Şimdi Ara

KIZLARIN ASLA KARŞI koyamayacağı SAÇ TİPİ xD (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
14.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: añgelus

quote:

Orjinalden alıntı: 500PuncH

Benim şaçım buna benziyo abartılıcak yanı yok Renkler şaçı bi ilginç kılmış Onun dışında düzgün salaş şaç stili

ne mutlu sana. peki teorim için ne diyeceksin? kızlar üstünde gerçekten etkili mi? neyse şaka yapmıyım ben, sonra yine yanlış anlaşılırım, birilerinin canı sıkılır toplumsal mesajlar yağdırırlar... türkçe'yi nasıl kullanacağımı sorgularlar falan. tromso ve punch, teşekkürler bu arada konuyla alakalı mesajlar attığınız için.

Kızlar konusunda hiç bi etki yaratmıyor türk kızlarına etki yaratmak için top olman gerekli
    Les olursan kızlar konusunda çok etki yaratır saldırırlar Türk kızları bunları seviyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 500PuncH -- 16 Ekim 2008; 5:24:17 >

• fön ve sprey cok basit yapılabilir bi saç tipi
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

fön ve sprey cok basit yapılabilir bi saç tipi

@good charlotte diyorsa doğrudur

---------------------------------------

hadi onuda yapamadın diyelim , git bir profesyonel kuaföre(elinde bu saç stilini gösteren resimle)

ben böyle yapmak istiyorum saçlarımı diye söyle , kuaför senin saçını şekile sokarken dikkatlice izle neler yapıyor nasıl yapıyor gibisinden..

eve gidince kendin denersin aynısını

• 2.ci resimde daha klas duruyor saç
  • quote:

Orjinalden alıntı: costance

nereye gidiyor bu gençlik saldıray abi.

• http://www.uzmantv.com/duz-sacli-erkekler-nasil-bir-sac-modeli-secmeli

Katlı kesim lazım...Ve buna sac spreyi ve fön ile olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __ToLPoW__ -- 16 Ekim 2008; 10:42:06 >
  • Ne olursan Ol yinede kendin Ol
  • Ben kız olsam bu saç tipi olanlara vermezdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

Ben kız olsam bu saç tipi olanlara vermezdim

Recep e mi verirdin
  • saçlarını 6-7 cm arası kestir. Fönle düzelttir. Ondan sonra da jöle ,sprey veya dax türü birşeyler istediğin hale getir. Her türlü saça olur bu . Dalgalı olması olmaması mühim değil. Fakat önemli olan surat yapısıdır. Herkesin suratında bu şekilde durmaz. Sonra mülayim gibi dolaşırsın piyasada. Millet suratına güler.

ayrıca fazla gossip girl izleme. Psikolojin bozulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 16 Ekim 2008; 11:54:15 >
  • Yazın saç tipim bu tipin aynısıydı , okul başlayınca kestirdik tabi , yalnız şunu söylim saç rengin koyu ise hiç düşünme çok igrenç duruyor . Bu saç modelinde en az saç renginin kumral ve açık tonlarda olması gerekiyor . Koyu saçlarda yakışmıyor . .
  • gossip girlde her bölüm başka kızı düzen herif deilmi bu

bundan krali yok bence

KIZLARIN ASLA KARŞI koyamayacağı SAÇ TİPİ xD
  • kat kat kes diyince anlar mı ki ya standart bir berber? gerçi ben berbere 12 lira veriyorum kesim için, standartların biraz üstünde heralde. biliyodur inşallah. bu son koydugunuz palyaço kıyafetli çocugun saçı da fena değilmiş bu arada. biliyorlar işi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

Ben kız olsam bu saç tipi olanlara vermezdim

• sen kendi tipini düzelt saçın kalsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: own3dripy

gossip girlde her bölüm başka kızı düzen herif deilmi bu

bundan krali yok bence

KIZLARIN ASLA KARŞI koyamayacağı SAÇ TİPİ xD

Fazla radyasyon yemiş eleman.Kızlar böyle tiplere veriyorsa o kızların ben

• Çocuk da çok matah değil hani gay gibi i*** gibi bişi...
  • Bir saçın kesimi değil, estetiği önemli. Bu estetikten yararlanmak için durumunuzun buna elverişli olması gerekir. Yani boyunuz, tipiniz, şekliniz, şemaliniz, dişleriniz vs vs...
  • yataktan kalk aynaya bak aynı şekil oluşur zaten ??
  •  KIZLARIN ASLA KARŞI koyamayacağı SAÇ TİPİ xD
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.