer verme üzülürsün

Bu geceden itibaren mesaj atma olayını kesiyorum , sadece gerektiği zamanlarda ve onun bana mesaj attığı zamanlarda bende ona mesaj atacağım , olursa olur olmazsa olmaz ya tamam bişeyler hissetmeye başladıkta kendimizede acı çektirmenin lüzumu yok

• UPPPPPPP

Kız artık mesajlara cevap bile vermiyor umudu kesicem diyorumda gönül bu dinlemiyor ki

• kardeşim benden sana tavsiye kızların hepsi aynı hele bu kızların hepsi aynı mesajlaşmaya başlarsın ama öyle bi mesajlaşırsınki umutlanırsın dersin bu kızda benden hoşlanıyo fln ilk önce sen duygularını acıklarsın kızın vereceği cvp çoğunlukla aynıdır şu an erken, hazır deilim, erkeklere güvenmiyorum, sonra sen iyice üstüne gidersin kızın zaten öyle olması için bu cevapları verir. sonra bi bakmışın aşık olmuşun bi gün bi gelir kız görevini tamamldı ya seni kendine aşık etti sonra basar gider sende k.bkma g.. gibi ortda kalırsın. ben bu olayı çok yaşadığım için biliyorum. asla unutma harbi aşk ilk görüşte başlayan aşktır. umarım beni yanlış anlamazsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leu

kardeşim benden sana tavsiye kızların hepsi aynı hele bu kızların hepsi aynı mesajlaşmaya başlarsın ama öyle bi mesajlaşırsınki umutlanırsın dersin bu kızda benden hoşlanıyo fln ilk önce sen duygularını acıklarsın kızın vereceği cvp çoğunlukla aynıdır şu an erken, hazır deilim, erkeklere güvenmiyorum, sonra sen iyice üstüne gidersin kızın zaten öyle olması için bu cevapları verir. sonra bi bakmışın aşık olmuşun bi gün bi gelir kız görevini tamamldı ya seni kendine aşık etti sonra basar gider sende k.bkma g.. gibi ortda kalırsın. ben bu olayı çok yaşadığım için biliyorum. asla unutma harbi aşk ilk görüşte başlayan aşktır. umarım beni yanlış anlamazsın..

Haklısın kardeşim , umut vermeyi çok iyi biliyorlar veya biz kendi kendimize umutlanıyoruz da . Bence böyle olmaması gerekiyor tamam iyi güzel mesaj atıyorsunda erkek duygularını sana söyleyince niye mesaj atmayı keserler onu anlayamıyorum bitürlü

• izlencek bir yol yok tarık akan filmlerindeki gibi nefreti aşka dönüştürebileceğini sanıyorsan yanılıyorsan yoksa yoktur buakdar basit
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0rkunc

izlencek bir yol yok tarık akan filmlerindeki gibi nefreti aşka dönüştürebileceğini sanıyorsan yanılıyorsan yoksa yoktur buakdar basit

Aynen öyle dostum yine kaptırdık kendimizi bi sevdaya
  • quote:

quote:

kardeşim benden sana tavsiye kızların hepsi aynı hele bu kızların hepsi aynı mesajlaşmaya başlarsın ama öyle bi mesajlaşırsınki umutlanırsın dersin bu kızda benden hoşlanıyo fln ilk önce sen duygularını acıklarsın kızın vereceği cvp çoğunlukla aynıdır şu an erken, hazır deilim, erkeklere güvenmiyorum, sonra sen iyice üstüne gidersin kızın zaten öyle olması için bu cevapları verir. sonra bi bakmışın aşık olmuşun bi gün bi gelir kız görevini tamamldı ya seni kendine aşık etti sonra basar gider sende k.bkma g.. gibi ortda kalırsın. ben bu olayı çok yaşadığım için biliyorum. asla unutma harbi aşk ilk görüşte başlayan aşktır. umarım beni yanlış anlamazsın..

Haklısın kardeşim , umut vermeyi çok iyi biliyorlar veya biz kendi kendimize umutlanıyoruz da . Bence böyle olmaması gerekiyor tamam iyi güzel mesaj atıyorsunda erkek duygularını sana söyleyince niye mesaj atmayı keserler onu anlayamıyorum bitürlü

kardeşim bu devirde aşkı düşünmcksn artık sen oyun oynucaksın vur kaç yani taktik bu mutluluğun kapısını aralıyor bu taktik aşk felan yalan. önce küçük xxx mutlu olsun zaten sende oluyosun..

• quote:

quote:

quote:

kardeşim bu devirde aşkı düşünmcksn artık sen oyun oynucaksın vur kaç yani taktik bu mutluluğun kapısını aralıyor bu taktik aşk felan yalan. önce küçük xxx mutlu olsun zaten sende oluyosun..

Öylede olmuyo be kardeşim , sırf mala vurmak için bi kızla takılmak garip geliyor bana . Olucaksa sevdiğim insanla olmasını istiyor insan

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.