Şimdi Ara

KIZLARIN ASLA KARŞI koyamayacağı SAÇ TİPİ xD (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
14.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: añgelus

TheGu4rdian
    TheOuTLaW
    Layblood
    eyvallah arkadaşlar sağolun.
    gay'likle ilgili bişey diyemicem. beni alakadar eden taraf sadece saçlardı. ama siz illaki konunun içine edicez diyosunuz sanırım, yapacak bir şey yok. ayrıca bir fotografla insanların cinsel tercihini nasıl anında anlıyorsunuz çok enteresan, irdelenmesi gereken bir konu.

katılıyorum insan fotografla nasıl anlayabilirki cinsel tercihini,resmen camur at izi kalsın.adam cidden yakısıklı burdaki tüm uyelere sümük bile atmaz tip açısından.erkeklerde bazen kızlar gibi oluyo cekememezlik yönünden.saç modeli abartılcak gibi değil adamın tipine gitmiş,ki sende oyle yap sac kesiminde en yanlış seydir birinin sacını kuaforun onune getirip böyle istiyorum demek.tipine tarzına uygun sac modeli secmelisin

• yahu bu saçı kızlar ne beğenecek. kızlar kısa saçlı erkekleri daha seksi bulur. kısa saçlı olacaksın kısa saçta kafa tipine oturacak. gidin mahalle berberine 3 numara vurdurun demiyorum anlayan anlar. ayrıca ilk resimde adam gay gibi çıkmış.
  • quote:

TheGu4rdian
    TheOuTLaW
    Layblood
    eyvallah arkadaşlar sağolun.
    gay'likle ilgili bişey diyemicem. beni alakadar eden taraf sadece saçlardı. ama siz illaki konunun içine edicez diyosunuz sanırım, yapacak bir şey yok. ayrıca bir fotografla insanların cinsel tercihini nasıl anında anlıyorsunuz çok enteresan, irdelenmesi gereken bir konu.

adam makyajlı, yanaklarına bak. ayrıca dudaklarında hafif ruj veya lipstick var. tip olarakta kız gibi. bu tahmin yapmaya yeter sanırım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 17 Ekim 2008; 4:54:55 >
  • tek kelimeyle leş hatta leşo
  • bu nasıl bu daha güzel gider sana

KIZLARIN ASLA KARŞI koyamayacağı SAÇ TİPİ xD
  • en kralı benim gibi yap hiç tarama jöle felan sürme deli fakmış gibi durur saçların çok güzel oluyo..
  • Saç tipi düşünceğine nasıl para kazanırım de.. Kızlar artık saça başa deil banka hesabına ve cebindeki para ile ilgileniyor
  • Benim böyle gibi ama dağınık değil
  • Adamın ten ve saç rengi uyumlu,adam da karizma dolayısıyla yakışmış

Kalkıp bu modeli kendime yapsam inşaat amelesi gibi olur çıkarım
  • Bu resimleri de götür yardımcı olur sana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardagame

Saç tipi düşünceğine nasıl para kazanırım de.. Kızlar artık saça başa deil banka hesabına ve cebindeki para ile ilgileniyor

ilk sayfada belirtmiştim, konu ilgi çeksin diye espiri babında yazmıştım kız lafını. bu kadar abartılacağını bilsem yazmazdım, neyse yaptık bir hata. zaten ben nişanlıyım. nisan'da askere gidicem. sağ salim dönersem de evlenicem kısmetse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi añgelus -- 17 Ekim 2008; 15:17:34 >
  • quote:

insan gibi sorduk yaaa. ilgi çeksin diye de espirili bişey yazdım. hemen vatan-millet-sakarya moduna girmyin be kardeşim. forumu bari kurtarmayın. bırakın nolur boyle kalsa. illaki sınırlar olması lazım ama değil mi? milletin kendini sıkması, açık olmaması işine geliyor bazılarının. basit bir örnek oldu ama bu statükoculuk toplumun her kesiminde çıkıyor karşımıza. hayret bişey.

• gey bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: samsunlusemih

benim saç uzayınca , taramayınca böyle oluyor , simdi kısa nasıl yapayım öyle resim deki gibi iyi mi :S

ama kesitirice saç çok çıkıyormuş sanırım o yüzden kestiriyorum

abi naptın sen öyle ya biraz tarak,fırca kullanmayı dene

• Nelerle uğraşıyorsunuz ya.
  • Kendin ol yeter.
  • Ben saçımdan memnunum valla

• Saç tipini bilemem ama adam homo gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __JokeR__ -- 26 Aralık 2008; 23:28:44 >
  • 1. foto da ki erkekleri gordugum zaman kendi erkekligimden utaniyorum birde kupe taktilar mi ? seytan diyo git bir tane suratlarina patlat
  • kesimle alakalı.
    şu an saçlarımın önleri böyle ama arka taraflar berbat durumda yarın kestiricem.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.