Şimdi Ara

KIZI ÇOK SEVİYORUM YALVARIRIM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuyu bı arkadasıma yardım ıcın actım beyler yardım edelım su cocugun derdıne bı el atın sevenlerı kavusturalım

şimdi kızı takip ettim. Metroya bindi. Metroda arkalarla birlikte oldugu için konuşmadım herneyse.. metrodan indi –bende indim. sonra otobüse bindi hmene bende bindim. tek oturulon boş koltugua oturdu.sonrada ben gittim onun önündekine oturdum dedim ki şuraya gelsene önde iki tane boş koltuk vardı oraya geld dedim neden ki dedi .tabi ben onu dedim ve hmeen gittim. sonra işte devam ettim .nerde incek diye . sonra koltuktan kalktı bende kalktım . o ön kapıda ben arka kapıda . düğmeye biri bastı incekmiş gibi yaptı. tabi bende hemen ön kapıdan indim.kız inmedi ben indim .enayi oldum. Ya kızın bende gönlü var abi. arkadaşa mesaj çektim kızın telefon numarasını aldım . ne yazayım kıza. Söyle???

hadı beyler yardımlarınızı beklıyoruz

• Abazalık Yapmasın Kız Cezasını Vermiş
  • bu konuyu ünlü baska bi forumda da gördüm şimdi bi ask konularına bakam die girmiştim.

PeTarTAa sn misin
  • Fener maçı ne olur sence de

Alla Alla senin durum diye birşey yok ki , herşey acık valla "selam" diye başla gerisi kendinden gelir..
  • of ulan ne macera
    :D
  • Ama Bir Msj Önerisi Arkadaşın Madem Telefon Numarasını Aldı

Şöyle Bir msj Çeksin

Bunu Bana Yapmamalıydın Bebeyim İstedğin Oyunsa Onuda Oynarık
  • kız acayip uyanıkmış ama fazla üstüne gitmesin kız belliki istemiyor

zorla güzellik olmaz tecavüz olur
  • kızı rahatsız etmeyin gönlü olsa böyle bişey yapmaz

üstelik bu konular çok sıkmaya başladı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.